Eva Raušová, gynekolog Praha

Požádejte o spuštění kalendáře

Adresy a ceny

• 1 srpna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Dneska jsem byla na prohlídce u paní doktorky a jsem moc spokojená. Sestřička příjemná a paní doktorka ani nemluvím. Takový servis a jednání jsem ještě nezažila. S úsměvem jsem odcházela z ordinace a moc paní doktorce děkuji. Po přečtení všech hodnocení, si upřímně myslím, že se nikdy nenajde doktor, se kterým by byli všichni na 100% spokojení.

• 10 června 2013

Hodnocení: Velmi slabý

Pani doktorku jsem si vybrala na zaklade doporuceni zde a opravdu lituji. P. doktorku bych nikdy nikomu nedoporucila. Sestricka je az na svetle vyjimky zasadne arogantni a i pokud mam akutni problemy, zesmesnuje je a dava mi terminy za mesic, pry kdyz jsem to doted vydrzela, vydrzim jeste. Absolutne nekorektni. Pani doktorka pusobi mile, ale nijak jemna ani pecliva neni, moje pretrvavajici potize resila rotaci ruznych prasku bez jakehokoli zajmu problem opravdu resit. Rodinna anamneza ani vase symptomy ji vubec nezajimaji, pokud potrebujete vic, nez jen predepsat antikoncepci, jste pritez. To vse za 600! Nevermore.

• 23 května 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Jsem s paní gynekoložkou Raušovou velice spokojená. Velmi mi pomohla když sem byla v zahraničí na dovolené a měla jsme příšerné problémy. Ihned ráno v 7 mi sestřička v ordinaci zvedla mobil a radila co mám dělat. Prohlídky jsou fajn, vše je mi podrobně vysvětleno. Taky se mi líbí, že posílají výsledky emailem a taky se můžu kdykoliv po emailu na cokoliv zeptat, vždy odpovídají velmi rychle. Doufám, že až jednou budu těhotná bude vše taky v pořádku.

• 3 května 2014

Hodnocení: Velmi slabý

Odesla jsem od pani doktorky k jinemu. Arogantni a moc neprijemna sestra, po kazde jsem si pripadala jako skolacka na koberecku. Objednani az za mesic i dil se slovy chodi vas hodne, co jste vzpomnela az ted? Kdyz jsem byla po akutni operaci a objevil se problem, chtela jsem se prijit ukazat, poslala mi, pry, specha a musi odejit v 12 (pri tom maji napsanou pracovni dobu do 14), at si jdu nekam jinam. Neni to profesionalni pristup. Ani moje otazky a moje zdravotni problemy nazajimaji. Pacientky jsou jen na obtiz, kdyz nechodeji jen na prevenci jednou rocne. I kdyz ordinace je hezky a moderne vybavena, nedoporucuj.

• 15 listopadu 2013

Hodnocení: Neutrální

S paní doktorkou jsem spokojená, protivná sestra ovšem kazí celý dojem z ordinace. Myslím, že nikdo není zvědavý na to, aby si při komunikaci se sestrou připadal jako prvňáček, co přišel do ředitelny, protože něco provedl...

• 13 září 2013

Hodnocení: Slabý

Z důvodu změny bydliště jsem před nedávnem začala docházet k paní doktorce. Ordinaci navštěvuji teprve krátce, ale vzhledem k akutnímu zdravotnímu problému poměrně intenzivně. Jsem velmi zklamaná osobním přístupem paní doktorky a sestry. Při položení i zcela základního dotazu sestra vytrvale arogantním tónem odpovídá na věci, na které jsem se vůbec neptala, zatímco odpovědi na skutečné dotazy se mi nedostane. Rovněž za neadekvátní považuji poučování o tom, že už jsem dnes pátá, co má podobný problém apod. A to předesílám, že se neptám na žádné hlouposti, ale na jednu dvě zásadní věci. Pocit, že se ptám na hlouposti, však sestra i paní doktorka dokáží bravurně vyvolat. Věty začínající slovy typu "takže vážená slečno" či "takže ještě jednou Vám opakuji" se mi zajídá poslouchat. Zvlášť pokud řeším akutně problém, ocenila bych efektivnější a milejší způsob komunikace. Nemám chuť docházet k lékaři, kam se bojím i zavolat nebo se na něco zeptat. Někteří z nich ještě nepochopili, že svým pacientům neprokazují laskavost, ale že díky nim si vydělávají na živobytí.

