Sam. ordinace PL - gynekologa
Masarykovo náměstí 55, Chrudim

Gynekologická ambulance
U pošty 17, Chrast

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Naprostá spokojenost !! Nemohu si stěžovat. Pan doktor je ochotný, milý, vstřícný a vždy rád vše vysvětlí.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

K panu doktorovi chodím čtyři roky a dvě těhotenství a vždycky jsem byla spokojená. Neměla jsem nikdy pocit, že když se na něco zeptám, že zdržuju, pan doktor vždycky vše ochotně vysvětlí. Milá sestřička už je k tomu jen bonus. Jediné malinké minus je, že vybavení působí trochu zastarale, ale to se dá překousnout.

Pan doktor mi byl doporučen a jsem moc ráda že k němu můžu docházet,je to člověk na pravém místě.Ochotný a příjemný.A sestřička je taky velmi ochotná.Doporučuji všem.

Jsem spokojená :-)

Pan doktor je skvělí po lidské i profesní stránce.

Pan doktor je nejlepší !!! A stejně tak i sestřička, jsem šťastná, že mám takového doktora!!!Je strašně milý a vždy všechno odborně vysvětlí a ať se člověk zeptá na cokoliv, tak nemá pocit, že by obtěžoval.....

Přešla jsem na doporučení, hodný, ochotný, všechno vysvětlí, má čas, pečlivý, lze konzultovat i po telefonu. Jsem velmi spokojená a určitě u tohoto pana doktora zůstanu.

Zatím musím jen souhlasit s ostatnímy.Chodím k panu doktorovi už 17let a nemohu si stěžovat na nic.Prostě človíček na správném místě co ví,co dělá.Držím pěsti nám všem,ale i jemu aby byl stále jaký je.

Pane doktore, také Vás moc chválím. Jsem tak ráda, že jsem vaši:-) no nevím, jak to správně nazvat:-)asi pacientkou... Jste nejen velmi zkušený a znalý odborník , ale jak ostatní píší-dokážete se vctítit a pochopit toho druhého, povzbudit. Také jsem si něco prožila a díky Vaší podpoře (stáčí pár hezkých slov a povzbuzení) se to dalo překonat.Jste na nás příjemný, návštěva ve Vaší ordinaci je pohodová, setřička je správná.Je s Vámi legrace a klidně popovídáte. Jste můj první....gynekolog:-)a doufám, že mě nepotká -chodit k někomu jinému:-) Takže samá chvála a chvála..ale buďte stále takový,prosím:-)

vyborny lekar, velice pozorny, nic nepodceni, jsem u nej jiz pres 10 let a nemenila bych!