Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Profesionál. Solidní chlap. Nic víc pacoš nepotřebuje. Doporučuji. Tečka. Jan D. Čermák

U pana doktora jsem se léčila, je příjemný. Ale i po dvou koloskopiích i dvou gastroentologických vyšetřeních, nepřišel na zdravotní problém, který mi po změně lékaře, objevil konečně někdo jiný a to jen tím, že když nenašel nález v žaludku, tak provedl stěry, kde se vše zjistilo.

prosíííím,mohl by mi někdo poradit jak se k panu doktoru dostat??jsem z chebu a je mi už přes 2 měsíce špatně a chtěla bych jít k němu na kapslovou endoskopii...děkuji mooooooc Jitka

Reaguji na poslední příspěvek, paní Rysová... :-) Kde, prosím Vás, pana doktora najdu? Že by v bývalé vojenské nemocnici? Díky...

Pan doktor je velice lidský, příjemný, ochotný a dle mého mínění a zkušenosti na vysoké lékařské úrovni. Toto je ode mne i pro váženého pana doktora poděkování.

Velmi dobrý lékař, stejně jako jeho kolega Mudr.Pešek. Tvoří dvojici výborných diagnostiků.

Byla jsem u pana doktora na kolonoskopii a supr, citlivý přístup, ohleduplný, doporučuji

Pan doktor je člověk, který mi zachránil život včasnou léčbou...respektive léčbou na poslední chvíli. Je to hodný člověk a profesionál...Když vezmu lidskou psychiku při rozjetí nemoci, na kterou se mimo jiné specializuje, dokáže Vás neuvěřitelně podržet a být i dobrým psychologem....nedal bych na něj dopustit a pokud někdo čte tyto řádky a hledá doktora, který mu pomůže a bude se o něj opravdu starat, jděte za ním...Vždy tam pro Vás bude a budete mít pocit, že bez něj by bylo zle...díky bohu za něj!

Odborník na slovo vzatý, přístupem, znalostmi a léčebnými metodami nemá v širokém okolí konkurenci.

Chodím jen k tomuto lékaři a jsem velice spokojený!