Ambulance u Arbesa s.r.o.
Malátova 18/645, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Umístění: Ambulance u Arbesa s.r.o.

Po přečtení několika negativních reakcí jsem se své první návštevy u paní doktorky docela obávala.
Musím ale paní doktorce a celému týmu moc poděkovat. Paní doktorka je nejen milá a příjemná, ale dokáže i dobře poradit, na všechny mé otázky odpovědět a moc dobře ví o čem mluví.
Celkově jsem odcházela s velmi příjemným pocitem ! :)
Ještě jednou děkuji

Umístění: Ambulance u Arbesa s.r.o. Léčba

Bohužel i já musím přidat negativní hodnocení. Když čtu positivní a negativní názory, je vidět, že ženy s pozitivními spíše nic neřešily a chválí si přístup ohledně názorů antikoncepce. To je ale trochu málo. K paní doktorce jsem šla na doporučení kamarádky a vůbec mne nenapadlo si pročíst recenze. Chodila jsem tam půl roku. Za tu dobu sem tam byla asi 4x. Jedna léčba nějakého výtoku - vše OK. Nicméně našla mi na vaječníku cystu. A prej "počkáme, někdy to zmizí samo, přijďte za čtvrt roku." Do téhle doby jsem byla také spokojená. Nakonec jsem tedy přišla dříve, právě kvůli zmiňovanému výtoku, cca po měsíci a půl od objevení cysty. A byla jsem docela šokovaná úvodními dotazy. -"co potřebujete?" tak odpovím, že mám nějaký problém a také, že mi byla objevena cysta a že mám přijít na kontrolu až déle, ale jestli by se dalo podívat jestli treba nahodou nezmizela". Tak jsme se koukli a prý se zmenšila z 3,2cm na 1,5cm a že tedy super a at prijdu za ten mesic a pul. Tohle ok, i když to na mě působilo spíš, že to moc nezkontrolovala, což se pak i potvrdilo výrokem mého aktuálního doktora. Ale další dotazy jestli beru anttikoncepci - nemá tohle nahodo umít lékař v počítači? Dobrý. Odpovídám "Dienille". Pí doktorka zděšeně "Cože? ale to se dávno nesmí!! Ta není dovolená!". Tak se pochopitelně vyděsím a říkám jí, že mi ji minule už předepsala i ona, a že ji beru už pár let :( - no pak sme se dopátrali k tomu, že pí doktorka špatně rozuměla. Moje antikoncepce je ok :) ... no ale - má to v počítači - kouká do toho a takhle mě vyplaší? Takže to bylo prvně, co sem si řikala ironicky "waw". No a tohle, nekecám se opakovalo i při dalších návštěvách, ale naštěstí jsem už věděla :) . Také jednou u cytologie mi vzala stěr - dost necitelně, někam si to položila, a tak prej znovu - a to už mě škrábla tam uvnitř, že mi tekla krev :( ... No a dále k mé cystě. Další návštěva - cysta se opět zvětšila, musí to ven. Ale řekla jsem si, že půjdu k jinému gyn., že z tohoto tady mám prostě špatný pocit. Přešla jsem jinam, pan doktor se kouknul na ultrazvuk asi na 3 vteřiny a hned: "Bohužel vás nepotěším, tohle samo nezmizí, to nevím na co paní doktorka čekala, to je jasný dermoid (nebo tak něco), který prostě nemizí a je nesmysl, aby se zmenšíl, jak vám říkala. Tohle vidím každou chvíli. Naštěstí to není zhoubné, ale ven to musí laparoskopicky." Toto potvrdili i v nemocnici. Nicméně v únoru jedu do thaiska. Byla mi doporučena klinika u apolinaře a tam, díky paní doktorce, ted nemam šanci se pred thajskem dostat :) už půl roku to mohlo být vyřešené.

Vůbec mě nepřekvapují negativní komentáře! I já mám s paní doktorkou negativní zkušenost. Paní doktorka mi řekla že mám zkrácený čípek že musím jenom ležet a dala mi neschopenku. Když jsem šla na další kontrolu tak mi jen řekla miminko žije. Když jsem se ptala co ten čípek a jak se to vyvíjí nic mi neřekla. Zeptala se mě na přesný datum prvních pohybů. Když jsem jí řekla že ve 20 týdnu tak jí to nestačilo a chtěla přesný datum. Řekla jsem jí že prostě přesně nevím. Začala na mě řvát, že je to moje první miminko a že se nezajímám kdy jsou první pohyby že se zajímám pouze o modu a oblečení a že to pro mě asi není podstatný. Nevěřícně jsem na ní koukala a nezmohla se ani na slovo. A potom to dovršila tím, že pokud se začnu otvírat nebo mi odteče plodová voda tak je konec s miminkem! Vyšla jsem z ordinace a hned jsme jeli do nemocnice kde budu rodit. Vše jsem jim řekla. Měla jsem několik podrobných vyšetření a vše je v pořádku! Mám ukázkový čípek! Nemám ho vůbec zkrácený! Takže k paní doktorce už nikdy víc!!!

