Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Železniční poliklinika Olomouc Jiný

První návštěva v ambulanci. Délka psychiatrického prvovyšetření 15 minut, arogantní chování s absencí empatie, zřejmá neznalost pojmu psychoterapeutický přístup. Zcela zjevné nezvládání profese, bez námahy alespoň předstírat, že tu paní tato práce baví. Písemný projev v záznamu vyšetření na úrovni žáka prvního stupně základní školy s gramatickými chybamí. Objektivní psychopatologický nález na pět řádek, s kterými by u zkoušky z psychiatrie neobstál ani medik, Motto ambulance: vykázat vyšetření u co nejvíce pacientů a zinkasovat od zdravotní pojišťovny co nejvíce peněz. Po druhé návštěvě výrazné zhoršení psychického stavu, stráta důvěry a změna psychiatra. Tam konstatována chybná diagnóza, v důsledku toho nesprávná indikace psychofarmak, navíc s ingorancí nežádoucích vedlejších účinků. Závěr: důrazné varování před touto také lékařkou, která prorazila dno české psychiatrie a neomlouvá ji ani skutečnost, že tento zaneřáděný rybníček je v současnosti opravdu mělký.

Umístění: Železniční poliklinika Olomouc Jiný

Připadá mi že si na mně neudělá dost času a neuměřně protahuje případnou žádost o Hospitalizaci zvažuji změnu psychiatra

Umístění: Železniční poliklinika Olomouc Jiný

Ani pořádně nevyslechne,nezeptá se na nic.Když řeknu své potíže jen dokáže navyšovat léky.Nereaguje na to když jí řeknu nežádoucí účinky.Nespokojenost

K paní doktorce docházím několik let a jsem s ní velice spokojený. Je milá, sympatická a nemám z toho nikdy nepříjemné pocity, když k ní mám jít na kontrolu.

S paní doktorkou jsem nebyla vůbec spokojená. Její přístup k pacientovi mi přišel naprosto neempatický a arogatní,pokud řeknete,že je Vám špatně,odbyde Vás slovy o tom,že se máte snažit. Nikomu nedoporučuji.

Velice dobrá a pečlivá doktorka, která si všímá i sebemenších detailů, které by mohly být kontraindikovány s léčbou. Pečlivá, byla jsem u ní teprve 2x a mám pocity více než dobré. Tuto lékařku mohu jen doporučit.