MUDr. Zdenka Seidlová

Zubař Více

Skuhrov nad Bělou 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
č.d. 17, Skuhrov nad Bělou

Dle naší rodiny nejlepší zubařka! Máme tři dcery a má k nIm velmi jemný přístup, stejně jako k dospělým. Je pečlivá a milá. Stejně tak jako sestřička je velmi milá. Za naši rodinu, ráda DOPORUČUJU!

výborná, dôsledná, citlivá

Když jsem k ní chodil jako školák na preventivní prohlídky, několikrát mi vytrhla mléčné zuby bez umrtvení. A já brečel bolestí. Vůbec nebrala ohledy na můj strach ze zákroku. I vrtání bylo vždy velmi bolestivé, všechny plomby mi vypadaly do 14 dnů. Hned jsem ji změnil, jen co byla příležitost. Nemůžu ji doporučit, aspoň dětem ne.

Díky této paní doktorce mám nepříjemný zážitek na celý život !§ Nepouštějte k ní proboha děti !! NEUZNÁVÁ ANESTEZII. Mě vytrhla dvakrát dva zuby bez umrtvení. Chodil jsem k ní jako školák na půlroční prohlídky. Nyní jsem dávno dospělý, mám jiného zubaře a už nikdy nikdy nikdy bych k ní nevkročil ! Sadistka prvního kalibru...

Doporučuji paní doktorku, je moc milá, trpělivá a plomby drží spoustu let. Taky nevybírá žádné zbytečné platby, jak slyším odjinud.