Praktické zubní lékařství
Masarykovo náměstí 1, Přeštice

Paní doktorce Zoubkové se daří zbavit mě stomatofobie, která se mě jako klíště držela skoro 40 let. Díky :-)

Dobrý den, rád využívám tento portál k hodnocení lékařů a přidávám svůj poznatek..Byl jsem opakovaně zaslán na vyšetření jedním stomatologem na kliniku, kde jsem byl svědkem typicky nemocniční péče a nezájmu o pacienta.Až díky mé známe jsem oslovil paní doktorku Zoubkovou, která mě velice vyšla vstříc, udělala prvotní ošetření a po několika návštěvách mohu říct, že jsem se díky paní doktorce jako znova narodil a mám použitelný chrup.Děkuji Vám paní doktorko touto cestou za vzornou péči a špičkově odvedenou práci.Máte vzorovou ordinaci a příjemnou čekárnu.Karel J.

Ráda přidávám své hodnocení pro paní doktorku která je nejlepší ve svém oboru v Přešticích a celém okolí a touto cestou Vám paní doktorko děkuji za perfektní práce a že mohu opět si dát na co mám chuť.Vaše ordinace je nádherná.Andrea V.

Dovolte mě abych také přidal své hodnocení paní doktorky Zoubkové, která si zcela upřímně zaslouží to nejvyšší možné hodnocení za kvalitu své péče a vztahu k pacientům a za svojí nejkrásnější ordinaci v nejširším okolí.Paní doktorko pokračujte ve svém trendu a nemáte konkurenci.Váš nadmíru spokojený pacient Jaroslav S.

Dobrý den, ráda bych využila tento portál, kde můžeme my pacienti hodnotit své lékaře a na adresu paní doktorky Zoubkové musím a ráda napsat jen samé ty nejlepší hodnocení, tak milou a svědomitou precizní paní doktorku jsem dosud nepoznala a ta její nová ordinace je pro nás pacienty poznáním jiného světa.Přeji Vám paní doktorko hodně pracovních a osobních úspěchů a samé spokojené pacienty jako jsem já.

Jsem desítky let ošetřován paní doktorkou a mohu jen s radostí konstatovat, že tak zlaté, šikovné a trpělivé ruce nemá široko daleko v okolí žádný jiný přístup.Velice milá a ochotná a její nová ordinace je nadčasovou ukázkou moderní stomatologie a zde si člověk nepřipadá jako u lékaře.Pokračujte paní doktorka tak dále a všichni se k Vám budu rádi vracet.

profesionálka každým coulem, odvádí výbornou práci. Po odchodu mého ošetřujícího lékaře mně byla paní doktorka doporučena a mohu na mi pět jen chválu. Objednané pacienty "bere včas", nejsou žádné velké prodlevy. Její práce v oblasti protetiky na jedničku. Protézka od ní sedí jedna báseň. Jediné co by se dalo vytknout jsou placené úhrady, které jsou v porovnání s ostatními lékaři o něco vyšší, ale vyváží to dobrá péče.

Dnes jsem po dlouhé době navštívila paní doktorku a jak už bývá u ní zvykem, opět zcela profesionální přístup, milá a příjemná a zlaté ručičky...všem ráda doporučím.....Marie

Výborná a milá paní doktorka.

Paní doktorka která si dokáže poradit vkaždé situaci a má vzorový přístup k pacientům a vykonává profesionálně svojí práci...moc Vám děkuji...