Eva Uličná, praktický lékař Olomouc

Eva Uličná

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 8 března 2013

ochotná paní doktorka

• 8 října 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je velmi milá, lidská a snaží se brát ohledy zejména na pacienta. V prostředí její ordinace budete cítit, že jste ve správných rukou.

• 17 června 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Za paní doktorku Uličnou jsem velmi vděčný. Je ochotná a milá, působí velmi profesionálně jak v rozhodování tak v komunikaci. Nepožaduje horentní sumy za kde jaké prásknutí razítkem. Oceňuji i to, že do člověka "nerve" automaticky nějakou chemii "jen aby měla klid", ale pokud existuje šetrnější cesta, nebrání se a navrhne přirozenější řešení. V neposlední řadě profesionalitu, kterou sama k sobě přijala, požaduje i po druhých, její sestrička je ochotná, milá a usměvavá. Naštěstí k lékaři moc nemusím a zdraví slouží, když už tam ale jdu, tak se vlastně i těším :)

• 8 dubna 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Velmi mě těší, že takto profesionální lékařka může být k disposici i nám obyčejným lidem. Velmi oceňuji velmi lidský přístup a ochotu s jakou přistupuje k problémům pacienta. Ani jednou jsem se nesetkal s tím, že by zlehčovala mé problémy, naopak snaží se je pečlivě poznat. Paní doktorko Uličná, děkuji vám, že jste se rozhodla být lékařkou a že své poslání vykonáváte tak dobře. Vybrala jste si taky velmi příjemnou a pracovitou sestru a vždy to na mě působí, že pracujete velmi dobře v týmu. Sestra umí velmi ochotně a s úsměvem přivítat pacienty a připravit je na setkání s vámi tak, aby se nic nezdržovalo. Jsem rád, že nemusím v čekárně trávit hodiny, ale že všechno pěkně odsejpá! Váš tým má můj obdiv. Jsem rád, že jsem ve vaší péči. Radek Navrátil OFMCap.

• 13 ledna 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Vážím si paní doktorky pro její profesionální i lidský přístup. Je ochotná, milá, pečlivá a svědomitá. Jitka Zahálková

• 1 srpna 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Velmi fundovaná paní doktorka, na nic si nehraje a má velmi lidský přístup k pacientům. Skvělé je taky to, že u ní nečekáte v čekárně věčnost.

• 20 července 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Skvělá praktická lekařka, velmi pečlivá a lidská.

• 16 října 2011

Hodnocení: Dobrý

Skvělá doktorka potěší uzdraví a rozesmeje doporučuji

• 26 září 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Empatická, pečlivá, moc příjemná, sestřička to samé. Velmi oceňuji, že vzbuzuje důvěru a dává najevo pochopení, což je především při potížích psychického charakteru hodně důležité a vůbec ne samozřejmé.

• 21 června 2011

Hodnocení: Velmi slabý

vůbec nejsem spokojená při teplotě 39,5 se mě ptala jestli jsem na to tak špatně že chci neschopenku a velká neochota.Hledám jiného lékaře!!!!

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění