Ord. praktického lékaře stomatologa
Sídliště SHD 17, Bílina

S paní zubařkou i se sestrou jsem velice spokojená, pokaždé mi vyšly vstříc a pokaždé mi zuby opravily dobře.. Takže mohu jen doporučit :)

nechápu jak si tuhle doktorku může někdo chválit. Asi neví za co bere peníze dneska jsem šla prosit v slzách o pomoc a místo příjemné sestřičky na mě začala řvát nepříjemná arogantní čarodějnice, a pak že doktoři maj pomáhat když je člověku nejhůř, kdyby měla plnou čekárnu lidí tak neřeknu ani slovo ale nejspíš sem je vyrušila u kafíčka ještě že tu jsou ještě jiní doktoři kteří maj srdce na správném místě vřele doporučuji paní doktorku v Bílině v Důlní ulici co ošetřuje šachtu je skvělá úplné zlatíčko, vzala mne hned a s úsměvem, bez bolestně mě ošetřila a o sestřičce ani nemluvím velice přívětivá, milá a hlavně utěšující hned zapomenete na bolest. Kdybych věděla co mně dnes čeká šla bych k ní rovnou a ani bych ty dvě namyšlený nádhery neobtěžovala!!!

K paní doktorce chodím spoustu let, čas od času mívám dost velké problémy , vždy jsem chodila se strachem, zde je to zbytečné, paní doktorka je velice milá, citlivá, cítí s pacientem, ráda bych ji doporučila všem, ale bohužel,není to možné pro nedostatek míst. Zaslouží si pochvalu, neboť takový zubař se v Bílině nenajde, díky paní doktorko Hýřová

Musím moc pochválit paní doktorku opravdu ,vždy ochotná a milá . A hlavně její přístup k dětem je úžasný a také velice milá sestřička. chválím a doporučuji

Nejsem u téhle paní doktorky ,ale jednou mě zachránila ,bo můj zubař je spíš srandista dvě noci jsem nespala bolest stoličky která už nešla léčit bylo to na vytržení a u mého zubaře kam jsem docházela 14 let mě nevzali a recepční i přez mů výraz bolesti mě s úsměvwem chtěla obědnat no myslela jsem že skolabuju a tak jsem odešla a šla žádat tuhle skvělou paní doktorku aby mi zub vytrhla byla velice milá ochotná a chápající jen je škoda že už nemá místo..:o(( No i tak zaslouží velkou pochvalu a mé díky ...Zenkerová

Vaážně dobrá doktorka,vyslechne si váš problém,je citlibá při práci a vždy vá uklidní..

Nejlepší zubařka v Bílině,milá a příjemná k dětem i k dospělým,poradí a i ke konci ordinační doby se stále na pacienty usmívá,což je asi jediná z bílinských lékařů.Sice k ní chodíme,až když už opravdu není zbytí a preventivky vůbec,ale nikdy jsme od ní neslyšeli nějaké nejapné připomínky,jako od ostatních doktorů,kteří si myslí,že nemáte nic jiného na práci,než vysedávat hodiny a hodiny v čekárnách....ale to už patří do jiných příspěvků....paní doktorku můžeme jen doporučit....

Velmi milá paní doktorka, každého vyslechne, i bolest se snáší lépe :-). Prostě spokojenost. Sestřička je také moc hodná.

nikdy jsem nechodil rád k zubaři,ale teď když jdu,tak se nemusím předem stresovat "co zase bude".Pohodička.Už jen kafe z automatu :-)) Kdyby měla 10 volných míst,doporučil bych jí 10ti lidem-Samozřejmě (bohužel) místa nejsou.Paní doktorko Díky!!!S předchozími názory plně souhlasím.P.F

Prostě Anička!!! Nejlepší zubní lékař jakého znám, chodím tam téměř 15 let. Jsem absolutně spokojena, obě moje holčičky tam také chodí a dokonce už bezemně. Moc děkuji