MUDr.

Eva Uličná

Praktický lékař

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Praktický lékař pro dospělé

  Kateřinská 11
  779 00, Olomouc, olomoucký

  Kontaktní údaje

  130
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  2
  Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi dobrý

  ochotná paní doktorka

 • velmi dobrý

  Paní doktorka je velmi milá, lidská a snaží se brát ohledy zejména na pacienta. V prostředí její ordinace budete cítit, že jste ve správných rukou.

 • velmi dobrý

  Za paní doktorku Uličnou jsem velmi vděčný. Je ochotná a milá, působí velmi profesionálně jak v rozhodování tak v komunikaci. Nepožaduje horentní sumy za kde jaké prásknutí razítkem. Oceňuji i to, že do člověka "nerve" automaticky nějakou chemii "jen aby měla klid", ale pokud existuje šetrnější cesta, nebrání se a navrhne přirozenější řešení. V neposlední řadě profesionalitu, kterou sama k sobě přijala, požaduje i po druhých, její sestrička je ochotná, milá a usměvavá. Naštěstí k lékaři moc nemusím a zdraví slouží, když už tam ale jdu, tak se vlastně i těším :)

 • velmi dobrý

  Velmi mě těší, že takto profesionální lékařka může být k disposici i nám obyčejným lidem. Velmi oceňuji velmi lidský přístup a ochotu s jakou přistupuje k problémům pacienta. Ani jednou jsem se nesetkal s tím, že by zlehčovala mé problémy, naopak snaží se je pečlivě poznat. Paní doktorko Uličná, děkuji vám, že jste se rozhodla být lékařkou a že své poslání vykonáváte tak dobře. Vybrala jste si taky velmi příjemnou a pracovitou sestru a vždy to na mě působí, že pracujete velmi dobře v týmu. Sestra umí velmi ochotně a s úsměvem přivítat pacienty a připravit je na setkání s vámi tak, aby se nic nezdržovalo. Jsem rád, že nemusím v čekárně trávit hodiny, ale že všechno pěkně odsejpá! Váš tým má můj obdiv. Jsem rád, že jsem ve vaší péči. Radek Navrátil OFMCap.

 • velmi dobrý

  Vážím si paní doktorky pro její profesionální i lidský přístup. Je ochotná, milá, pečlivá a svědomitá. Jitka Zahálková

 • velmi dobrý

  Velmi fundovaná paní doktorka, na nic si nehraje a má velmi lidský přístup k pacientům. Skvělé je taky to, že u ní nečekáte v čekárně věčnost.

 • velmi dobrý

  Skvělá praktická lekařka, velmi pečlivá a lidská.

 • dobrý

  Skvělá doktorka potěší uzdraví a rozesmeje doporučuji

 • velmi dobrý

  Empatická, pečlivá, moc příjemná, sestřička to samé. Velmi oceňuji, že vzbuzuje důvěru a dává najevo pochopení, což je především při potížích psychického charakteru hodně důležité a vůbec ne samozřejmé.

 • velmi slabý

  vůbec nejsem spokojená při teplotě 39,5 se mě ptala jestli jsem na to tak špatně že chci neschopenku a velká neochota.Hledám jiného lékaře!!!!


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.