MUDr. Zdeněk Kleinhampl

Stráž nad Nisou 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Kateřinská 155, Stráž nad Nisou

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

jako zastupující lékař velice ochotně udělal předoperační vyšetření,vyhodnotil výsledky i poukázal na stav,na který jeho lékař po roky nepřišel.....zajímavé,že něko,u na to stačí minuta.Pracuje sám,o to víc ho obdivuji....dnes.Krásná ordinace a čekání asi 5minut,no to je zázrak.porovnávám s ostatními obvody.....tento vede ve všem.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Arogantní, nesnesitelný. Jak již někdo psala na patologii by jej vzali všema deseti. Tam nejenže nemá co zničit, ale zároveň 'nikdo nemusí poslouchat ty jeho kecy!!! Jak on je nejchytřejší.

Pan doktor by měl dělat něco jiného, když ho tato práce nebaví. Možná ještě na patologii, kde toho není tolik co zkazit. Na pohotovosti se chová mimořádně arogantně a ačkoliv je jeho pacientům zle, pomoci jim nechce. Všichni, kdo od něj odešli, tvářili se stejně - šokovaně, zklamaně. Doufám, že na pana doktora Kleinhampla již nikdy nenatrefím.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Dnes jsem byla na ambulanci kvůli zhoršenému stavu související s virózou,která trvá již 6 den. Doktor byl velmi arogantní,neochotný a lhostejný, neudělal mi CRP a jen na základě poslechu vyhodnotil,že k léčbě mi postačí erdomed. Jsem přesvědčená,že hodnota CRP by prokázala, že můj stav potřebuje více,než prostředek na odhlenění. Díky tomuto přístupu budu trpět o tři dny déle,než budu moci ke svému lékaři a budu se modlit,aby se stav do té doby ještě více nezhoršil.

Setkal jsem se s doktorem na pohotovosti v KNL. Nejen, že nepomohl, byl hrubý a arogantní. Neposlouchal mě, přerušoval mě, překrucoval a zpochybňoval co jsem mu řekl. Za 2 minuty jsem byl venku protože mě hrubě vyhnal se slovy co si to dovoluji chodit na pohotovost a otravovat ho s opakovanou horečkou 39 kdy Paralen nepomáhá. Nebylo mi úplně dobře takže jsem neměl sílu se hádat ani se bránit. Lidi jako p. Kleinhampl by měli vrátit diplom.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor se mi zpočátku zdál velmi přátelský, milý a profesionální, svůj názor po posledních dvou návštěvách musím přehodnotit.

Minulý pátek jsem vyhledala lékařskou pomoc z důvodu slabosti, abnormální únavy a podezřením, že jsem těhotná (pravidelně užívám antihistaminika, tudíž je domácí těhotenský test ovlivněn léky), v ordinaci jsem byla ani ne 3 minuty, jen mi byla odebrána krev a byla jsem poslána domů. Ještě ten den jsem byla telefonicky informována, že těhotná nejsem. Ptala jsem se, co se tedy se mnou děje, že se necítím v pořádku a žádala odpovědi. Byla jsem odbyta odpovědí, že pokud se to přes víkend nezlepší, mám se zastavit znovu. V pondělí jsem se tedy zastavila znovu, po odvykládání, že se stále cítím stejně (velká únava, slabost, zhoršené soustředění, bolest prsou, vnitřní pocit, že něco není v pořádku) a dále jsem zmínila, že těhotenské testy můžou být ovlivněny antihistaminiky, že bych ráda zkontrolování, či vystavení žádanky abych se mohla dostavit na prohlídku do nemocnice aby jsem nemusela čekat měsíc na objednání u gynekologa. Bylo mi s posměškem řečeno, že mám pouze psychické problémy a dostala jsem Oxazepam.

Takto si péči a starost o pacienty nepředstavuji!

Umístění: jiné místo

Absolutně neprofesionální přístup!!
Nepatřím mezi ty, co by chodili na pohotovost při každé maličkosti, dnes 20.7.18 jsem navštívila pohotovost poprvé s nadějí, že mi třeba pomůžou. Doufám, že tohle byla poslední návštěva!!
Při příchodu do nemocnice, kde bylo pusto prázdno, jsem zaťukala na dveře, kdy jsem sestřičku vyrušila asi od něčeho strašně důležitého, soudě podle toho, jak nepříjemná byla. To jsem ještě nevěděla, co mě čeká "v ordinaci u lékaře" který seděl v ryflích a tričku za počítačem a asi taky něco hrozně důležitého měl, protože jsem ho vůbec nezajímala (do ordinace jsem přisla v 19:18 a 19:21 jsem odcházela) a ještě se na mě díval jak na totálního blázna (jako co tu lezu s takovou banalitou) za tohle platíme 90 korun? Je mi z toho špatně.... Už nikdy víc!

taky jsem byla jeho pacientka, pořad mě vnucoval že jsem simulantka dva x jsem měla silnou chřipku nakonec doslova ja vynutila abych poslal mě na rendgen plic je mi špatně a nemohu do práce vsteky mi napsal doporučeni na druhy den ja šla na ten rengen snímek byl tak děšivy že domu už ja nesměla a rovno sanitka odvezla do nemocnici na plicni,mela jsem tuberu,jen že ja měla velke stěsti nebyla otevřena a tak děti i sousedi byli klidne,že nedostali odemně tuberu,bylajsem 4 měsíce v nemocnici pak 3 roky na praškach a do dnes jsem na kontroli u p.doktorky a jsem velice spokojena

Já jsem s tímto lékařem ze začátku nebyla spokojená,protože jsem měla dojem, že ignoruje a bagatelizuje mé problémy. Ale po čase jsem vždy zjistila, že ví co dělá, a měl pravdu, a zbytečně mě nehonil na různá zbytečná vyšetření. Ovšem bych chtěla dodat, že když jsem výslovně o nějaké vyšetření u specialisty požádala, tak mi pan doktor ochotně vyšel vstříc. PS:Můj ganglion se kterým bych musela na chirurgický zákrok, mi doktor K.vyléčil za několik vteřin, asi opravdu ví co dělá!

Už jednou jsem reagovala a musím znovu. Všechno je v lidech a o lidech. Někomu sedíme, někomu ne. A s lékaři je to stejné. Některý pacient si nemůže lékaře vynachválit, jiný jde raději jinam. Já k panu doktorovi chodím už léta, a jsem maximálně spokojena. Vždy mě vyslechl, když bylo potřeba, poslal k odborníkovi, nkdy nebyl arogantní. Moc pomohl mojí mamince, kdybych ji od MUDr. Žatecké a později MUDr. Brabcové převedla k panu doktorovi dříve, mohla tu ještě být. Obě dvě se na ni naprosto vykašlaly, péči o ni totálně zanedbaly, a jejich chování - hnus! A vidíte, znám lidi, kteří si např. MUDr. Brabcovou nemohou vynachválit. Já bych k ní, po zkušenosti s maminkou, neposlala ani svého největšího nepřítele!Máme možnost lékaře si vybrat a jde to, ne že ne. Takže vy, nespokojení pacienti, jděte jinam. A my spokojení budeme dále chodit k našemu panu doktorovi. Iva Hoffmannová Liberec