ODÚS - MEDICA spol. s r.o.
Mazurská 484/2, Praha

Skvělá dentistka, nejlepší kterou jsem kdy měl. Je hodná, milá, vše mi vysvětlila (jako dítěti), soucítí s pacienty a sestřička jakbysmet. Dal bych 10* .

Moc hodná a šikovná paní doktorka. Dávám mi dohromady zuby, které nemám v dobrém stavu. Všechno mi vždy vysvětlí, velice citlivě a precizně ošetří. Vzala mě k sobě do péče, když jsem měla velký zánět kanálku. Od té doby co k ní chodím se nebojím zubaře. Sestřička v ordinaci paní doktorky je také moc hodná a milá.

Umístění: jiné místo Pravidelná péče

Chodíme k této paní zubařce několik let celá rodina, 2 děti 6. a 9. let. Začali jsme potom, co jiná měla problémy přesvědčit naší tehdá 4,5 letou (starší)dceru k vrtání zubu a hned nás posílala pod narkozu. Díky paní Elezovič to nebylo třeba. Je velmi trpělivá i u velmi hysterických dětí (naše mladší dcera). K radosti si na konci můžou vybrat hračku. Určite doporučuji . Nyní má ordinaci nějakou chvilku na Poliklince Prosek kde má hezkou ordinaci.

Umístění: jiné místo

Paní zubařka je naprosto skvělá, příjemná, hodná, soucítí s pacientem... naprostá spokojenost s ní i s její prací. Setřička také milá. Doporučuji.

K paní doktorce chodím i s dětmi.
Obě děti se vždy těší na prohlídku, přestože dceři musela paní doktorka již několikrát vrtat.
Paní doktorka i sestřička jsou vstřícné, milé a stále usměvavé.
Já mohu jen doporučit.

Byla jsem u ní jednou.
Nepříjemná a lehce arogantní doktorka a bohužel mi v rámci opravy proděravěla při huronském vrtání skrz naskrz jeden z předních zubů, takže na ní nemám dobré vzpomínky.
Stále ta díra prosvítá.

Dávám neutrální hodnocení, protože k ní nechodím pravidelně.