opakující se výpotky v koleni

Dobrý den pane doktore.
Je mi 42 let a před 18ti lety mi diagnostikovali lékaři revmatoidní artritidu. Natékají mi klouby,trpím migrénami, zatuhlostí krřních a hrudních svalů, mívám srdeční arytmie. Vzhledem k těmto zdravotním problémům jsem navštívila celostní poradnu ve Zlíně, změnila jsem jídelníček (žádné maso, cukr, mouka a ovoce, hodně luštěnnin, obilovin, zeleniny). Jedná se v podstatě o makrobiotickou stravu.Snažím se zcela omezit léky, mám homeopatické od léčitele. Během posledních sedmi týdnů se mi několikrát udělal výpotek v levém koleni. Dříve jsem tento problém měla v pravém koleni, poprve se mi vytvořil před 16 - ti lety po porodu své druhé dcery.
Otok je tak velký, že nemohu chodit, orotped by koleno rád operoval, léčitel mi to neradí, doporučuje počkat, dát dohromady ledviny...Jsem v těžké situaci, jelikož jako učitelka v mateřské škole s dětmi od 2,5 let stále chodím a s výpotky to není možné. Na nemocenské mě lékař jen krátkou dobu a situace se opakuje.
Nevím, co mám dělat a jak tuto situaci řešit. Ráda bych se k Vám objednala, ale je mi jasné, že pořadník máte dlouhý a já potřebuji fungovat doma i v práci a nevím už co dělat. Moc Vám děkuji za radu. Vážím si toho, že existují lékaři jako Vy. Přeji Vám krásný rok 2016.
S pozdravem Mgr. Martina J.
Dobrý den, Martino,
zda lze Vaše oteklé koleno řešit pohybovou terapiií se ukáže až při vyšetření v ordinaci. Pokud jste ještě pohybovou léčbu na nezkoušela, stojí to za to.
Objednací termíny na fyzioterapii jsou krátké, naleznete je na mém profilu a termín si vyberte, jaký Vám vyhovuje anebo zavolejte. Děkuji.
S pozdravem,
Jitka Laliková Šerclová