MUDr. Zuzana Juráňová

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Odborný lékař ortopedie
Nám. Hrdinů 7, Krnov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

paní doktora Juráňová i sestřička jsou určitě nejlepší a velmi ochotné,vždy pomohou ,vřele doporučuji, d:))

S paní doktorkou jsem velice spokojená chodím k ním už nějakou tu neděli. Vždy je milá, chytrá a také věřím, že lepšího ortopeda jsem ještě neviděla. Nestalo se, že by mi nepomohla s nějakým problémem. I sestřička je skvělá, usměvavá. Vřele doporučuji každému kdo má problémy s klouby. Jestli vám nepomůže paní MUDr. Juráňová tak jedině svěcená voda.

aje velmi dobrá a milá lékařka

MUDr.Juráňová je vzdělaná milá paní.Léta praxe -pozná nemocného člověka a problémy ihned řeší.Bohužel naráží na nespolupráci s jinými lékaři,pokud prosí Žádankou o určité vyšetření.Naštěstí najde jinou cestu k jinému lékaři a tím bych ji chtěla zdvořile poděkovat za pomoc!!!

příjemná, ochotná a podle slov jiných lékařů i odborně zdatná

je dobra a hodna

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

5 týdnů bolí P koleno a dolů P koleno klidné, bez náplně,S 0-140 stran a AP stabil MM negat,m popliteálně bez rezistence RTG GA gr II billat ter.depomedrol 40 mg+marc 0,5 po této aplikaci mě koleno bolí ještě víc nemůžu ho ohnout ani se pořádně postavit musela jsem si půjčit berle kontrolu mám až v říjnu na ortopedii tak nevím kam mám vůbec jít.Na ortopedii mě poslala obvodní .Děkuji

Dobrý den, je vhodná klidová léčba, vyloučit klek, dřep především, prikladat priessnitz obklady nebo mazání a krátkodobě antirevmatika. Pokud nepomohou, pak fyzikální therapie, kterou vám předepíše ortoped nebo rehabilitační lékař .

MUDr. Zuzana Juráňová