Praktický lékař stomatolog
Dr. Maye 5/686, Ostrava

Naprosto profesionální zubařka, velmi milá, její vyšetření jsou citlivá a bezbolestná. Jak jen to jde, pacientovi pomůže.

je to velmi profesionální , citlivá a milá lékařka , doporučuji

Paní doktorka je skvělá, příjemná, skvělý přístup k pacientovi.. všem doporučuji

Ano, chodíme tam celá rodina. Jsme velmi spokojeni s přístupem paní doktorky a kvalitou služeb.Díky

Díky paní doktorce jsem překonala strach.Její bezkonkurenční přístup k dětem nemá chybu.Skvělá lékařka,která se několikrát rozmyslí,než udělá nějaké definitivní rozhodnutí.Léčila mě na zánět a aby nemusela vytrhnout zdravý zub, 2měsíce se mi ho snažila zachránit.Bohužel se nepodařilo,ale její trpělivost nezná hranic.Skvělý stomatolog.

Velmi dobře znám svoji ošetřující zubní lékařku a musím říci že je to nejlepší
zubní lékařka.Má skutečně velmi citlivý psychologický přístup jak ke mně tak
ke všem svým pacientům.Velmi povzbudivě se na všechny pacienty usměje dodává jim
odvahy a svým milým a laskavým chováním dává všem pacientům značnou důvěru.Já si
mojí ošetřující zubní lékařku Mudr.Kozlovou nesmírně vážím a velice chválím. Vždy
když mně ošetřovala povzbudivě se na mně usmívala a dodávala mi vždy odvahy abych
se nebál.Měla ke mně moc hezký přístup psychologický.Já se osobně odmalička
zubních lékařů docela bojím ale když jdu k zubnímu ošetření k Mudr.Kozlové tak
nemám tak velký strach protože si pak uvědomím že to bude v naprosté pohodě.
Mudr.Kozlové přeji všechno dobré a mnoho zdraví.Se srdečným pozdravem Vilík z
Hrabyně.

S paní doktorkou a její péčí jsem spokojená, je milá, klidná a ten klid tak nějak přenáší i na mne, nemám tudíž takový strach. Jen mi vadí, že se na preventivní prohlídky musím objednávat ve velkém předstihu a často v čekárně dlouho čekám.

Velmi dobrá a kvalitní paní Doktorká!!!Jsme zde celá rodina a díky paní Dr. jsme všichni překonali strach ze zubařů a chodíme zde s radostí!!! Profesionální jednání a vystupování společně s moderně vybavenou ordinací jsou jen další plusy paní doktorky!!

Naprosto výborná lékařka.Nevím,kde to paní Petra byla,ale u paní doktorky určitě ne!

K paní doktorce chodím už 10 let. S péčí a přístupem jsem spokojena. Poslední zákrok - novou korunku provedla skvěle. Vybavení ordinace je moderní, postupy mi taky příjdou hodně profesionální.