MUDr. Zdeněk Plšek

Praktický lékař Více

Častolovice 1 adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Komenského 209, Častolovice

Je to velmi špatný lékař, s nezájmem o pacienty a zřejmně ho víc zajímá kolik dostane od pojištovny než zdraví pacientů. Na moji žádost o vyšetření reagovl tím, že mi napsal prášky a tím to skončilo. Jaké ale bylo mé překvapení když jsem na pojišťovně zjistil, že úkon mu pojišťovna proplatila, ten však nebyl proveden. Proto doporučuji všem jeho pacientům, aby si zjistili na pojišťovně výpis a mnoho z vás nevyjde z údivu. Pan doktor by se zřejmně rád připjil k našim politikům a hrabe a hrabe. Tohoto lékaře nemohu doporučit žádnému pacientovi, ale doporučuji ho kontrolním orgánům.

Pan doktor je dobrý lékař i člověk. Ráda k němu chodím,když potřebuji.Nikdy jsem necítila aroganci ani nezájem.
Spíše mám špatné vzpomínky na tzv.,, okresní´´ lékaře.Samozřejmě některé.

Kdysi dávno jsme byli jeho pacienty-vše vzalo zasvé drby a intriky okolí-neměla jsem k jeho profesionalitě námitek-škoda jen,že nebere pacienty-syn Rudolf již dva roky bez praktického lékaře!!!!!!!!!!!!!!!!§§§

S panem doktorem jsem velmi spokojený

Mohu doporučit

Pokud jste relativně zdravý,tak je to dobrý doktor.Dlouho u něho nečekáte s každým je rychle hotový,napíše o co si řeknete.Ale nastane-li vážnější problém,má on problém se stanovením diagnozy a o odborné vyš.si opět musíte říci.Doporučení vám ale dá.

Dobrý den. Kdybych měla hodnotit tohoto lékaře,musím říct,že jsem s ním spokojená. Vždy mi pomohl,nemohu na něj nadávat nebo říci o něm něco špatného. I lékaři jsou jen lidi a né stroje,kteří vědí všechno! Jen vědí více o lidském těle než mi ostatní "nedoktoři". A tak pokud tady někdo píše,že ho(ji) léčil různými léky,tak to byl asi klasický postup při léčbě. Já sama jsem měla v mém dosavadním životě 3 lékaře(musela jsem je změnit kvůli svému bydlišti)- pan Mudr.Plšek je 4 lékařem a jsem s ním nad míru spokojená. Já za sebe mohu jen doporučit. A pokud s ním není někdo spokojený,tak si najděte jiného praktického lékaře.... To samé platí i o "jeho" zdravotní sestřičce,velice milá,hodná a rozumná paní. S přáním krásného dne.

Špatně dávkovaná atibiotika na léčení boreliózy zapříčinila místo vyléčení 2xvětší výskyt v krvi s následujícím léčením u jiného lékaře koňskými dávkami antibiotik.Ty pak zapřičinila chronický zánět sliznice břišní.Prosím každého pacienta,aby si zkontroloval dávkování na internetu a nebo aby si řekl rovnou o potřebné léky sám.Hrůza

Je to špatný lékař, když nevíte, co vám je, tak není schopen vám pomoci. Sama jsem měla třičtvrtě roku samé angíny, antibiotika, pendapony atd. Cítila jsem se velmi unavená. Jediné, co mi v krvi při vyšetření našel, byly velmi vysoké hodnoty všech tuků, neustále mě upozorňoval, že mám jíst zdravěji. Kdyby nenapadlo moji kamarádku - zdravotní sestru, aby mi nechal odebrat krev na vyšetření štítné žlázy, tak na tuto diagnozu asi sám nepřišel. Při tom by měl jako lékař vědět, že vysoké hodnoty cholesterolu a dalších tuků v krvi mohou svědčit o snížené funkci štítné žlázy. Výsledkem byla spousta zdravotních problémů s již oslabenou imunitou, zánět tlustého střeva a spousta nepříjemností a nervů. Již bych k němu nešla ani na pohotovost s obyčejnou angínou... Tohoto lékaře velmi nedoporučuji.

Je to kvalitní lékař, příjemný všem doporučuji.