Články

Články 18/04/2024

Zvládání akutní úzkosti – práce s dechem

Pro zklidnění a vytvoření pocitu bezpečí může pomoct práce s dechem. Naučte se pracovat s dechem v tom jednoduchém cvičení.

Skamarádit se s úzkostí

Abyste mohli snáze zvládat akutní záchvaty úzkosti a zároveň abyste mohli snížit frekvenci jejich výskytu a jejich intenzitu, potřebujete se se svou úzkostí… skamarádit.
Články 18/04/2024

Jak se projevují úzkostné poruchy?

Jaké jsou různé druhy úzkostných poruch? Jak se projevuje fobie, panická porucha, posttraumatická stresová porucha, obsedantně-kompulzivní porucha a jiné?
Články 18/04/2024

Úzkostná porucha - co je to?

Co je úzkostná porucha? Jak se projevuje? Jakým způsobem vzniká? Můžeme ji léčit?
Články 05/04/2024

Každodenní duševní trápení: jak na to

Nevíte, odkud se bere vaše duševní trápení? V tomto článku najdete informace o traumatech a negativních myšlenkách a o tom, jak s nimi pracovat.
Články 05/04/2024

Jak pracovat s negativními myšlenkami: 5 kroků, které zastaví kolotoč ve vaší hlavě

Co v nás vyvolávají negativní myšlenky? Jak s nimi zacházet? Jak můžeme změnit své myšlení a zbavit se těchto myšlenek?
Články 04/04/2024

K čemu je dobrá terapie?

Jak nám terapie může pomoct? Proč je dobře přemýšlet do hloubky nad svou minulosti a dnešním životem? Jak nás terapie osvobozuje od traumat?
Články 03/04/2024

Co je trauma?

Dozvěďte se, co je trauma, jak vzniká, co v nás dělá a jak s nim pracovat.
Články 14/03/2024

Reprodukční zdraví ženy: průvodce

Tento článek Vás provede nejdůležitějšími tématy spojenými s ženským reprodukčním zdravím.
Články 13/03/2024

Co je to „pilulka po“? Účinnost a rizika

Dozvěďte se všechno o této metodě nouzové antikoncepce. Jak se užívá „pilulka po“? Je účinná? Jaké jsou rizika spojené s jejím užíváním?
Články 13/03/2024

Antikoncepce: co byste měli vědět před výběrem metody

Jaké jsou různé metody antikoncepce? Jaká je jejich účinnost a nežádoucí účinky? Jak zvolit nejlepší metodu?

www.znamylekar.cz © 2022 - Najděte si lékaře a objednejte se

Web používá soubory cookie k poskytování služeb v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.
Ve svém prohlížeči můžete definovat podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookie.