Zdeněk Kužel, zubař

MUDr. Zdeněk Kužel

Zubař Více

10 názorů

Uložit


Adresa

č.d. 129, Lánov
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.

Hodnotím jako nejlepší.Nikdy ni od pana doktora nevypadla plomba,po každé preventivní prohlídce mám jistotu,že mám zuby v pořádku.Před lety jsem chodila k jedné jeho kolegyni přes pět let.Vždycky mi při prohlídce tvrdila,že mám zuby v pořádku.Už mi to začalo být divné a tak jsem zkusila zajít jinam.Nestačila jsem se divit.Měla jsem osm kazů.Přitom na prohlídky jsem chodila pravidelně.Pan doktor mě naučil si zuby čistit a od té doby nemám já ani moje děti problém.Doporučuji


Když můj syn ve dvou letech onemocněl nemocí,která se projevuje obrovským množstvím aftů v pusince,kdy nejde jíst ani pít,žádný pediatr nám nepomohl tak jako pan doktor.Syna na mou žádost ještě ten den opatrně vyšetřil a poradil léčbu která okamžitě začala zabírat! Je to profesionál,navíc u něho nikdy nečekáte frontu.


Rádi s i k němu zajedem z Trutnova a můj strach ze zubařů úplně zmizel. Velice pečlivý, příjemný, každý svůj postup trpělivě vysvětlí. Mimo jeho profesionalitu oceňujeme i to, že hodinu objednání dodržuje - čekací doba v čekárně maximálně 5 minut zpoždění, což určitě není zanedbatelné.


P

Pan doktor Kužel má velmi profesionální přístup! Velmi dobře jedná se svými pacienty, jakýkoli problém, či krok ve vyšetření, vysvětlí a pacienta vždy obeznámí se všemi možnostmi, které se mu naskytují. Mohu všem doporučit!!


P

Předtím jsem navštěvoval jiného zubaře,ale po přistěhování do Lánova a potřebě návštěvy zubního lékaře mě moc mile překvapil přístup pana doktora.Je milý,nabízí několik řešení léčení a ihned jsem upozorněn kolik budu doplácet a jaké jsou další možnosti léčby.


CHODÍME K NĚMU CELÁ RODINA, VELMI MILÝ PŘÍSTUP, PEČLIVÝ.DĚTI K NĚMU CHODÍ RÁDI.


M

Velmi dobry stomatolog:)


Velmi pečlivý
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


V

S tak profesionálním přístupem k pacientovi jsem se nikdy předtím nesetkala. Chodíme k němu celá rodina, jsme nadmíru spokojeni. Děti jsou z něho nadšení, návštěva zubaře jim vůbec nevadí.


Ten nejlepší :-)!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti