Zdenka Talábová, plastický chirurg Hradec Králové

MUDr. Zdenka Talábová

Plastický chirurg

Foerstrova 1607, Hradec Králové
Sam. ord. lékaře spec. - plast.chir.

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - plast.chir. Operace horních víček

V květnu 2019 jsem byla na zákroku odstranění horních víček, s výsledkem jsem na 100% spokojena. Děkuji paní doktorce za rychlost zákroku, odbornost a výsledek...(a to jsem byla pěkně vybarvená). Dnes je to 3 měsíce po zákroku a po jizvech ani památky a efekt dokonalý. Určitě všem doporučuji. Děkuji Daňková Lucie

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - plast.chir. operace horních i dolních víček.

Dobrý den,sice jsem byla u paní doktorky před více jak 10ti lety,ale každý den vidím v zrcadle perfektní práci profesionála a navíc milého a vstřícného člověka.Hodnotím vysoce kladně a opět budu absolvovat jen u této p.doktorky.S.Vamvakašová

Dobrý den,ráda bych poděkovala paní doktorce Talábové za perfektní práci,byla jsem u ní na operaci víček,paní doktorka je příjemná,bála jsem se ale strach ze mě hned spadl,vůbec nic mě nebolelo,ještě jednou děkuji

V žádném případě paní doktorku nedoporučuji,byla jsem u ní na zákroku a vypadám hůř než před tím,musím na reoplastiku k jinému chirurgovi.Ceny jsou jako v Praze,ale kvalita žádná

Za 10 000 Kč jsem si představovala fakt dobře odvedenou práci.. Má operace byla rozdělena na 2. První a druhá strana.. První strana katastrofa, rychlovka za 15 minut, druha byla za 35 a je skvělá. Nejsem spokojena!!! Petra

V neděli jsem viděla známého,který je 3 neděle po operaci očních víček u paní MUDr.Talábové a můžu hodnotit -skvělé!!Sama jsem po operaci víček před 7 lety v jiné ordinaci.Nemůžu říct,že bych byla nespokjená,ale měsíc se mi hojily velké hematomy.A pan dotyčný byl úplně bez problémů.Tak na opakovačku půjdu určitě k paní doktorce Talábové a vezmu i manžela. Novotná L.

Jsem po zmenšení a modelaci prsou u paní doktorky Talábové a musím říct, že jsem absolutně spokojená po všech stránkách. Už při první návštěvě u ní na konzultaci, mě překvapila svým opravdu velmi milým, otevřeným a vstřícným přístupem ke mně, jakožto k neznámé pacientce a to vše zvládala i s úsměvem na rtech. Nepamatuji si , který neznámý doktor na mě byl kdy takto milý. Navíc operaci mi provedla naprosto dokonale, celá prsa mi upravila nádherně. Jsem asi tři týdny po operaci a jsem naprosto nadšená !!!! Kéž by bylo více takovýchto kvalitních a příjemných doktorů

Jsem pred dvema operacemi a pani doktorku jsem si vybrala na zaklade doporuceni pratel a odborniku. Po konzultaci, kterou jsem u ni absolvovala jsem nadsena jejim pristupem, peclivosti a schopnosti vcitit se do problemu pacienta. I kdyz se zakroku bojim, stale mam pred ocima jeji usmevavou a uklidnujici tvar. Takze se moc tesim az to budu mit za sebou a napisu o ni dalsi hodnoceni. Dlouho jsem nevidela tak mileho lekare :-) Helena K.

Musím reagovat na předešlé negativní ohlasy, 20minut=4.000,- atd.....
Mám čtyři roky po operaci víček a už se těším až paní doktorku za nějakou dobu navštívím a nechám si je odoperovat u ní. Předešlá operace nebyla provedena u ní, byla za 20 minut a za 8000,-!! Budiž, ale s výsledkem jsem nebyla spokojená, každé oko jiné atd....K paní doktorce jsem minulý rok na víčka vezla mou přítelkyni a mohla tak posoudit rozdíly. Jednoznačně musím říct, paní doktorce Talábové bych se určitě svěřila!

Jsem 16 dní po operaci horních víček. Výsledek? Perfektní!!!!!! Paní doktorka mě zbavila komplexu, který mě trápil dlouhých 20let. Jestli má někdo problém s příjmy této lékařky, je to jeho problém. Stoprocentně jí fandím a obdivuji její umění. JE SKVĚLÁ. Děkuji, Pohlová