Zdeněk Papík, gastroenterolog Náchod

Prim. MUDr. Zdeněk Papík

Gastroenterolog, Internista

Purkyňova 446, Náchod
Oblastní nemocnice Náchod a.s. Endoskopické centrum. Gastroentrologická poradna

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Pan doktor je velmi dobrý, vše vysvětlí, je milý a hlavně odborník.Chodila jsem k němu do HK několik let.

Jeden z nejlepších lékařů svého oboru!

Máme tu najhorší skušenost.

K panu primáři Papíkovi chodím už asi 12let ještě primář nebyl a ošetřoval v Hradci. Jsem sním velice spokojen a hlavně mu věřím jak mě léčí. Jsem po operaci tlustého střeva. V Jičíně mě ho vzali celé. Byl mě doporučen pan prim.Papík. Tím mám nemoc pod kontrolou.Je velice milej a vstřícný jak ke mě tak jak to vždy vidím tak ke všem zkrátka mu věřím

Poznala jsem MUDr.Papíka v době,kdy jsem studovala VOŠ zdravotnickou v HK,chodily jsme k němu na přednášky z Interny,Klinické propedeutiky a na praktika.S klidným svědomím můžu říci,že většího odborníka v této oblasti jsem nepoznala.Díky jeho vysokým požadavkům ke zkouškám si pamatuji internu dodnes(a to už jsem 10let ze školy:o)).K pacientům se při vyšetření choval velmi slušně,vždy je o všem informoval.Když bych řešila zdravotní problémy,určitě bych šla k němu.Michaela Měřínská/Vodičková

Jako lékař bych řekl dobrý, ví co říká. Bohužel to jednání je někdy slabší . . .
Když mě poněkolikáté začal bezdůvodně napadat s věcmi nijak nesouvisejícími s nemocí, musel jsem se dost výrazně ohradit! Nenechám se urážet! Poté při dalších návštěvách zase vstřícný, ok, ale pak zase zbytečné průtahy s léčbou, jako by . . . . Nehodlám to radši rozvádět, každý,ať si domyslí.

Pan primář mě už léčí několik let (11) a díky němu mám nemoc pod kontrolou. Je to zkrátka dobrej doktor a teď už i primář v nemocnici v Náchodě. Je milej a vstřícný ohledně pacientů a hlavně vyléčí to co jde vyléčit