Umístění: MUDr. Alena Bayerová

Nikdy už bych k této doktorce nešla. Vyšetření bolestivé a nepříjemné. Informace buď neřekne, nebo nevysvětlí. Nedostatek vybavení ordinace (nemají ani ultrazvuk!). Její svačiny trvají zhruba hodinu a půl a nezajímá jí že má plnou čekárnu.
V 18 letech mi po jednom vyšetření oznámila že mám rakovinu děložního čípku a že se mám připravit na chemoterapii. Což jsem kvůli mé nízké váze odmítla a oznámila, že to budu řešit jinak. Dva měsíce mě posílala z vyšetření na vyšetření a křičela na mě jak jsem hloupá a že umřu když chemo nepodstoupím. Nakonec mi byl zjištěn pouhý zánět, který by dle názoru mého současného doktora měla rozpoznat od rakoviny. Po téhle zkušenosti jsem už nikdy nepřišla a nikdy nepřijdu.

Umístění: MUDr. Alena Bayerová

Přestoupila jsem k ní na doporučení, že by měla být dobrá, když kdysi pracovala v nemocnici a hlavně nikdo jiný nebral nové pacienty. Vše dobrý dobrý, jen mě zaráželo, že se nezajímá, kdy jsem naposledy menstruovala. Jen naskočit a seskočit. Pak jsem ale po nějaké době dostala zánět, ten se mi vyléčil. O nějakou dobu později se ale vrátil a já se ho ne a ne zbavit. Pořád zaváděcí globule.. Chodit jak nějaká šmucka po výtěrech. Dobrala jsem ATB, pár dnů to bylo v pořádku a zase nanovo. Takhle to šlo rok. Rok jsem měla zánět. To jsem se ale už doma rozbrečela, že už k ní nechci, když mě z prkotiny nedokáže vyléčit. Našla jsem si tedy jiného pana doktora, ten se při první návštěvě zajímal opravdu o vše a vyšetřil mě i vnitřním ultrazvukem, který mi nikdo nikdy ještě neudělal a o který jsem předtím paní doktorku požádala, aby mě na něj poslala preventivně. To jsem si opravdu dovolila moc.. Těch řečí.. Ale tak, aby mě uspokojila, žádanku mi vypsala a ani jsem na něj nešla. Ale pak jsem přešla k panu doktorovi, jak jsem zmiňovala. Pan doktor mi předepsal jak lokální ATB na zavádění, tak i na polykání a ono to zabralo. Kdepak asi byla chyba, že to už nemohlo být dříve, že? :) Jsem ráda, že jsem od ní odešla!!!! Takže nedoporučuji!

Umístění: MUDr. Alena Bayerová prohlídka

Dobrý den,co se týče prohlídky u mně nerada k ní chodím z důvodů jejího přístupu ke mně a protože si potrpím na přístup vlídný a mohla k ní chodit na prohlídky mě nutí přestoupit k jinému doktorovi který mě důkladně vyšetří gynekologicky a jedná semnou na úrovni.I když k paní doktorce nemám čas chodit pravidelně na prohlídky vždy se omluvím a čekám od ní pochopení které bohužel u ní nenacházím naopak semnou jedná jako s 15 cti letou a zvyšuje na mě hlas.

K paní doktorce Bayerové chodím již téměř 30 let a neměnila bych. Paní doktorka je milá, vstřícná a profesionální, zrovna tak u sestry bylo vždy vše tak, jak má být. Velmi si toho vážím.

za mne již nikdy !! v těhotenství péče hrozná, soudila mne podle věku, asi jsem byla mladá a nezkušená těhule (26let), dělala mi Hamiltona bez předchozí konzultace nebo upozornění, bolesti jsem měla a následné krvácení až jsem skončila na pohotovosti. v následné péči cca 3roky po porodu mi dělala cytologii, po půl roce výsledky stále špatné, podpora doktorky nulová, ba naopak mi říkala, ať si zabezpečím dítě, že se může stát i to nejhorší, že půjdu na operaci, že mám nejhorší fázi rakoviny děložního čípku :-( psychicky jsem se zhroutila. NIKDY VÍCE !!! nyní mám výborného doktora, má moderní ordinaci, problémy i následné postupy se mnou konzultuje a nekouká na hodinky.

