Alena Poučová, pediatr Olomouc

Požádejte o spuštění kalendáře

Adresy a ceny

• 2 června 2014

Hodnocení: Dobrý

Paní doktorka je skvělá a sestřička taky. Nikdy nic nezanedbá, vždy řádně vyšetří. Mohu jen doporučit :)

• 14 listopadu 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

S paní doktorkou máme velmi dobrou zkušenost. Je velmi zkušená a když jsme měli se synem opravdové problémy, byli jsme za ni moc rádi. Všechno dohodla, syna pořádně vyšetřili a dobře to dopadlo. Moc děkujeme a velmi doporučuji každému, kdo chce pro své dítě opravdu dobrého lékaře.

• 5 září 2013

Hodnocení: Velmi slabý

S paní doktorkou máme taky velmi negativní zkušenosti. Hledí bohužel jen na to jestli vše dostane zaplaceno a něco navíc se ji řešit moc nechce a co se týče běžně předepisovaných léků, tak u ní máte bohužel smůlu!Vše si uhraď celé sám a co se týče vyšetření, tak ani to není schopna udělat celé. Moje dítě ještě ani jednou neposlechla a to už k ní chodím nějaký ten měsíc.Bohužel to bylo na doporučení,ale já rozhodně nedoporučuji :-(

• 10 července 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Absolutní spokojenost, paní doktorka je výborný odborník a skvělý člověk. Děkuji ji i její sestře za jejich péči!

• 2 března 2012

Hodnocení: Velmi slabý

Dobrý den, s paní doktorkou máme velice špatnou zkušenost. Dokud jsem nechťela přejít k jiné dětské doktorce, z důvodu nevyhovující vzdálenosti, vše bylo v pořádku. Pak nastaly problémy, paní doktorka po mě chtěla uhradit veškeré služby. Celkem 1200kč. Odůvodnila to tím, že si to nemůže vykázat od pojišťovny, nikdo ji výlohy nezaplatí.Že lékaře můžu měnit 1 za 3 měsíce, tak ať počkám nebo ať ji vše uhradím. Chovala se dost arogantně a sestra také.Nedala mi vůbec na výběr. Vůbec ji to nebylo blbé. Od pojišťovny si to vykázat klidně mohla, ale proto že máme vojenskou poj. tak to nešlo, prý kdybysme byli u metalky tak to jde. Je mi zle z toho jak tato doktorka podle vydělává na lidské nevědomosti. Peníze jsem ji zaplatila, neměla jsem na výběr. Poté jsem ale vše nahlásila a peníze mi byly vráceny.

• 12 prosince 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Dobrý den, paní doktorka Alena Poučová je velmi milá, vstřícná, velmi dobře dělá svou práci, vždy vám ochotně pomůže a vyjde vstříc. Mám s ní velice dobré zkušenosti a dcera ji má moc ráda!

• 14 září 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

MUDr.Poučová je vynikající dětská lékařka, kdo ji zná osobně tak dobře ví že je velmi slušná a chytrá ženská.Starala se o mé děti a nyní se stará o mého vnoučka.Všichni komu jsem ji doporučil tak jsou velmi spokojeni. S pozdravem Václav D.

• 11 února 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je skvělá, chodím k ní s roční holčičkou a jsem nadšená, skvěle nám radí již od začátku od kojení přes příkrmy. Malá měla vyrážku na obličeji, začala jsem chodit ke kožařům a málem jsme skončily na kortikoidech, naštěstí jsem poslechla rady paní doktorky a zvládly jsme to s termální vodou, nikdy bych tomu nevěřila, ale fakta a výsledky na vlastním dítěti jsou nezlomná. Jsem moc ráda, že k ní chodíme a mohu jen a jen doporučit.. PS - k nesouhlasu rodiče skrz zdravotní pojišťovny - a vy byste jako pracovali zadarmo???? nechť si každý šáhne do svědomí.

• 8 února 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Vynikající paní doktorka,velice pečlivá,přímá a milá k dětem.Skvělý diagnostik,zkouší nové metody a homeopatika..Jsme moc spokojeni a neměnily by jsme.

• 26 ledna 2011

Hodnocení: Velmi slabý

Nedokážu posoudit, zda je dobrá lékařka, ale souhlasím s názorem, že svou lékařskou praxi bere pouze jako podnikání. Z důvodu přeplněných limitů zdravotní pojišťovny přesouvá vyšetření a rehabilitace na pozdější dobu a při každé poradně dává patřičně najevo, jak moc jí nevyhovuje zdravotní pojišťovna, kterou zrovna máte. Zkrátka neudělá nic, za co nedostane od pojišťovny řádně a hlavně včas zaplaceno. Při každé návštěvě si navíc vymýšlí pokaždé jiné důvody, proč byste měli změnit pojišťovnu. Odešli jsme od ní, protože takový lékař, který vám při poradně nic neporadí, dítě téměř neprohlíží a zajímají ho jen peníze je k ničemu.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění