MUDr. Zuzana Hýsková

Plavy 1 adresa

Praktický zubní lékař
č.d. 186, Plavy

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Začal mě hodně bolet zub a našla jsem tam kaz, který předtím nebyl vidět. Sestřička mě objednala již na následující den, kde se jim uvolnilo místo, i když tam jinak nechodím. Hned na začátku mi udělala rentgen a zanedlouho jsem šla k paní doktorce. Velmi profesionálně mě ošetřila, během vrtání si se setřičkou povídaly, což mi pomáhalo cítit se uvilněněji. Byla jsem moc spokojená a nikam jinám už nepůjdu.

Umístění: Praktický zubní lékař

Nikdy by na tuto klinika jiz nesla. Pokud cekate usmevave a mile lidi, rovnou se klinice v Drzkove vyhnete obloukem. Doktorka i sestra neprijemne, protivne, arogantni. Doktorka me neustale nuti trhani stolicek, ktere ovsem neboli ani mi nepusobi zadne problemy. Stale vymysli co vse mi delat za zakroky, nejspis kvuli penezum. Jedine plus je cistota a vybavenost kliniky. Jinak des a nedoporucuji.

Pokud bych mohl vrátit čas, už bych do stomatologického centra v Držkově nešel. Nic mě nebolelo a teď se téměř nenajím. Vybavení mají perfektní, tomu nelze nic vytknout, ale léčba dle mého názoru příliš radikální. Předchozí lékař mi zachránil spoustu zubů a daleko více se mi věnoval.

Byl jsem tam 4x. Výsledek ani jeden opravený zub vytáhli ze mě 2x 480,-Kč za dentální hygienu,odcházím jinam,příručka jak si čistit zuby je na netu zdarma.Petr

Pi. doktorka by se mela zamyslet nad svym chovanim k pacientum.. Jeji prace stoji silene penize a presto stoji za h.... Od dubna chodim k jinemu zubari, ten se zhrozil nad tim, co mi to pi. doktorka vyvedla.. Jeho pristup je dokonaly, stoji take silene prachy ale aspon odvede kvalitni praci..

Absolutně nechápu negativní reakce na paní doktorku. Nechci je zpochybňovat, přestože mě se něco takového nikdy nestalo. Na druhou stranu ví jen nespokojený pacient a paní doktorka za jakých okolností se toto stalo.
Paní doktorka je precizní a opravdový profesionál, neměnila bych ani náhodou. Právě s přihlédnutím k jejímu pečlivému přístupu mohu pochopit, že by se na někoho mohla zlobit, pokud by pacient o své zuby nepečoval, jak by měl.
Ale pokud pacient není spokojen, že se na něho neusmívá od ucha k uchu a nevtípkuje, může si zvolit jiného lékaře. Znám několik zubařů, kteří jsou milí, přívětiví, usmívají se a srší vtipem a dokonce mají místo. Od jednoho takového jsem také odešla. Upřednostňovala jsem kvalitní péči o muj chrup před vtipem. Nevím, jestli VAŠE ZUBY potřebují úsměv víc než kvalifikovanou léčbu.
Martina

Mnohokrát děkuji za perfektní ošetření, přestože nejsem stálý pacient paní doktorky, zastupovala mého lékaře v době jeho dovolené, mne velmi mile přijala a profesionálně a bezbolestně ošetřila. Apeluji na pacienty, kteří si četli tyto recenze, aby negativní hodnocení jednoho zřejmě nevychovaného pacienta o arogantnosti nebrali vůbec vážne, naprosto se nazakládají na pravdě.Děkuji za ošetření Marek Bohdanecký

Svou práci dělá celkem dobře,ale na svém jednání s lidmi by měla hodně zapracovat...vše se dá řešit rozumně a bez křiku.

Po profesní stránce,není ordinaci paní doktorky co vytknout.Paní doktorka velmi dobrá a šetrná. Navíc je vidět,že se zajímá o novinky a pracuje s moderními přístroji a materiály.Sice si člověk opravdu za ošetření připlatí o něco více,než u některého jiného stomatologa,ale za to má jistotu,že dostane to nejlepší. Navíc je v této ordinaci velmi dbáno na preveci, což zajišťuje dentální hygienistka. a tak je to podle mne správné. Jen tak může být péče kompletní.Já jsem s touto péčí velmi spokojená a celá moje rodina také.

Znám sice p.doktorku jen za zástupu MUDr. Poupové, ale poskytla prvotřídní pomoc při úrazu mého syna a přesně diagnostikovala problém.