MUDr. Zdeněk Jantač

Studená 1 adresa

Praktický zubní lékař
Počátecká 310, Studená

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Nedoporučuji. Nová zubařka se zhrozila, když viděla, co mám v ústech za tvorbu (špatně udělané kanálky, špatné plomby, které netěsnily, kazy pod plombami, vyvrtaný zub tak, že v něm zůstala jen tenká stěna zubu, chybějící stěna a černá plomba, která to jakžtakž držela a ležela na dásni atd.) Rozhodně nikomu nedoporučuji navštívit tohoto zubaře. Stálo mě dost peněz a úsilí si zuby spravit.

Já se strašně zubaře bojím a vždy jsem měla i proč. Kořenové kanálky bez umrtveni byl pro mě doslova horror. tak se stalo, že jsem nešla k zubaři 10let. Až už to byla nutnost, dostala jsem doporučení na pana doktora Jantače. S jedním zubem to byla pak velká práce, ale musím říct, že citlivější a lidštější přístup jsem ještě nezažila. Ani mé děti se nebojí. Moc si jeho práce vážím, opravdu maximální spokojenost. Hodný, vstřícný, chrápající a citlivý zubař. Kéž by takoví byli všichni. Pane doktore, moc děkuji! Zdraví Kateřina Chaloupková

Jezdím k panu doktorovi již 12 let včetně celé mé rodiny a jsme zcela spokojeni. Přístupem a i kvalitou práce.

Pan doktor Jantač je velmi šikovný zubař a dobrý člověk a pokud se to někomu nelibí tak má možnost zvolit jiného zubaře. Chodí k němu celá moje rodina a nikdy nikdo neměl jediný problém. Můžu ti jen poděkovat za tvoji ochotu a profesionální přístup. . A hloupé řeči, které někdo vede ze závisti... To je o každém z nás. Alespoň víme že ještě žijem.

Ti co kritizují, asi nikdy nebyli jinde. Zkuste to, ať si pořád nestěžujete. Zjistíte, že je opravdu moc dobrý. Ani se nedivím, že ho bolí záda, je celý den ohnutý a kouká na naše zkažené zuby. Musí ho bolet záda, oči a ještě být příjemný. Taky má své starosti, jako my všichni. Je to jenom člověk. Jak tohle může někdo kritizovat! Jsem abstinent, asi musí někdy vypnout...jsou horší věci na světě. Jenže Češi si umí jenom stěžovat a závidět. Máme ho rádi a jezdíme za ním spoustu let. Neznám lepšího.

Pan doktor je vrchním stomatologem celé naší rodiny. Pečlivý a to PROFÍK! Máme ho rádi.

Jsem s panem doktorem velmi spokojen. Dojíždím za ním z větší vzdálenosti právě pro jeho kvalitní práci a příjemný přístup. Navíc vždy mi řekne co bude právě dělat a na co se připravit. Michal Vaněk

velice kvalitní práce

Naprosto nesouhlasím s hodnocením tohoto lékaře byla jsem tam také choval se ke mě naprosto skvěle profesionálně , vždy mi řekl co bude dělat atd. Co jsem chodila k předchozímu zubaři tak s tímto se to nedá rovnat tento lékař dělá krásnou práci a hlavně je velmi opatrný a vůbec jsem vrtání skoro necítila je opravdu velmi šikovný !!!!

;

U pana doktora Jantače jsem spokojený. Popisuje mi, co teď bude dělat atd... Jsem u něj spokojený a ten alkohol, o kterém psal nějaký dotyčný to vůbec neni pravda.