Adresa

č.d. 129, Lánov
Praktický zubní lékař

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení

Hodnotím jako nejlepší.Nikdy ni od pana doktora nevypadla plomba,po každé preventivní prohlídce mám jistotu,že mám zuby v pořádku.Před lety jsem chodila k jedné jeho kolegyni přes pět let.Vždycky mi při prohlídce tvrdila,že mám zuby v pořádku.Už mi to začalo být divné a tak jsem zkusila zajít jinam.Nestačila jsem se divit.Měla jsem osm kazů.Přitom na prohlídky jsem chodila pravidelně.Pan doktor mě naučil si zuby čistit a od té doby nemám já ani moje děti problém.Doporučuji


Když můj syn ve dvou letech onemocněl nemocí,která se projevuje obrovským množstvím aftů v pusince,kdy nejde jíst ani pít,žádný pediatr nám nepomohl tak jako pan doktor.Syna na mou žádost ještě ten den opatrně vyšetřil a poradil léčbu která okamžitě začala zabírat! Je to profesionál,navíc u něho nikdy nečekáte frontu.


Rádi s i k němu zajedem z Trutnova a můj strach ze zubařů úplně zmizel. Velice pečlivý, příjemný, každý svůj postup trpělivě vysvětlí. Mimo jeho profesionalitu oceňujeme i to, že hodinu objednání dodržuje - čekací doba v čekárně maximálně 5 minut zpoždění, což určitě není zanedbatelné.


P

Pan doktor Kužel má velmi profesionální přístup! Velmi dobře jedná se svými pacienty, jakýkoli problém, či krok ve vyšetření, vysvětlí a pacienta vždy obeznámí se všemi možnostmi, které se mu naskytují. Mohu všem doporučit!!


P

Předtím jsem navštěvoval jiného zubaře,ale po přistěhování do Lánova a potřebě návštěvy zubního lékaře mě moc mile překvapil přístup pana doktora.Je milý,nabízí několik řešení léčení a ihned jsem upozorněn kolik budu doplácet a jaké jsou další možnosti léčby.


CHODÍME K NĚMU CELÁ RODINA, VELMI MILÝ PŘÍSTUP, PEČLIVÝ.DĚTI K NĚMU CHODÍ RÁDI.


M

Velmi dobry stomatolog:)


Velmi pečlivý
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


V

S tak profesionálním přístupem k pacientovi jsem se nikdy předtím nesetkala. Chodíme k němu celá rodina, jsme nadmíru spokojeni. Děti jsou z něho nadšení, návštěva zubaře jim vůbec nevadí.


Ten nejlepší :-)!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti