Stomatologická klinika - odd. ortodoncie
Hradecká 1132, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

V péči paní doktorky jsem už cca 6 let a nemohu si stěžovat. Poslední dva roky jsem v jejích rukou každý měsíc na utahování fix. rovnátek. Pokaždé si příjemně popovídáme a to nejen o rovnátchách a do konverzce se většinou zapojí i druhá paní doktorka (tuším, že se jmenuje Eva) a zdravuška. Vždy je mi předem řečeno, co se bude na rovnátku upravovat a když někde něco nesedne, tak s tím paní doktorka laboruje do té doby, než mi vše vyhovuje a nikde nic neškrábe. Mohu tedy jen s radostí doporučit.

Nejlepší paní doktorka ohledně rovnátek,velmi milá,příjemná a ochotná,cena rovnátek je u ní poloviční,proti tomu co chtěla Kyralová a ten přístup k dětem no to byla hrůza,děti se jí báli a šli s brekem od p.doktorky Kyralové.Mudr Weberová je super !Mohu jen doporučit. Martina

Zkušenosti mám jen dobré!!!

Co je míněno slovy "příliš drahá" léčba, více jak 10.000,- kč?
Má někdo ještě nějaké zkušenosti s paní doktorkou?

Silně nesouhlasím s předchozím hodnocením. Paní doktorka je skutečnou odbornicí ve svém oboru, rozhodně humánní a příjemná osoba. S její léčbou jsem nanejvýš spokojená, sama jsem paní doktorku vyhledala a s vyšší cenou ortodontického aparátu jsem počítala ještě, než jsem do Hradce zavítala.

Nabízí zbytečně drahé léčení. Hrubá a nepřijemná. Hodnotím velmi slabé