MUDr. Zdeněk Pavlíček

Nové Syrovice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 2, Nové Syrovice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Hrozná zkušenost, nezájem o pacienta, nulová komunikace, léčba prakticky neprobíhá. Lépe by udělal, kdyby praxe zanechal.

SPANEM DOKTOREM SEM SPOKOJENA SEM UNEHO OD SVYCH 16 LET A NEMAM SNIM PROBLEM KDYZ KNEMU PRIDU Z NEJAKYM ZDRAVOTNIM PROBLEM VZDY ME TO VYLECI NEVIM JAK OSTATNI ALE JE DOBRY DOKTOR JA SI HO CHVALIM

PAN DOKTOR SICE VYHOVÍ POŽADAVKŮM , MOŽNÁ PROVÁDÍ VÝKONY ,KTERÉ SE PROVÁDÍ VE SPECIALIZOVANÝCH PRACOVIŠTÍCH, ALE NEMÁ K TĚMTO VÝKONŮM ANI SPECIALIZACI ANI ATESTACI ČILI ŽÁDNÁ KOMPETENCE ,NA SENIORECH CHCE JEN VYDĚLÁVAT PŘEVOZOVÉ SANITY IMOBILNÍM PACIENTŮM NECHCE PSÁT /MAJÍ NA NĚ PRÁVO I POJIŠŤOVNA JE TÉHOŽ NÁZORU /. DÁVÁ JE SNAD ZE SVÉHO ČÍ ČEKÁ NĚJAKOU KOMPENZACI? PRÁVO LÉČIT LIDI A NOSIT TENTO TITUL" MUDr " ZAVAZUJE HIPOKRATOVA PŘÍSAHA KAŽDÉHO LÉKAŘE K PÉČI O NEMOCNÉ TENTO LÉKAŘ TO NESPLŇUJE.
VELMI SLABÝ JE JEŠTĚ MOC DOBRÉ HODNOCENÍ

ochotný

řekl bych že je dobrý lékař a mám s ním jen dobré skušenosti

Nemám s ním jediný problém. Přátelský.

Nedoporučuji, velmi slaby - NEJHORŠÍ!
Neschopný plnit svou lékařskou povinnost.
Bez peněz je to pro něj neatraktivní.
Nezáleží mu na pacientech - nesoběstačný, nepíše sanitky pro handicapované.
Tento lékař je v současné době nula, chybí mu pro toto povolání cit.

Výborný praktický lékař a pokud je to potřeba zvládne i zákroky které se provádějí na mnohem lépe vybavených odborných pracovištích! Mám jen ty nejlepší zkušenosti vyléčil mně například ambulantně těžkou popáleninu. Děkuji a doporučuji!

Kdykoliv jsem potřeboval nějaký úkon, vždy mi bylo kladně vyhověno. Včetně vystavení pracovní neschopnosti. Nevím, kdo tu špinil našeho p. doktora

velmi špatný praktycký lékař vžádném případě nédoporučuji.