Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Moje osobní zkušenost s tímto doktorem i s jeho ordinací je jen pozitivní. Pan doktor je slušný, empatický a vstřícný.

Já jsem byla s tímto lékařem spokojená, dá se s ním normálně mluvit, ordinace i čekárna je hezky zařízená a sestřička příjemná.

Je to už pomalu rok co mi pan MUDr. Šincl dělal vyšetření, které nejenže nedokončil ale ještě si jej patřičně naučtoval a do dnešního dne ale nezrušil a nevrátil zpět peníze za neprovedený výkon. Takže jeho omluva byla k ničemu a musím jen souhlasit s níže uvedeným příspěvkem a konstatovat, že nedokáže léčit nybrž jen znepříjemňoavt život a zdraví jiným. A to včetně jeho kolegu který mě hnal pomalu na operaci a přitom stačilo jen šikovně nastavit medikaci. Ale to mi naštěstí udělali v jiné ordinaci kde jsou lepší lékaři. Tentokrát už své hodnocení ale neodvolám neb jsem měl o MUDr. Šinclovi lepší mínění.

No nějak jsem se u pana doktora necítil dobře. Během vyšetření u jiného lékaře z jiného důvodu byl v mojí ledvině nalezen stín odpovídající ledvinovému kamínku. Potíže byly pouze nevýznamné. Přesto jsem se obrátil na ordinaci dr. Šincla s prosbou o pomoc. Nejdříve se ordinující kolega doktora Šincla posmíval lékařce, která kámen původně objevila, s tím, že v ledvině žádný kámen určitě není a že je potřeba na ultrazvuku správně nastavit čudlíky. Následně mě poslal na "kontrolní" rentgen, kde byl kámen potvrzen. Pak mě vyšetřil Miloslav Šincl a přítomnost kamínku (7 mm) odmítnul řešit. Místo toho mě doporučoval řadu vyšetření dolních cest močových, která jsem odmítnul, protože k řešení mého kamínku nesměřovala. Jak se později ukázalo, tato poměrně nákladná a neprovedená vyšetření zdravotní pojišťovně nicméně vykázal. Po řadě týdnů mě silné bolesti přivedly k jinému urologovi (dr. Šincl ten den neordinoval) a ten bez prodlení jednal a kamínek je už pryč. Takže doporučit pana doktora nemohu.

Tímto se omlouvám panu MUDr. Šinclovi za unáhlené hodnocení ze dne 2.9.2010, které se týkalo vyšetření. Ale bylo to dáno tím, že mám špatnou zkušenost z vyšetření a následnou péči po těžké dopravní nehodě, kdy podcenili mé zranění v oblasti páteře a ja dodnes nemám páteř v pořádku. Tak jsem nechtěl tedy dopadnou s urologickými problémy stejně. Navíc se mi pan MUDr. Šincl omluvil a slíbil sjednat nápravu.
Doufám, že i pan administrátor zareaguje na můj email pozitivně a hodnocení z 2.9.2010 vymaže. Tímto mu také děkuji.
Přeji všem hezký den.

pana dr. Šincla mohu jen doporučit, pěkné prostředí, vysoká úroveň, dobrý personál, mě pan dr. zachránil život, kdyby bylo více takových lékařů, nebál bych se stonat. dr. novotný

svědomitý ,pečlivý lékař

doporučuji...léta jsem lítala po různých doktorech, až jsem konečně přešla k němu a začalo se něco dít. Mám za sebou operaci, která mi pomohla teď chodím na pravidelné prohlídky...do Prahy a do Kralup n./Vlt. a jsem spokojená všude. I s jeho kolegu Mudr. Balákem,který ordinuje v Kralupech.

MUDr. Šincla mohu jen doporučit. Léčí se u něj celá naše rodina a všichni ho máme moc rádi. Tatínkovi zachránil život a mě pomohl v době, kdy jsem ani nečekala, že se mohu uzdravit. Vyzkoušela jsem hodně urologů, ale nikde jsem se nesetkala s takovým lidským a citlivým přistupem. Vždy mi vše vysvětlil a cystoskopie u něj vůbec nebolela. Nikdy jsem nic kromě regulačních poplatků neplatila a veřte, že bych k němu chodila ráda i kdybych si musela všechno zaplatit. Všem doporučuji. V čekárně jsem nikdy nečekala déle než 10 min. Jejich objednávací systém funguje skvěle. Krev mi nabírali rovněž několikrát, ale nikdy s tím nebyl žádný problém.

Velmi pěkné prostředí, bez čekání, za vyš. nic neplatíte krom reg. poplatku, jste-li řádně pojištěni, za nadstandart se nevybírá. Nesouhlasím s hodnocením slečny co se nepodepsala ani s Monikou, nevěřím tomu. Personál velmi příjemný a vstřícný, velmi mi pomohli.