Gynekologicko porodnická ambulance
Paříkova 6/94, Praha

Je to nejlepší doktor, se kterým jsme kdy měla tu čest. Vše umí vysvětlit, ale i odlehčit a humorem okořenit. Opravdu top lékař!!! Celé těhotenství je díky němu takové klidnější a nestresuji se před návštěvou jako jsem to měla u minulého gynekologa. Opravdu doporučuji!!

K odbornosti pana doktora se nemá smysl vyjadřovat, protože je to profík, naprostá špička v oboru, s moderně vybaveným centrem. U pana doktora si ale velice cením schopnosti implementovat zdravý rozum do hlav svých těhotných pacientek, a to neobvykle šarmantním způsobem. Jeho přístup, zdravý rozum a názory vás vrátí nohama na zem, oprostí od všech hloupých internetových diskuzí, marketingových tahů a připomene vám, že je to jen o vás, pohodě kterou je nutné si indikovat a důvěře, kterou máte ke svému lékaři, který jedná pouze a výhradně ve vašem zájmu. Po celou dobu těhotenství jsem byla v naprostém klidu, je mi 38 let, druhorodička, nestalo se, že by mě pan doktor nějak vystresoval, na rozdíl od mých všech kamarádek a spol. Průběh těhotenství naprosto v klidu, což se projevilo nejen na mě, ale i partnerovi. jako druhorodička sem se po -nácti letech od prvního porodu trochu obávala jak to zvládnu a taky bolesti, jak jinak. Nepatřím k těm rodičkám:" jen ať trpím a vím, že žiju neb život dávám..." a podobný bláboly, přála sem si, abych dobře porodila, a já i moje miminko jsme byli v pořádku. Pod vedením pana doktora byl můj porod něco, co jsem považovala za nemožné, tj. takřka bezbolestný, nevyčerpávající a velmi klidný porod, kde nejen já, ale hlavně můj partner měl jistotu, že i kdyby se něco stalo, tak jsme v dobrých rukou. Protože cokoli pan doktor během mého těhotenství a porodu řekl, tak se stalo. Btw přesně takový porod mi slíbil, ale v tomto případě jsem si myslela, že mě trochu chlácholí, ale NEKECAL :)
Prostě jednoduchý, velmi příjemný profesionální přístup, který vás dostává do pohody a minimalizuje vaše obavy. Jako bonus má pan doktor neskutečný smysl pro humor, takže kontrola vám rozjasní den.

U pana doktora Bartáka jsem registrována již 10 let a jsem nad míru spokojená. Individuální přístup, lidský, osobní, pečlivý, zkušený, šetrný, vtipný, ví co na mě platí. Dokáže povzbudit a dodat odvahu. Vždy od něj odcházím pobavená, se skvělou náladou na zbytek dne. Působí na člověka jako velmi dobrý přítel. Je vždy k dispozici na telefonu a to i v noci ! Zejména pro těhotné maminky. Ordinační hodiny klidně i v 19 hodin večer. Skvělý a milý přístup. Prostředí ordinace je krásné, moderní, barevné, útulné. V sousedství spřátelená lékárna a skvělé cukrárny, plus obchodní centrum :-) Doporučuji pana doktora všem ženám, které znám a všechny jsou u něj nadšené jako já. Již jsem pod dohledem pana doktora donosila (ani to nebyla samozřejmost) a porodila jedno dítě a nyní čekám druhé. Má nejlepší ultrazvuk v Praze a vždy nám z něj bez požádání udělá fotografie a hlavně video na CD. Chodí si k němu dělat fotografie miminek i mé kamarádky. Všechny kontroly a odběry si pan doktor hlídá sám a nehoní mě po všech čertech. Výsledek mi vždy pošle ihned emailem. Cítím se pod dohledem pana doktora velmi bezpečně a jsem u něj spokojená na 120 %. Neznám lepšího lékaře a člověka. Pan doktor sám se neustále vzdělává na světových konferencích, je odborník na slovo vzatý. Oproti personálu porodnice U Apolináře, kde většina starších lékařů ustrnula ve středověku a staví jen na svém jménu. Je to jen továrna na děti a přístup je zde velmi neprofesionální. Doktor Barták mě z toho dostal.

U pana doktora Bartáka jsem pacientkou již skoro 10 let a jsem u něj nad míru spokojená. Individuální přístup, lidský, osobní, pečlivý, zkušený, šetrný. Prostředí ordinace je krásné, moderní, útulné. Doporučuji ho všem ženám, které znám. Již jsem pod dohledem pana doktora donosila a porodila jedno dítě a nyní čekám druhé. Má nejlepší ultrazvuky v Praze. Chodí si k němu dělat fotografie miminek i mé kamarádky. Všechny kontroly si pan doktor hlídá sám a nehoní mě po všech čertech. Cítím se pod dohledem pana doktora velmi bezpečně a jsem u něj spokojená na 120 %. Neznám lepšího lékaře a člověka. Pan doktor sám se neustále vzdělává.

S panem doktorem jsem rodila a porod naprosto úžasný :) S jeho péčí jsem naprosto spokojená,mohu doporučit.

Pána doktora možem vrele doporučiť. Jeho prístup a tak isto aj sestričiek je úžasný. Tehotenstvo som si vďaka nemu naplno užívala.100 % som mu verila vo všetkom čo mi povedal a doporučil. Doporučila som pána doktora aj pár kamarátkam a každá bola tak isto ako ja nadšená. Neviem čo viacej dodať. Proste úžasný človek a hlavne doktor.

Přišel na příčinu neplodnosti, odebíral mi i vajíčka a poprvé i vkládal. Po 2 IVF jsem těhotná, ale nemám dobré výsledky krve, tak teprve uvidím, jak dopadne mimčo. S jeho přístupem jsem spokojená, je na telefonu, poradí a pomůže. Je to u něj dražší, to je fakt. Sestřičky příjemné. Zatím bych neměnila, protože dělá i plno věcí , které dělat nemusí a toho si vážím.

Porodník, který v sobě spojuje to nejlepší z lékaře a duly.

Skvělý lékař, skvělý člověk!!!!! Už bych neměnila a vřele pana doktora doporučuji dál!!!! Budu mu celý život vděčná za jeho rychlé jednání a lidský přístup ohledně mého IVF, kdy se mi ve 40 letech podařilo na první pokus otěhotnět a v bříšku mi kope můj synáček. Děkuji pane doktore!!!

Já se také přidávám,pan doktor Barták je opravdu profík!!!!!byl při mém druhém porodu a musím říct takový profesionální přístup jsem nezažila,měla jsem za hodinu a půl odrozeno,pomohl mě od bolestí,celou dobu se mnou komunikoval,prostě vše proběhlo na jedničku!!!!!můžu jen a jen doporučit!!!!!,první dítě jsem rodila u Apolináře a tam mě nechali trápit 10 hod,bylo to tam jak na běžícím pásu.Za to tady s panem doktorem Bartákem jsem měla tady v Brandýse nad.labem luxusní porod,samozřejmě díky i skvělé porodní asistence!!!!