Klinická logopedie
Masarykova 9/699, Liberec

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Paní doktorka je vždy dobře naladěná a pečlivá ,syn se k ní těší!

Mgr. Janoušková je arogantní, nejspíše vyhořelá logopedka. Mám z ní dojem, že nemá ráda děti. V její ordinaci jsme se necítili dobře. V první návštěve si od nás odebrala anamnézu, vypsala si lístek na pojišťovnu a na syna ani nepromluvila. Rozdala mi papíry o naší vadě( pouze z mých informací) a at si je pročtu a že budeme pokračovat příšte. Celkem jsme tam strávili 5 min a čekali jsme na objednání měsíc. Informací je plný internet a bohužel jsem se z pc dozvěděla více, než z jejich na srtoji napsaných lejster (podle mě je napsala v 70 letech a od té doby je jen kopíruje...) Budeme se muset poohlédnout po někom jiném, z koho mám pocit, že ho zajímáme a je připraven nám pomoct. Hanka

Pani doktorka pusobi arogantnim a zapsklym dojmem a navic to neumi s detmi. Po dvou navstevach sem nabyla dojmu ze pouziva zastarale metody, neni ochotna ucit se novym vecem. Odesli jsme k jine pani logopedce, rozdil je to nesrovnatelny...
S pani Janouskouvou to byla jen ztrata casu, bohuzel

K paní logopedce jsem chodila se synem a nyní s dcerou. Vždy děti pečlivě odiagnostikovala a při každé návštěvě znovu kontrolovala výslovnost. Pokaždé mi přesně řekne, jakým způsobem máme dále pokračovat a jak doma pracovat. Vyžaduje, aby s dítětem trénoval rodič každodenně a pravidelně. Za pokroky chválí a děti k ní chodí rády, i když se samozřejmě musí u ní soustředit.
U PC jsme nikdy nebyli, ale materiály jsme dostali na okopírování. Když se mnou domlouvá další postup, dcera si může hrát se všemi hračkami, akorát je pak musí po sobě uklidit na místo.
Jediné, co bych vytkla, jsou časové skluzy, které jsou téměř pravidelné (většinou 10-15 min.).

Několik týdnů jsem byla u paní logopedky na stáži.Během té doby jsem se setkala s mnoha spokojenými rodiči i dětmi,ba i dospělými klienty.Blíže jsem ji poznala jako člověka,který se plně věnuje svému povolání a stále se vzdělává. Stáž u ní byla pro mě velkým přínosem.Ne každý svou praxi otevře novým.
V životě jsem se několikrát přesvědčila,že nesmím soudit nikoho jen podle názoru druhých.Je-li to dostupné,musím sama lidi poznat,přesvědčit se.Vždyť ublížit člověku je v současném mediálním světě velmi lehké.Mgr.Hana Piklová

Považuji paní Janouškovou za výborného logopeda který to umí až nadstandartně s dětmi. Syn se k ní vždy těší, dokáže ho zaujmout.
Používá řadu pomůcek, někdy i počítač- ale jedná se o logopedický program,pomůcky také nabízí domů.

Pravda je že je to ráznější paní a chce aby se syn těch 15-20 minut soustředil, ale to od specialisty očekávám a s tím tam chodíme. Syn také ví a chápe že sladkosti jsou až po práci za odměnu.

Ještě bych ráda podotkla že před několika lety hledala má matka logopeda který by docházel domů za těžce nemocným bratrem který přestával artikulovat a ačkoliv obešla všechny logopedy v Liberci, nikdo nebyl ochoten- pouze paní Janoušková, která bratra v podstatě naučila znovu pořádně mluvit. To myslím vypovídá o jejich lidských i profesních kvalitách.

K.K.

Moc si vážím práce Mgr. Janouškové, umí to s malými dětmi, naváže s nimi kontakt vlídností a trpělivostí.Půjčuje hračky domů, na počítači má vhodné pomůcky. Je všestranně zkušená logopedka

Nechápu,jak mohl někdo takto záporně hodnotit paní logopedku.Myslím,že je to záměrně vykonstruované,všiměte si dat,kdy je hodnocení podáno.Jak rychle po sobě následují a pak zase dlouho nic.To není asi náhoda!Já se musím p. logopedky zastat,protože jsem s ní velice spokojená a mé dítě také rádo dochází za "tetou",nevěřte pomluvám,přesvěčte se sami,to je potom objektivní hodnocení.

nás paní doktorka neosvětčila a to z duvodu že syn má adhd a take opožděný vyvoj řeči a ona s nim dělal pouze to že sme přišli a syna posadila k pc a to bylo vše, a terminy nám chtěla dávat že nám to vubec nevihovovalo maminky rychle si najděte novou vřele dopuručiji v jablonci mudr jancíkovou

U paní Janouškové,jsme vždy velice krátkou dobu většinou se jedná o 10 minut.Pokud rodič zapomene nebo splete hodinu a to se může stát je velice nepříjemná až bych řekla arogantní.