PhDr. Pavel Humpolíček

Psycholog Více

Bystřice pod Hostýnem, Brno 2 adresa

PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D.
Lipnická 1135, Bystřice pod Hostýnem

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí
PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D.
Kounicova 61, Brno-střed, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D. Jiný

Zkušený praktik, kterému jde o výsledek a zbytečně neřeší malichernosti. Skvěle vnímá, co člověk potřebuje. Především podporuje, dodává informace i sebedůvěru, neváže si lidi na sebe a když je třeba, klidně i přímo poradí. V Brně určitě terapeutická špička!

Umístění: PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D. Jiný

Panu doktorovi tímto děkuji za to, co umí a předává lidem.

Vyslechne, posoudí, probere možnosti, najde řešení, pomůže.

Nežvaní, nepřikyvuje, MYSLÍ a POMÁHÁ.

Děkuji!

Umístění: PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D. Jiný

Člověk s pokorou, který svými doporučeními i smyslem pro humor pomáhá tam, kde to ostatní už dávno vzdali! Topový profesionál, který opravdu ví, co dělá. Prostě špička mezi brněnskými terapeuty, kterého mohu s klidným svědomím doporučit, pokud tedy psychologa nebo terapeuta potřebujete a hledáte!

Doktor mi zachránil život. Předtim jsem byla u psychologa, který mi špatně diagnostikoval problém a chtěl abych brala antidepresiva. S panem doktorem stačilo jedno sezení, aby poznal co mi je. Promluvil si semnou a neskutečně mi to pomohlo. Vždy ochotný, hodný a vtipný člověk. Pokud mám nějaký problém můžu s evzdy na něj obrátit. Za mě jednička.

Psycholog s vytrvale lidským přístupem. Zajímá jej Váš problém, ne peneženka. Zároveň skvělý učitel na Masarykově univerzitě. Za roky praxe má pan doktor široké povědomí a interdisciplinární kontakty a rozhled.

Umístění: PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D. Jiný

Když Vám dal život políček, pomůže Humpolíček.

Tahle veršovačka mě napadla, když jsem se rozhodla sem, vložit recenzi.

Přeji všem, kteří ji čtou, aby učinili stejně šťastnou volbu člověka, za nímž si půjdou pro pomoc, jako se podařilo mně.

Terapie je totiž umění a někteří je umí dobře, jiní lépe a a ještě jiní jsou prostě špička.

Mým životním štěstím bylo, že jsem v nouzi potkala právě pana doktora.

Děkuji mu tímto za život, co zase stojí za to žít.

J.Č.

Umístění: PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D. Jiný

Zachranil mi zdravi, pak manzelstvi a nyni i dceru. Vdecim panu doktorovi za spokojeny a smysluplny zivot. Dekuji! S.K.

Umístění: PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D. Jiný

Great Person, Great Professional! Empathetic but consistent, wise /not only intellectual/, clever and intuitive, supportive but challenging.

Glad I met him soon, helped much.

Best recommendations.

Umístění: PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D. Jiný

Just two words: THANK YOU!

Sorry to write in English (I am not fluent in Czech, just passive knowledge).

Reasons of therapy: Healths issues - psychosomatics.
Previous therapies: 5 years - almost no improvement, no positive results.
Therapy with Dr. Pavel (2017-2019): 2 years (half year regularly, than 1,5 year via e-consultations).

After just 5 sessions he achieved more, than three psychologists before him. Than 5 sessions of improvement, and than 10 sessions via Skype and email to finalize the process.

Now, almost two years with no troubles!

I am happy I met this specialist in Brno.

I can recommend Dr. Pavel to anyone with psychosomatic issues (and not only).

Once more: Thank you!

Umístění: Akademické centrum poradenství a supervize Jiný

Prostě profesionál! Cca 10 konzultací před 2 lety kvůli zdrav. stavu - psychosomatika. 5 let potíží vyřešeno po 5 konzultacích. Doporučení na dovyšetření, změnu léků a diety. Pak už jen dolaďování detailů. Prostě skvělá zkušenost! Před tím různí lékaři a dva psychologové a nic. Když jsem se ho ptal, jestli sem můžu napsat, řekl mi, že si toho váží, ale že reklamu nepotřebuje. Asi proto sem nikdo k němu nic pár let nenapsal. A jen upřesnění k místu: Pan doktor má klidnou ordinaci na Kounicové v Brně (naprostý klid, okna do dvora) a lidem se věnuje opravdu naplno. Takže jediný problém je, dostat se k němu do péče! A to i proto, že si drží kvalitu a taky, že si bere dost lidí i zdarma, když mají nějakou krizi nebo fakt problém, jak to bylo u mne! Takže za mne osobně: Moc děkuju a doporučuju!