MUDr. Zdeněk Kéda

Praktický lékař Více

Stařeč 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Jakubské náměstí 62, Stařeč

Postupy lékaře se mi zdají neadekvátní člověku tohoto vzdělání. Z vlastní zkušennosti podceněná borelioza- 2x za sebou s teplotou přes 39 návštěva u lékaře hodnocena jako přepracování, až do doby návštěvy jiného praktika,kdy akutně odebrána krev a zjištěná borelioza, 3 týdny pak přeléčována. ANO, léky skladované na okně, a z důvodu šetření medikamenty odstřihován určitý počet léku z platíčka, bez doby expirace, samozřejmě bez příbalového letáku.
Celkové působení je- Vesničko má, středisková- jeď do Pelhřimova, ať víš, co Tě čaká...

Stará ordinace a vybavení by tak nevadilo, ale pan doktor je dobrý doktor, jen pokud člověka nic nebolí. Zanedbal mi boreliózu, nenasadil včas antibiotika, i když zvětšující se flek, svědění v místě kde klíště bylo a bolesti kloubů je dostatečný důvod k jejich nasazení. Nezdálo se mi to, klouby mě bolely čím dál víc, tak sem za čas přešla k jinému lékaři , který mi hned po popsání problému nasadil antibiotika, vzal znovu krev (při prvním odběru se borelióza ani většinou neobjeví), dost se divil, že už to nemám přeléčené a borelióza se samozřejmě objevila, antibiotika se nasazují hned. Neberu někomu, že je s ním spokojený, ale já s ním dobrou zkušenost nemám a rozhodně ho už nedoporučuji.

Jsem s panem doktorem spokojen, a to nejen já, ale mnoho lidí z mého okolí. Vyšetření provádí vždy pečlivě, jeho znalosti o nemocech i lécích "jdou s dobou". Jeho jednání je vlídné, zdravotní problémy a jejich léčení umí dobře vysvětlit a zdůvodnit. Pacienty dokáže povzbudit či optimisticky naladit.

Spokojenost, spokojenost, spokojenost! Opravdu nemám co bych vytknul! Snad jen ty dealerky s léky mu závidím, luxus!

Já jsem s panem doktorem nadmíru spokojená, neměla jsem s ním dosud problém a to k němu už chodím řadu let a nejen já, ale i celá má rodina, ne-li drtivá většina lidí z naší vesnice. Nidky jsem neslyšela jediné zlé slovo proti panu doktorovi. Dokáže dobře poradit a má o medicíně přehled.Opravdu nerozumím negativnímu hodnocení, které je tu uváděné. určitě se najde několik slaboduchých jedinců, kteří, když nedostanou neschopenku, kdy se jim zlíbí se pak chodí realizovat zde na fórum a pomlouvat (viz níže).

Tento lékař mi vždy pomohl.Žádná arogance ,ale ochota pomoci cizímu člověku.Mohu jen doporučit ,moje zkušenosti jsou jen pozitivní.

Pan doktor jen hledá ve svých papírech, co vám psal posledne- jestli brufen nebo ibalgin. Nejake preventivni prohlidky- neexistuje. Ze by po urcitem veku poslal nebo doporucil nejaka preventivni vysetreni - neexistuje. Neslysel jsem, ze by nekdy pouzil neco jineho nez spachtli do krku. V podstate by mohl ordinovat nekde na poste,staci mu zidle, krabice na karty a razitko. Jo a krabice na zasobu ibalginu, ten je jeho prvni volbou!

Děkuji jsem spokojená.

Č

Velmi dobré jednání s lidmi. Snaha vysvětlit problémy se zdravím a popsat léčebné postupy a další okolnosti.

Je velmi dobrý,vždy mě pomohl.A ta lůza,která ho zde pomlouvá a neumí se podepsat pod svůj komentář ať táhne k jinému lékaři!