MUDr. Bohumila Fürstová

Luka nad Jihlavou 1 adresa

Ordinace praktického lékaře
9. května 675, Luka nad Jihlavou

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

K paní doktorce chodím cca 15 let. Asi 2 roky zpět jsem uvažoval o odchodu, neboť to bylo tragické a odpovídá to komentářům níže. Vloni ale nastal nějaký obrat k lepšímu, jednak je ordinace mnohem lépe vybavená (EKG, různé testy z kapky krve atd), paní doktorka se naučila pracovat s počítačem a konečně se změnila zdravotní sestra. Konečně je tam příjemná sestra, která nesmrdí. Nově dávají přímo v ordinaci i infuze pro lidi, které bolí záda, což je super, že se nemusí nikam dojíždět. Celkově se za poslední rok ordinace značně zlepšila a je vidět, že se začíná přizpůsobovat moderní době. Ještě před pár lety jsem nevěřil, že to někdy řeknu, ale za mě velká pochvala a doporučuji.

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Pani doktorka je milá ja s ni neměla nikdy problém.... A sestřička je úplně skvělá vždy mi zvedne náladu jejíma vtípkama.. Je pravda, že si tam člověk počká občas ale vetší problém jsou spíš protivný duchodci v čekárně než samotná doktorka.

P. doktorka je nepříjemná a neochotná, nechce se věnovat pacientovi, ani nepomůže, neporadí se zdravotním problémem!! Kávička, nedodržování pracovní doby, v tom je naopak dokonalost sama! A o zdravotní sestře ani nemluvě, měla by se naučit pravidlům slušného chování, nebo pokud ji tato práce natolik obtěžuje a je jí nepříjemná, ať ji raději nevykonává!!

Jako diagnostička není špatná, když jí řeknete, kam chcete poslat, pošle Vás. Přístup totálně děsivý, nemá zájem se učit nové věci, PC je tabu. Kafíčko? proč ne, zavřem na půl hodiny, ať si pacienti počkají...

Pani doktorky by už měla uvolnit místo mladším a znalejším. Dokonce se mi nestyděla lhát do očí. Čekání cca 2 hodiny je normální, přičemž ona a sestra se baví s kamarádkami a čekárna praská ve švech.

Lákařka na svém místě, sice nedodržuje pracovní dobu, ale stejně je nejlepší, má i skvělou sestru

C

velmi slabý lékař

ordinuj si sám

Lékař na svém místě. Dobrý vztah k pacientům, vřele všem doporučuji.

já naopak doporučuju!