MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance
Moskevská, Liberec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance Jiný

Jednoznačně nejlepší dermatolog v Liberci. Velice milá paní doktorka. Jako bonus krásná ordinace, upřímně doporučuji.

Umístění: MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance Jiný

Paní doktorka, sestřička a i pan doktor se setřičkou na chirurgii byli naprosto úžasní. Jsou to naprosto profesionální a moc milí lidé. Na 1000% doporučuji!

Paní doktorka je moc fajn, velice milý přístup. I sestřička nešetřila úsměvem. Byla jsem jen na konzultaci a pokud v budoucnu budu řešit kožní problém, tak se objednám určitě jen sem. Objednávací doba sice byla něco přes měsíc, ale kde dneska není.

Umístění: MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance Vyrážka miminka

Paní doktorka je naprosto úžasná! Byla jsem tam již s několika problémy a vše dopadlo dobře. Naposled s dcerkou (3 měsíce), která měla hodně ošklivou vyrážku. Paní doktorka doporučila mastičku a ejhle, hned první noc mi malá spala 11 hodin, jak se jí ulevilo. A to jsem nějaké výsledky čekala tak za týden.
Mohu opravdu jen a jen vřele doporučit!!

Umístění: MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance Kožní potíže půlročního dítěte

Dnešní vstávání v 5,30 se vyplatilo! Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a vstřícné ženy, i našemu půlročním pokladu se u nich líbilo. Jsem ráda, že jsme si vybrali zrovna jejich ordinaci!

Umístění: MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance

Profesionální přístup, vždy s úsměvem a pečliost, to je paní doktorka Moosová a sestřička Vajgertová.
Kožní problémy se nemusejí řešit jen léky a mastičkami (samozřejmě někdy to jinak nelze). V prvé řadě je důležité pohlédnout sám do sebe. Jaké mám stravovací návyky, jaký je můj spánkový režim, psychické rozpoložení, jak se starám o svoji pokožku, apod. Tyto faktory mají na kůži velký vliv. Proto je důležité začít u sebe, zkoušet alternativní metody a ne se hned hnát do ordinace, že se to jedním předpisem spraví. O tohle se snaží paní doktorka, aby pacient pochopil. A stejně tak to fungovalo i u mě. Není to jen o tom, přijít k lékaři. Je to o spolupráci, o komunikaci mezi lékařem a pacientem a hlavně ochota se sebou něco dělat. Proto jsem ráda, že jsme mé dlouholeté problémy s kůží společně s paní doktorkou vyřešili.
Děkuji Vám

MUDr. Hana Moosová

Děkuji za krásná slova! Vystihla jste, o co mi v práci (i v životě) jde.

Umístění: MUDr. Hana Moosová - Kožní ambulance

Velice svědomitá a milá paní doktorka. Byla jsem zde poprvé a jsem naprosto nadšená z přístupu paní doktorky i sestřičky. Obě jsou velice empatické a příjemné, návštěva této ordinace ve mně nechala ty nejpozitivnější pocity. Paní doktorka má velice přehledné webové stránky, kde se každý dočte veškeré informace i spoustu vynikajících rad. Děkuji, bylo mi ctí. J.Pivokonská

MUDr. Hana Moosová

Paní Pivokonská, těší mě, že jste byla u nás spokojená!

Chci hodnotit elektronický systém. Usnadní práci personálu a spravedlivě hlídá pořadí pacientů, ale i přes tuto vymoženost, není možno navštívit lékařku. Poslala jsem do ordinace syna s tím, že tam musí být maximálně do 9hod., jinak el. systém bude vypnut. Jel z Nového Boru a do ordinace dorazil v 8:30. Již byl systém vypnut a pacienty nepřijímal. Požádání sestřičky aspoň o razítko na propustku bylo neúspěšné. No nic, vyrazil do ordinace jindy a tentokrát už v 8:00hod.,byl na místě. Půl hodiny po otevření ordinace el. systém syna opět nepřijal pro velkou kapacitu pacientů. Jelikož se nemůže z pracovních důvodů objednat na odpoledne, tak nevím kdy a jak se do ordinace dostane. Je to důkaz toho, že je paní doktorka ta nejlepší. Nedobytný přístup včetně sestřičky a stále plná čekárna. Přejeme všem pevné nervy a hodně zdraví.

MUDr. Hana Moosová

Děkuji za zpětnou vazbu. Stále je co vylepšovat.
Podle zákona má pacient právo na svobodnou volbu lékaře. Pokud si v danou chvíli větší počet pacientů zvolí jednoho a téhož lékaře a přijde za ním, pak může dojít k situaci, kterou popisujete. V tuto chvíli byli v čekárně přítomni pacienti z Liberce a okolí, Nového Boru a dalších měst, ale teoreticky by mohli přijít (přijet) pacienti z kteréhokoli místa České republiky ( mají na to právo). Elektronický systém pouze zajišťuje spravedlivý přístup a zabraňuje chaosu v čekárně, ale logicky nemůže zajistit vyšetření všem příchozím, pokud je překročena kapacita lékaře. Mrzí mě to, ale je to tak...

