MUDr. Zdeněk Šimek

Kobeřice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Hlučínská 1, Kobeřice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Dobrý den, nejhorší ordinace praktického lékaře. Nedají žádnou informaci, že lékař neordinuje. Nemocní pacienti dorazí autobusem do ordinace a lékař tam prostě není. Poté, v horečkách a nemocný, se samozřejmě neumí hned dostat domů, do vedlejší vesnice. A nejhorší zkušenost - sestra v ordinaci absolutně nezvedá telefony. Celé dopoledne, celý den se jí nedovoláte. Alespoň zjistit, zda doktor ordinuje apod! Nikdo ji nechce zbytečně obtěžovat!. HRŮZA!!! Budu psát na všechny portály, že toto chování vůči lidem je neskutečné a hrozné!!!!!

C

S panem doktorem Šimkem jsem spokojen, vždy mi vyšel vstříc. Nemám zatím negativní zkušenosti! Jak se říká 100 lidí sto chutí a jiných názorů :-)

Doktor Šimek je nejhorší lékař, kterého jsem potkala. Člověk příjde do jeho ordinace, musí skoro počkat až dohraje dostihy na počítači a pak se Vám věnuje. Slovo věnuje není zrovna ořechové, kouká na Vás z pozastolu a někdy se Vás zeptá co chcete a co to může být za nemoc s kterou jste přišli. No kdybych to věděla, tak tam asi nejdu, nemyslíte? Opravdu lékař na baterky, práce ho do slova nudí, dělá to, že to musí dělat a úsměv zrovna taky nerozdává pořád. Bohužel tito lékaři by neměli co dělat v ordinacích, platíme je z našich kapes a zaco!!!!!! Za nic!!!!! Mít takové zaměstnání, tak si pískám z vysoka. A o sestřičce, která mu asistuje ani nemluvím. Byla jsem svědkem, jak nějaký pán přišel si napsat léky pro svou maminku a sestra byla tak arogantní a naštvaná, že musí něco na víc vypisovat. Toto udělat zaměstnanec ve formě, tak letí do hodiny jak špinavé prádlo!!!!!!!!!!!!!

Pan Doktor je skutečný "odborník", který pacienta dokáže vyšetřit a diagnostikovat aniž by se na něj podíval. Bohužel mu takto dokážou uniknout skutečně vážné zdravotní problémy, které jsou následně odhaleny až ve stádiu, kdy známá léčba nezabírá. Takový doktor na baterky by se měl zamyslet nad tím, že čím staršího pacienta má v ordinci o to je důležitější jej řádně vyšetřit. Není možné dělat vyšetření zpoza stolu a na pacienta se ani nepodívat. Jenže to vypadá tak, že pcient je až na posledním místě, hlavně že jdou peníze z regitrace...

U mě nejlepší.Budmě rádi že máme takové doktory.Jsme moc rozmazlení a proto vše kritizujem.

Nevím, jaké špatné zkušenosti s tímto lékařem máte, ale jsem u něj registrovaná já i manžel a nemůžu na něj říci špatného slova. Vždy mi pomohl, poradil. Napadlo Vás, že má třeba taky zdravotní problémy a né vždy je mu do zpěvu?

nezájem o to co člověku je...hlavně když za něj má peníze...

Je to super pan doktor a nechapu ostatní co se jim nelibí!!!!Halfar Michal

Pan doktor je asi zázračný lékař, když se jen na pacienta podívá a hned ví, co mu chybí a jak ho léčit. Nic horšího jsem ještě nezažila. Když nemá zájem o pacienta, tak nemá v ordinaci co pohledávat.

pan doktor není špatný,akorát by mohl trochu vysvětlit diagnózu :-)