Eva Hášová, gynekolog Praha
Gynekolog MUDr.

Eva Hášová

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 5 března 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce Hášové chodím již bezmála 20 let. Za celé ty roky nelze nic vytknout. Svérázná, ale seriózní, pečlivá, není otázka na kterou bych nedostala odpověď. Se sestřičkou jsou sehraný tým a člověk se zde cítí dobře.

• 25 dubna 2013

Hodnocení: Velmi slabý

K paní dr. Hášové jsem chodila 10 let. Dokud bylo vše v pořádku a papala jsem HA (dle stávajícího doktora zbytečně silné), tak bylo vše ok. Do chvíle, než jsme se s manželem rozhodli, že chceme miminko. Paní doktorce nepřišlo divné, že po vysazení prášků jsem musela 4x na provokačku (jediný "lék", který mi za celou nabídla, byla bylinková směs, která nepomohla ani po dlouhé době užívání). Ani jí nezarazilo, že když už je nějaký interval menstruace, že je minimálně 35 dní a více (takový cyklus, jak jsem se nyní dozvěděla od nového doktora, je prý většinou anovulační, čili šance počít dítě je minimální). Na mou informaci od operace, že mi našli endometriózu, mi nebyla schopná k tomu cokoliv říci, natož to řešit. Vše vyvrcholilo ve chvíli, kdy jsem se chtěla objednat s tím, že již delší dobu krvácím a nechce to přestat (více než 2x déle než obvykle). Prý má plno a zavolá mi, až bude vědět, kam mě objednat. Už se neozvala. Pro mě to byla jen poslední kapka a důkaz toho, že na pacientky, které po ní něco chtějí, prostě kašle. Nerada měním doktory. Jezdila jsem k ní i potom, co jsem se před 5 lety přestěhovala a cesta k ní mi trvala téměř 1,5 hodiny a vždy jsem u ní ještě 2 hodiny čekala, než na mě přišla řada (i když jsem byla standardně objednaná). Takové zanedbání péče ale bylo už na mě opravdu příliš.

• 9 července 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Díky paní doktorce Hášové kolem mne teď, v mých 40 letech, poskakuje můj vymodlený a zdravý, rok a půl starý, syn! Doufám, že to hovoří za vše! ;o) Děkuji paní doktorce i její sestřičce za pečlivou péči, kterou mi věnovaly, nejen v období mého pozdního těhotenství. :o)

• 30 ledna 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce Hášové "chodím" již více než 20 let, řešily jsme spolu i dost vážné zdrav. problémy. Vždy jsem byla ošetřena s největší péčí, za což velmi děkuji.

• 13 ledna 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce chodím už 15 let a jsem strašně moc spokojená. Jediná "vada" se mi zdálo dříve čekání, i když je člověk objednaný. Ale poté, co jsem v těhotenství párkrát přišla bez objednání, protože se mi "něco nezdálo" a paní doktorka mě vždy bez řečí vyslechla a vyšetřila, tak již chápu, že ne vše se dá naplánovat na minutu! Jinak je paní doktorka moc příjemná, všechno vysvětlí na rovinu, nikdy se nebojím na nic zeptat. Péče v těhotenství byla také perfektní, nemůžu nic vytknout. Paní doktorka jako člověk je možná trochu "svá", nemusí to každému sednout, mně teda jo :-))) "Poplatek" za rok mi nevadí, zase už neplatíme za nic, poplatky, zrcadla, nic - a 300 Kč za rok není taková částka, abych jí litovala. Chodím tam od 16, takže jako mladá žába i teď jako již matka a nikdy jsem nezažila nic, co by se mi nelíbilo stran přístupu paní doktorky. Komentáře, které tu jsou, jak paní doktorka nechtěla někoho vyšetřit nebo ho poslala jinam bez důvodu osobně považuju za vymyšlené.

• 7 října 2011

Hodnocení: Neutrální

Dokud byla pí doktorka mladší, její slovník byl ještě v pořádku, čím je starší tím méně si bere servítky vysvětlování diagnozy. Velmi mě zarazil dobrovolný ( nedobrovolný ) dar v podobě 300,- Kč, s nenápadným náznakem dopadů při nezaplacení daru. Dále mě zarazil velmi negativní přístup ke zdravotním knížkám a jejich užívání.

• 20 července 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

S paní doktorkou jsem absolutně spokojená, je pečlivá, vždy mi poradí, odpovídá na emailové dotazy, neměnila bych.

• 13 dubna 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Velice příjemná a pečlivá lékařka.Paní doktorku navštěvuji již pár let a neměnila bych!

• 18 března 2011

Vymnikající gynekoložka

• 18 února 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorku mohu jenom doporučit, chodí k ní i moje dcera - i ta je naprosto spokojena. Prodělala se mnou dvě riziková těhotenství a jen díky ní mám dvě krásné děti. Je velmi pečlivá a vše vždy vysvětlí.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Umístění