Z paní doktorky Bayerové jsem byla z počátku nadšená. Bohužel jen do té doby, než jsem si jednou koupila zaváděcí čípky na kvasinky. Pání doktorka mě sjela, jak malé dítě. Co si mám co dovolovat sama si ordinovat prášky. Vůbec jí nezajímalo, že jsem byla celý týden mimo domov a potřebovala jsem první pomoc. Od té doby na mě byla vždy nepříjemná. Chodila jsem k ní vždy se stažených žalůdkem. Naštěstí nastala situace, která mě donutila odejít. Zpozdila se mi menstruace, tudíž jsem šla na kontrolu. Paní doktorce jsem řekla o svém problému. V té nervozitě jsem si samozřejmě doma nechala menstruační kalendář. Ale spočítala jsem si, kdy jsem naposledy měla menstruaci. To paní doktorce nestačilo, musela jsem si stoupnout před nástěnný kalendář a před ní to spočítat. Vrcholem však byla její reakce, když jsem jí sdělila, že si myslím, že nemůžu být těhotná. Na to mi odpověděla, že je jí jedno, jak jsem k tomu přišla! Samozřejmě jsem těhotná nebyla. Jednu hvězdičku uděluji za to, že paní Bayerová je dobrá doktorka. Její příštup je však nelidský. Díky ní mám dodnes trauma z návštěvy gynekologa!

X

Chodila jsem k pani doktorce asi pred 4 roky. Jsem rada, ze jsem odesla. Jako osoba mi nevadila, ale co se vysetreni tyce, tak bohuzel negativni nazor. V ordinaci mi chybel UTZ (dnes uz ho ma kde kdo), takze jsem nikdy nemohla ani vedet, zda mi neco je ci neni. Vzdy jsem odchazela s tim, ze mi sdelila, vse je v poradku. I to prostredi mi nejak nesedelo.
Ted mam bezvadneho doktora (v jinem meste) a prvni jeho prohlidka byl UTZ...a co se nestalo? samozrejme mi objevil hned 3 myomy o ruznych velikostech; nejvetsi mel 5 cm. A okamzite me poslat na laparoskopii. A za to mu dekuji, takto bych to nezjistila. A to jsem si kolikrat rikala, jak me dole sem tam pichne. Proste ted me kazdou prohlidku vysetri dukladne a vim na cem jsem.
Bohuzel, z mista kde doktora mam, jsem se odstehovala a budu muset opet hledat v Liberci...snad vyberu toho nej :-)

Ordinaci Dr. Bayerové navštěvuji již od svých patnácti let a za sebe a své okolí nemohu říct jediné špatné slovo. Pí. doktorka mě vždy už ve dveřích vítá s úsměvem a přívětivým hlasem, stejně tak sestřičky. Pravidelné preventivní prohlídky patří k těm příjemnějším, které v průběhu roku musím absolvovat. Nerozumím negativním recenzím zde, ale jsme lidé různých kultur, povah a názorů. Bohužel tyto stránky povětšinou vyhledávají lidé, kteří jsem již jdou s onou negativní recenzí. Rozumný člověk si udělá svůj vlastní názor, věřím, že takových lidí je zde většina. Pro mě je paní doktorka skvělou, kvalifikovanou lékařkou s lidským přístupem a velmi důležitou osobou v mém životě!

Paní doktorka je svéráz, v některých situacích jsem ji proklínala (prvních pár návštěv, než jsme si zvykly, peskování za nevyplněný menstruační kalendář apod.), ale vymohla mi drahý genetický test, který běžně pojišťovny hradí jen starším (mně bylo 23) a na základě špatných výsledků okamžitě doporučila vysadit antikoncepci, prevenci nikdy nezanedbala a z hlediska hygieny jsem nezaznamenala sebemenší pochybení. Nepříjemný výraz sestry je asi daní za systém našeho zdravotnictví, kde přece nic nemůže fungovat přesně tak jak má, že...

Musím se taktéž přidat k negativu...Paní doktorka Bayerová mě odmítla napsat v 15 letech antikoncepci přestože jsem trpěla na velké křeče a silnou menstruaci. Řekla mi že mi jí napíše jen tehdy až budu chtít s někým spát, ale varovala mě že pokud budu s někým spát dřív než v 18 tak mě udá na policii... Což jsem dosti nepochopila, vždyť sex je povolený právě od 15 let, ale budiž odešla jsem k jinému gynekologovi, který je opravdu zlatý. Prodiskutoval semnou všechny možné antikoncepce, které se zaměřují především na bolesti.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobri den chtela by sem se zeptat mam pedesat let je mozne aby sem otehotnela menstruace mi meska asi 10 dni alebo moze byt nejaky problem děkuji

ve Vašem věku jsou podobné obtíže časté, těhotenství je velmi málo pravděpodobné. Můžete navštívit svého gynekologa, který ultrazvukem či odběrem krve zjistí Váš zdravotní stav. Hezký den