• 4 července 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Nevím, co si tu kdo stěžujete! Když jsem měla problémy s krvácení kvůli slabý antikoncepci, mohla jsem přijít hned další den. 3x. Když jsem měla, podle sebe, podezření na záněty, kvasinky, když mi onemocněl partner a já se bála, že jsem mohla něco chytnout od něj, do dvou dnů jsem byla povolána do ordinace. To že paní XX měla endometriózu a paní doktorka na ní nepřišla, se mi zdá jako hloupost, když mi zatím POKAŽDÝ udělala ultrazvuk dělohy a vaječníku, kde je, myslím, svalovina krásně vidět. A važte si toho, to je nadstandard, to většina gynekologů nedělá, co jsem slyšela od svých kamarádek. Na rodinnou anamnézu se mě ptá taky vždycky; jestli někdo z rodičů neprodělal nějaké onemocnění, a když řeknu ne, tak se mě ještě doptává: plicní embolii? trombózu? A co se týče krevních testů při změně antikoncepce, když si o ně řeknete, tak Vám je paní doktorka určitě mileráda udělá a jelikož nejsou povinností žádného lékaře, tak se budou nejspíš i doplácet, ale co je pár stovek oproti zdraví. A pěkně se usmívejte a nebuďte škarohlídkami; hned bude pro Vás, paní doktorku i sestřičku prohlídka příjemnější, a rychleji uteče.

• 10 června 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

S výběrem této paní doktorky jsem měla opravdu mimořádně šťastnou ruku. Orientovala jsem se také i podle reakcí zde a rozhodně jsem byla nesmírně spokojená. Už jsem toho zažila docela hodně, ale s tak výborným lékařem jsem se skutečně snad ještě nesetkala. Kromě zcela evidentní mimořádné odborné erudice má paní doktorka nesmírně lidský přístup. Je dobrá psycholožka a podle mne na první pohled odhadne, co člověk potřebuje. Já mám ráda hodně informací a těch jsem od paní doktorky dostala skutečně mnoho. Paní doktorka je prototypem báječného moderního lékaře, který kromě špičkových přístrojů umí s dokonale jednat s pacientem.

• 6 června 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce jsem přešela po nepříjemné zkušenosti s jiným gynekologem, po zamlklém těhotenství a hospitalizaci v nemocnici a musím říci, že jsem se ani ve vyhlášené Vojenské nemocnini nesetkala s někým tak profesionálním. Její rady se po profesní stránce ukázaly jako účinné a erudované, takže jsem 2 měsíce po zákroku úspěšně otěhotněla a nyní mi na rizikovém těhotenství věnuje maximální péči. Dokázala mi též pomoci po psychické stránce a toho si cením - není to dnes příliš obvyklé a to mám zkušeností s lékaři více než dost. Četla jsem zde negativní hodnocení na paní doktorku kvůli zamlklému těhotenství - musím se paní doktorky zastat. Je to pro každou ženu náročné především psychicky a rozumím, že v takové chvíli slyšet, že je plný stav a mám jít k jinému gynekologovi není příjemné, nicméně jiné řešení situace zjevně neměla. navíc - zamlklé těhotenství není ohrožující, ve Vojenské nemocnici mi dali vybrat, zda chci 10, 14 dní čekat na spontánní potrat či provést kyretáž - není jiný důvod ke spěchu, než je ten psychický. Sama jsem s diagnostikovaným zamklým těhotenstvím mohla chodit normálně do práce několik dní ... Pí doktorka jistě věděla, co dělá a mám silné pochybnosti o tom, že by sestra byla arogantní.

• 28 dubna 2013

Hodnocení: Velmi slabý

Paní doktoruku už nechci v životě vidět. Chodila jsem k ní rok a půl s velkými mentruačními bolestmi a také bolestivým sexem. Vždy jsem obdržela jen prášky, mastičky a dokonce mezi poslední rady, které mi paní doktorka dala, byly; ať jím více ibuprofenu a také ať s partnerem začneme zkoušet "jiné" praktiky. To už byla poslední kapka a objednala jsem se k jinému gynekologovi. Byla jsem zoufalá. Po první návštěvě u nového lékaře mě hned poslal do nemocnice, aby se zjistilo, co mi je. Do týdne mě operovali a byla mi diagnostikována endometrioza v pokročilém stádiu. Možná je paní doktorka milá, ale to bude asi tak všechno. Nikomu ji nedoporučuji.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.
Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Umístění