Hana Moosová

Velice milá paní doktorka i sestřička. Paní doktorka si problematická místa zblízka prohlédla, zeptala se mě na předchozí léčbu a řádně popsala a vysvětlila průběh léčby. Maximální spokojenost.

Nevím jestli Paní dr. Dnes vstala zadkem na před, nebo jen neznám hranici příjemnosti, ale po 3h čekání v čekárně (byli jsme tam na čas) , s 8m dcerou a 21m synem, nás pozvala do ordinace sestra, že nás vezme po jednom (?) když jdu s dvěma dětma, tak asi druhé nenechám venku ;) :D paní doktorka koukala na syna ze dvou metrů, určila diagnózu, kterou nemohla s té vzdálenosti ani vidět. (ještě že, měla žádanku od pediatra) A hned se chystala škrábat a ze začátku odmítala jakoukoli jinou alternativní léčbu.. S dcerou postup úplně stejný... Sakra, proč bych si měla vystresovat tak malé děti?! Nakonec nám přeci jen s neochotou nějaký přípravek napsala. Se slovy, mažte jen jedno místo, no a uvidíte.. U dcery: Ani nemažte... Pak jsme z ordinace odešli. Sestřička neřekla ani neshledanou a já vím, že už se sem nevrátím.. (každý máme svůj den, ale pokud mi někdo naznačí, že ho otravuji.. Dojem na mě neděla) ps, hezká ordinace a hezky napsaný web, toť vše..

Reakce na pomluvu
Je škoda, že vyjadřujete svou nespokojenost anonymním způsobem, přitom během návštěvy v ordinaci jste ji ani nenaznačila.
K Vaší poznámce "byli jsme tam na čas":
Přišli jste bez objednání a na řadu jste byli vyzvání v tom pořadí, ve kterém jste přišli do čekárny (prostřednictvím elektronického systému, který vytváří frontu spravedlivě na základě vložení kartičky pojištěnce do přístroje). "Na čas" mohou přijít jen objednaní pacienti v den, na který objednáváme.
K Vaší poznámce "když jdu se dvěma dětma, tak asi druhé nenechám venku" jste zapomněla doplnit, že se dvěma dětmi jste byli přítomni oba rodiče. Nabídku, aby do ordinace vstoupil nejprve jeden rodič s jedním dítětem a ve druhé době druhý rodič s druhým dítětem, jste odmítli. Pokud je v ordinaci najednou přítomno 5 lidí, je bohužel soustředění jak pacienta, tak lékaře velmi obtížné. Zároveň pro případ, že by během vyšetření byl proveden bolestivý výkon, je lepší, pokud sourozenec dítěte u toho není přítomný.
K poznámce "sakra, proč bych si měla vystresovat tak malé děti" jste si jistě všimla, že ani jedno Vaše dítě nebylo ani v nejmenším vystresováno. Právě proto jsme se dohodli, že zvolíme postup bez škrábání.
"Paní doktorka koukala na syna ze dvou metrů" je ošklivá lež. To ovšem Vy a Váš manžel moc dobře víte.
Do naší ordinace se vracet rozhodně nemusíte. Pro smysluplný a funkční vztah lékař-pacient je totiž potřeba důvěra, a to vzájemná.

Hana Moosová

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na padání vlasů. ...Delší dobu mi padají vlasy víc než je normal... Lze zjistit příčinu.? ... Ted používám lopuchové přípravky.. moc to nepomáhá. Renata

Dobrý den, růst a vypadávání vlasů je komplexní proces závislý na metabolických a hormonálních změnách, stavu výživy, celkovém zdravotním stavu a dalších faktorech. Diagnostika a léčba vypadávání vlasů se provádí na základě vyšetření v dermatologické ordinaci. Nejčastěji se v ordinaci setkáváme s přechodnými a mírnými výpady vlasů, které se upravují spontánně bez jakékoli léčby.

MUDr. Hana Moosová

Dobrý den, trpím perioralní dermatitidou a v 8.týdnu těhotenství mi kožní lékařka předepsala entizolovou pastu. Mazala jsem postižené místo ráno a večer. Občas i odpoledne. Nyní jsem ve 13.týdnu a na internetu jsem se dočetla, že se entizol v 1.trimestru nesmí používat. Ihned jsem ji přestala používat. Teď mám strach, že po 5ti týdnech používání této pasty jsem plodu ublížila. Mnohokrát děkuji za odpověď.

Dobrý den, vůbec se nebojte, děťátku jste neublížila. Bezpečná léčba periorální dermatitidy, kterou mohou používat i těhotné ženy, je popsána na mých stránkách - článek “periorální dermatitida”)