MUDr. Zdeňka Hebelková

Pediatr Více

Hodonice 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 404, Hodonice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Paní doktorka je velice milá, ale... Vždy když k ní jdu s dcerou, vytáhne ze šuplíku nějaké letáky a řekne ať se poradím v lékárně. Jako by se bála předepsat lék sama. Spokojená moc nejsem, jenže kde sehnat výborného pediatra? Jinak jako člověk, je opravdu milá a hodná, dlouho se u ní nečeká, jenomže tady by se neměl hodnotit člověk, ale lékař. Bohužel, to je můj názor :-(

K paní doktorce chodím se svými 3 dětmi od loňského jara a jsem s ní moc spokojena. Příjemná, co je potřeba, vysvětlí, děti vyšetřuje pečlivě.

Velmi dobrá paní doktor, vždy nám vše vysvětlí, na děti je milá.

Skvělá lékařka a odbornice. Vždy vše vysvětlí, je spolehlivá, vůči dětem i rodičům velice milá a příjemná. Jsme velice spokojení s ní, jako s odborníkem, ale i jako s člověkem. Vřele doporučujeme.

Paní doktorka je milá, usměvavá, vždy nám dokáže dobře poradit...jsme spokojeni s péčí o naši dcerku a rádi doporučujeme i ostatním rodičům ;o)

ZŘEJMĚ JSEM ,TEDY JSME S MANŽELEM DRUZÍ VE VAŠEM HODNOCENÍ , MUSÍME POTVRDIT , ŽE ODVÁDÍTE DOBROU PRÁCI, A DÍKY VAŠÍ PÉČI SE O NAŠI DCERU NEMUSÍME, OBÁVÁT ALESPON CO SE NEMOCÍ TÝČE.SVEDČÍ O TOM I FAKT , ŽE NEMÁM VUBEC PROBLÉM DO ORDINACE KDYKOLIV ZAVOLAT PRO RADU.MOC VÁM DĚKUJEME SLAVÍKOVI.

Zrejmě jsem ve Vašem hodnocení první paní doktorko...vždy jsem byla spokojená, tak doufám, že Vás všichni budou hodnotit stejně jako já:-)