K lékařce jsem začala chodit na začátku těhotenství. Hned první kontrola, kdy jsem se těšila na potvrzení gravidity mě dost šokovala - lékařka byla arogantní, nepříjemná, v podstatě mi nic neřekla a na mé dotazy odpovídala jen velmi neochotně. Nicméně jsem si řekla, že zatnu zuby a zkusím to znovu, neboť jsem se domnívala, že mohu být pouze více přecitlivělá vzhledem k těhotenství atd. Další kontroly probíhaly hodně různě, někdy byla lékařka naprosto v pohodě ( i když o proklientském přístupu nemůže být řeč), jindy byla opět arogantní a zlá. Poslední kontrola byla pověstnou poslední kapkou a k této lékařce už nikdy nevkročím. Jednoznačně nedoporučuji, opravdu má otřesný přístup k lidem, nic nevysvětlí a dotazy pacientky jí obtěžují ...

Dobrý den, k paní doktorce jsem chodila cca 3 roky. Když jsem přišla do jiného stavu, kontrola proběhla s poměrně nepříjemným kázáním o tom, že jsem mladá a že to nezvládnu. S docela nepříjemným pocitem jsem odcházela z ordinace a sestřička mi chtěla předat těhotenskou průkazku, ale paní doktorka ji zastavila, že je to dost předčasné... Za čtrnáct dní jsem přšla k paní doktorce - lehce jsem "špinila". Paní doktorka mi napsala papír a odkázala mě s "lehkým krvácením" do Motola. Po příjezdu do Motola se mě vyšetřující lékař ptal jak to nesu a jestli jsem v pořádku. Teprve v motole jsem se dozvěděla, že šlo o "UMLKLÉ TĚHOTENSTVÍ" - samovolný potrat. Bylo mi hrozně. Pak už jsem se u poní doktorky neukázala....

Chodila jsem k paní doktorce pět let, celkem nic mi nebylo, takže se to dalo vydržet. To co jsem zažila po otěhotnění, bych nepřála nikomu. Byla to reklama na arogantnost, neprofesionalitu. V desátém týdnu těhotenství mi řekla, že je tam mimo nějak divně zkroucené, když jsem se ji vyptávala, zda je v pořádku, vyhrkla na mě, že kdyby nebyl, asi by mi to řekla. A dodala jen, že až přijdu za 14 dní, dá mi průkaz. Do té doby to prý nemá cenu. Za 14 se totiž může stát cokoliv a třeba už ani nebudu těhotná. A rychle mě vyprovodila ze dveří. Našla jsem si hned jinou doktorku a ta mě objednala hned na příští týden, uklidnila s tím, že takové řeči nemám vůbec poslouchat. Absolutně nedoporučuji, nic nevysvětlí, neodpoví, je chaotická, mluví jen o sobě a navíc trpí představou, že celý svět se proti ní spikl. Objednané časy nerespektuje a občas si hraje na bylinářku.

Citam nazory dole a som sokovana. Pani doktorka je nie len uzasna doktorka ale aj skvely clovek. Svoje rozhodnutia robi srdcom a neprespisuje slepo lieky a antikoncepciu ako ini lekari ktori pracuju skor ako "obchodni zastupcovi" farmaceutickych spolocnosti. Pani doktorka ma moderne nazory na ockovanie a ine lieky. Predpokladam ze nespokojni pacienti co dali slabe bodovanie boli ti, ktori este stale sleo veria ze farmaceutika je tu preto aby liecila. Pani doktorka vie odporucit skor bylinku a zdravy pristup k zivotu, je to milujuca osoba a nedam na nu dopustit. Pani doktorku som spoznama na doporucenie a tak isto doporucam aj dalej.

Čtu tady ty názory a k pozitivním se teda přiklonit nemůžu. Sice nemůže říct křivé slovo proti péči paní doktorky, nevím o tom, že by něco zanedbala. Ale ten přístup byl strašný. Nic mi sama neřekla a když jsem se zeptala, tak mi ještě vynadala, ať chvíli počkám a ať se neptám na hlouposti. O nepříjemném, příp.bolestivém vyšetření ani nemluvím. Chodila jsem k ní zejména v těhotenství, kdy je žena nejzranitelnější jak tělesně,tak duševně a dost mi to vadilo. A o tom, jak se ke mně chovala po porodu, to je taky dobrý příběh. Vynadala mi, že jsem nerodila normálně /praskla mi voda a porod nezačal, tak mi dali po dvou dnech vyvolávačku a pak mě tlumili epidurálem/, že jsem líná a neumím tlačit a že jsem pohodlná, protože jinak bych si epi nedala /podotýkám, že mě na něj ukecali s odůvodněním, že to bude ještě na hodně dlouho a pak bych děťátko nevytlačila/. Že ona rodila dýl až u toho omdlela a tak je to správně! No neříkám, že bych nerodila raději přirozeně, ale prostě už se stalo...a nadávat ženský po šestinedělí je fakt úroveň...

Když tu vidím tolik negativních názorů, tak si říkám, že snad chodím k úplně jiné doktorce. Moje zkušenosti s MUDr. Novotnou jsou naprosto odlišné a nemohu si paní doktorku vynachválit. Je velmi příjemná, milá, vyslechne každou otázku i problém, se kterým přijdete a vše řeší s vysokou profesionalitou a lidskostí. Můžu jen doporučit.

Nemám osobní zkušenosti s MUDr. Novotnou a ani s MUDr. Černým, ale jak MUDr. Košťál, tak MUDr. Minajev jsou úžasní!
Celkově naprostá spokojenost s těmito lékaři i všemi sestrami!
Všichni jsou moc milí, ochotní a trpěliví!
Prostředí čisté a příjemné.
Období těhotenství na této gynekologii pro mne bylo pohlazením na duši. Mohu jen doporučit a poděkovat :-)!