Odhadovaná doba odpovědi:

Léčené nemoci

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Umístění: MUDr. Azzam El Chaar gynekologické vyšetření

Úžasný pan doktor, vždy se vším poradí a snaží se najít nejlepší řešení problému. Vyniká lidským přístupem a ochotou pomáhat i mimo jeho obor. Vřele doporučuji!

děkuji moc .

Umístění: MUDr. Azzam El Chaar gynekologické vyšetření

Nejhorší gynekolog, jakého jsem zažila.
Okamžitě jsem změnila lékaře.

MUDr. Azzam El Chaar

pouze jsem zrušil registraci pacientky, která se vydávala za svéprávnou (ale svéprávná nebyla)....bylo to po dohodě s její opatrovnicí i bývalým gynekologem

Umístění: MUDr. Azzam El Chaar gynekologické vyšetření

Pan doktor mě důkladně vyšetřil a díky jeho ochotnosti a rychlosti mi domluvil velmi důležitou operaci. K jinému gynekologovi bych nešla.

děkuji moc,, jsem rad .

Umístění: MUDr. Azzam El Chaar gynekologické vyšetření

Pan doktor je naprosto skvělý, rozhodně doporučuji. Naše rodina jej navštěvuje desítky let a nikdy jsme neměli žádný problém.

děkuji, děkuji, děkují .

Umístění: MUDr. Azzam El Chaar

Pan doktor je naprosto špičkový odborník ve svém oboru. Chodím k němu skoro 30 let, mám 2 krásné a zdravé děti. Je velmi milý, ochotný a lidský. Vřele doporučuji.

moc krát děkuji

Ja k Panu doktorovi chodim od 18let co jsem cekala první dceru.Dve těhotenství jsem prožila u něj.Nadmíru spokojena pana doktora bych nemenila nikdy.Je ochotný vstřícný.Pracharova

Na pana doktora Azzama nemůžu říct půl křivého slova. Vždy pomohl, poradil a dokonce i tehdy, kdy nemusel. Podle mého je to doktor s velkým D a člověk s velkým Č. Neměnila bych...

Jsem s panem doktorem velmi spokojená. Přešla jsem k němu od lékaře, který jen kecal o těhotenství a nepřišel na nic. Pan doktor při první prohlídce zjistil zdravotní problém, a stanovil nutnost každoroční půlroční prohlídky. Pan doktor trpělivě odpovídá na všechny dotazy, je příjemný a při vyšetření na vše předem připraví. Velká pochvala rovněž příjemné sestřičce.

já jsem s PANEM doktorem velmi spokojená. Ve 20-ti letech jsem přišla o miminko v 6-tém měsíci těhotenství, poté 2 problémové těhotenství, syn je narozen předčasně, ale díky panu doktorovi je prcek v pořádku (někdy až mooc zdravý). Pak doktor mě opravdu dělal veškerá vyšetření, vysvětloval, radil. Je i člověk, nejen doktor. Babička zemřela na rakovinu děložního čípku, proto si vážím pana doktora, že mi dělá pravidelné kontroly čípku, abychom nic nezameškali. Čeština-nevím , jak kdo-ale já mu rozumím výborně. Sestřička je taky skvělá, když jdu jen na pilulky, už mě upozorní, že mám jít na prohlídku. Dříve jsem chodila ke Kudrnovi, nepíši záměrně doktoru Kudrnovi, protože ten se více zabývá jeho plastickou chirurgií než pacientkami na gynekologii. První dítě, o kterém jsem přišla v 6-tém měsíci, nemělo končetiny a mělo rozštěp páteře, pan Kudrna mi ale nedělal utrazvuky, kdyby ano, mohla jsem jít na potrat ve 3 měsíci, kdy by tyto anomálie byly rozpoznatelné. Na otázku, proč mi ultrazvuky nedělal, mi řekl, že se tím nebudeme zabývat, ale dáme si pozor na další těhotenství. U takového doktora jsem už samozřejmě zůstat nechtěla. Jsem ráda, že se mě PAN doktor Azzam po tom ujal a děkuji mu za to, že mám nyní 2 zdravé děti.

Po přečtení příspěvku paní Aleny mi to nedá a musím s ním nesouhlasit a popsat své zkušenosti, protože jsem měla hodně podobné potíže jako ona. K panu doktorovi chodím léta, v jeho péči jsem zvládla i dvě těhotenství. Když jsem čekala první dítě, také jsem přišla za panem doktorem s pozitivním testem z lékárny. Tehdy udělal pan doktor ultrazvuk, na kterém se zatím těhotenství neprojevilo a dal mi na výběr, že buď počkáme 14 dnů a budeme ultrazvuk opakovat, nebo mi udělá vlastní citlivější test. Půl roku před tím se mi stalo, že jsem si také udělala těhotenský test z lékárny, byl pozitivní a test u pana doktora vyšel negativně. Proto jsem si to nechala potvrdit jeho testem. U prvního těhotenství jsem toho na ultrazvuku také příliš neviděla, protože nešlo natočit monitor, ale lékař vše ochotně a trpělivě ukázal a vysvětlil manželovi a mé mamce, která byla také zvědavá. Při druhém těhotenství jsem už viděla všechno i já, protože pan doktor pořídil monitor jenom pro pacientky a taky modernější ultrazvuk. Od kamarádek, které navštěvují jiné gynekologické ambulance vím, že někteří gynekologové nepovolují k vyšetření manžela nebo děti, natožpak, že by jim něco ukazovali nebo vysvětlovali. U druhého těhotenství jsem v šestinedělí také prodělala zánět prsou s vysokými horečkami. Pan doktor mi naordinoval antibiotika a upozornil mně, že u kojení je výběr antibiotik hodně omezený, že to zabere i na snížení horečky, ale malý z toho může mít průjmy. Teplota mi klesla hned druhý den. Paní Aleno, pokud vám nic nebylo, tak nechápu, proč vás nechali lékaři v nemocnici pět týdnů bezdůvodně ležet. Asi tomu taky nerozumí. Vy zřejmě nebudete nikdy s ničím spokojená.

ORDINAČNÍ HODINY:

Po: 7:30 - 15:00