Chomutov
Kochova 1185, Chomutov

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí

Umístění: Chomutov Jiný

Pan doktor Němeček je velmi empatický, příjemný nejen lékař, ale i člověk se kterým se člověk může bavit opravdu jako s přítelem. Vyslechne, poradí, odpoví na veškeré dotazy. Chodím k němu již řadu let a jsem velmi spokojená.

Umístění: Chomutov Jiný

Vynikajici Odornik a predevsim Clovek ! Uprimny,Presne vi,jak Vam ulevit od bolesti,je Lidovy a je s nim i Sranda ! Jedna narovinu,mate pocit,ze mluvite s pritelem,Nepovysuje se,jedna s Vami Suprove ! Znam ho jiz pres 12 let a vetsiho Machra jsem Nezazil ! A na tohoto Cloveka a Machra v sirokem oboru Nedam dopustit ! A ac na chlapecky Nejsem,tohoto Lekare mam rad a jeho nazoru si vazim ! Libi se mi,ze nenosi bily plast,ale ze je v civilu ! Uz jen tim je k pacientovi bliz ! A ne jak nekteri Bily Havrani kteri umi kulovy ! Tenhle Machr az tady skonci,bude to pro pacienty poradna Prda protoze Lepsi Neni ! Jen at maka i pres penzi ! Na jeho miste si jineho lekare predstavit Neumim ! ! A ani jiny lekar by uz Nebyl to co je on ! ! !

Zdravím všechny a zároveň vás prosím,aby jste napsali více hodnocení na tohoto lékaře.Věřím,že vesměs bude kladné,protože toto je jediný doktor,kterého jsem kdy poznala,že pokud by neměl bílý plášť,tak by jste ho považovali za velice dobrého přítele,který je férový,upřímný,milý a ve svém oboru velice dobrý.Nepatří k těm co si udělali diplom a hotovo,ale neustále se dále vzdělává,že jezdí na různé semináře kde se učí stále novým poznatkům v medicíně.Proto si ho velice vážím,nejen kvůli jeho lidskému přístupu,ale i kvůli jeho vědomostem.

Toto je doktor s velkým ,,D"!Už jen to,že si vzal na svá bedra ambulanci bolesti,která není v každém městě.Nic vám to neříká?To může být tím,že váš odborný lékař vás vůbec neinformoval o této možnosti.Ano tito specialisté neléčí,ale snaží se nám během léčby,o kterou se leckdy jiní tomu povolení nesnaží,ulevit od bolesti.Tento doktor snad spadl z jiné planety.Je mi 33let a od 21-ti let jsem aspoň minimálně jednou hospitalizovaná a to ve více krajích.Tudíž mi věřte,že jsem poznala hodně lékařů a to z těchto: endokrinologie,ortopedie,neurochirurgie,neurologie,interní,demyelinizační centrum,gynekologie,chirurgie.A musím říci,že s někým takovým jsem se v životě nesetkala.První dojem byl,že na to nikdy nezapomenu.Vůbec mě neznal,ale hned jsem věděla,že to je on a stále je můj anděl spásy.Tak moc se mi snaží pomoci a přesto,že jsem pro něj byla jedna z mnoha,tak kdykoliv jsem se na něj obrátila byť právě nebyl v ambulanci,ale na svém pracovišti ARO nebo už končil.Nikdy mě neodmítl a takto se chová ke všem svým pacientům.Kdo ho zná,tak mi musí dát za pravdu.A kdo ne,tak vám říkám,že pokud se budete rozmýšlet na koho se obrátit,tak nelitujte ujetých kilometrů.A kdo chcete poznat milého,obětavého,snaživého,férového,upřímného doktora snažit se vám co nejvíce pomoci,tak MUDr.Němeček je ten pravý.Snad vám můj úvod postačil.Pokud vás bude zajímat více,tak vás velice ráda poreferuji o tomto lékaři a s čím se na něj můžete obrátit na lisen1@seznam.cz