Běžný termín

Kastrace • Od 800 Kč +8 Více

Mikroskopické stanovení fáze říje u fen • Od 200 Kč

Mikroskopické vyšetření • Od 100 Kč

Sonografické potvrzení gravidity • Od 150 Kč

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Od 1 000 Kč

Od 800 Kč

Od 100 Kč

Od 150 Kč

Od 180 Kč

Od 100 Kč

Od 600 Kč

Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman

Bližší informace o naší ordinaci na stránce www.veterina-seman.cz.
Absolvoval jsem Univerzitu veterinárneho lekárstva v Košiciach v roku 2007. ...

• vnitřní lékařství - interna

Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman Jiný

Včera jsme museli nechat uspat našeho pejska.Pan doktor byl velmi citlivý a empatický,jemný,ale co oceňuji nejvíc-důstojný v této pro nás tak těžké chvíli.
Moc děkujeme Alena+Johanka

Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman

Jsem pejskař už 23 let a za tu dobu moje smečka měla spoustu přírustků a několik z mých pejsků mě již opustilo. Spoustu let mi trvalo, než jsme našli špičkového lékaře. V Brně jsou tři a pan doktor Seman je jedním z nich. Je empatický, má přehled a je to srdcař. Veškerá péče, včetně “poslední cesty” je perfektní.

Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman Kontrola zdravotního stavu.

Moje první návštěva a byl jsem mile překvapen. Byl proveden odběr krve a pejsek nebyl vůbec vystresovan. Už vím, komu svěřit mého miláčka. Všem doporučuji.

Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman Psincový kašel u 1/2 ročního štěněte.

V sobotu jsem musela navštívit pana doktora v ordinaci s nemocným pejskem.Pan doktor byl moc ochotný,milý,pečlivý.....Pejsek se vůbec nebál a večer mu již bylo mnohem lépe.Děkuji za pomoc.

Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman Ockovani

Moc sympaticky clovek a doktor na svem miste. Vzal nas na ockovani, ikdyz jsem si doma nechala ockovaci prukaz a cena je na Brno dost dobra.Doporucuji

Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman pejsek

Pana doktora jsem poznala před cca dvěma lety, kdy jsem musela bohužel nechat uspat svého psího seniora. Úplně mě tehdy nadchl, dá-li se to vzhledem k dané situaci tak říct, svým přístupem a laskavostí. Řekla jsem si tehdy, že pokud bude další pejsek, tak bude i pan doktor. Toto jsem nyní dodržela. Myslím, že lidí jako je pan doktor je třeba si vážit a obdivovat. Není to totiž samozřejmostí... Martina

Umístění: Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman úraz

Pana doktora určitě doporučujeme.
Přišli jsme jen s malým úrazem, ale přistupoval k našemu pejskovi zkušeně a citlivě. Neplatili jsme nic, poradil nám, co máme dělat dál.

S takovou milou a profesionální péčí jsem se ještě nesetkala. Pan doktor je určitě člověk na svém místě. 100% mud ůvěřuji a doporučuji dále. Děkuji pane doktore. Fridrichová

Milý a laskavý přístup, přesně tak by to mělo být. Pana doktora jsem kontaktovala kvůli porodu naší fenky, kdy jsem zpanikařila a nevěděla zda vše probíhá jak má. Přes telefon mě uklidnil a přijel. Poslední štěňátko se trochu zaseklo v porodních cestách a já si netroufla vše správně odhadnout, takže posledního prcka porodil pan doktor :) . Jsem mu neskutečně vděčná za to jak milý a jemný byl k mé už vyčerpané fence. Moc děkuji !!!

“Děkuji Vám za to, že jako jediný z asi 5 doktorů jste byl ochoten jet 1 ráno až za Brno a ukončit trápení mé nemocné psí kamarádky Torynky :( . Děkuji za přístup a respektování atmosféry, která pro rozloučení s Tory byla tak potřebná a ona mohla odejít bez stresu a v poklidu v mém náručí. Děkuji Vám pane doktore H. Drobecová

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den kolik stojí u vás kastrace pejska. Poslední vážení 5.5kg. Děkuji za odpověď

Dobrý den, cena zákroku se odvíjí od hmotnosti a zdravotního stavu pejska a samozřejmě taky vybavení a nákladových položek dané ordinace/kliniky:) Proto by bylo nejvhodnější v dotazu zmínit věk a zdravotní stav psa a taky konkrétní region kde službu požadujete.
Na naší ordinaci v Brně stojí kastrace zdravého mladého cca 5 kg pejska do 5 let věku asi 1200 maximálně 1500 Kč.
S pozdravem, Seman.

MVDr. Boris Seman

Dobrý den,mám dotaz ohledně potenciální zdravotní rizikovosti kožešiny. Před 3 roky jsme byli na dovolené v Norsku,konkrétně také na Špicberkách, kde jsme si v hlavním městečku souostroví koupili ve specializovaném obchodě s kožešinami sobí kožešinu,máme ji domy pověšenou na stěně při pokojové teplotě. Můj dotaz je,zda je možné kontaktem s chlupy, které se občas z kožešiny uvolní,to např. přes odřeninu,škrábanec,záděrku se nakazit z navíc takhle dlouho mrtvého zvířete, nějakou infekční nemocí. Nejvíce se děsím vztekliny, protože jsem četl,že právě na Špicberkách se občas vyskytuje a nevím původ kožešiny,zda je z farmy,nebo z lovu v Arktidě. Je tedy možné, že by se kontaktem s chlupy z této kožešiny mohla tato nemoc přenést a existuje tedy pro mě nějaké riziko (měl bych podstoupit očkování) nebo jsou obavy neopodstatněné? Děkuji za odpověď.

vzteklina má velice slabou prožívatelnost mimo hostitele - v řádu dnů (spíš hodin). Spíš by byly na místě obavy z možných sporotvorních bakterií jako je Bacilus antracis, který se v daných končinách taky občasně vyskytuje.
Taky by možné riziko plynulo z různých vnitřních parazitárních červů, které se můžou na srst dostat při olizování (čištění) si srsti.
Na druhou stranu předpokládám, že kůži jste koupili již vyčiněnou a čistou od zbytků nečistot. Při samotném činění se většina možných patogenů zničí technologií a použitím chemikálií použitých při zpracování kůže.
Myslím, že když Vám kůže leží na zdi již tři roky, tak by se případné zdravotní potíže u Vás již projevili :)
Bližší odpověď by Vám asi dala jen kultivace chlupů na bakteriální a mykotickou kontaminaci...
S přáním pevného zdraví, Seman.

MVDr. Boris Seman