Plicní ambulance a kalmetizace
Široká 401/16, Ivančice

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí
plicní ambulance
Široká 16, Ivančice

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

• pneumologie a ftizeologie
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: Plicní ambulance a kalmetizace Jiný

V ordinaci jsem byl celkem 5 hodin, než došli snímky z rentgen čekal jsem 3 hodiny. Sestřička se snažila při prvotním vyšetření pomocí a doporučila mi celou řadu věcí, vše vysvětlila. Pan doktor vlidny a věnuje se příčinam, pracuje klidně a soustředěně. Technické vybavení nemocnice Ivančice nestojí za zmínku.. Nicméně darované u koní..

MUDr. Zdeněk Havlíček

Vážený pane Vojtěchu Nováku. Jsme sice privátní, ale nebylo tomu tak vždy. Kdybyste před lety zažil klasické rentgenové pracoviště s tzv. mokrým procesem rtg snímků, možná byste čekal i déle. Jsem tak trochu patriot, pracuji zde 37 let. Rentgenové oddělení nám posílá snímky přes server Masarykovy univerzity v Brně, do něhož jsou zapojena všechna pracoviště v České rebublice a většina pracovišť na Slovensku a veškerá rentgenová, CT či ultrazvuková vyšetření mohou být vzájemně na vyžádání zabezpečeně sdílena. Vy jako programátor jistě víte, co to přináší za pokrok a výhody. Nejsme tedy na rentgen napojeni on-line. Chyba byla v lidském faktoru na RDO, kde se laborantky vystřídaly u okénka a nepředaly si, které studie a kam mají být přeposlány. Navíc i u nás byl dnes neobvyklý počet pacientů a hlavně s nimi (i s Vámi) bylo dost práce. To jen na vysvětlenou k Vašemu názoru. Jinak přeji příjemný den. Zkuste se ještě objednat na alergologii s naší zprávou. S pozdravem MUDr. Zdeněk Havlíček

Dojíždím za panem doktorem z jiného kraje cca 50 km a jsem s ním nadmíru spokojen. Vždy pomůže a jeho jednání, jakožto i jeho sestřičky je vždy na úrovni.

to jsem jeste nevidela...pri kontrole ockovani tbc u dcery s kocarkem pred nama prchl do ordinace a nechal kontrolu na sestricce..mimochodem ta je prijemna

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

DOBRY VECER PROSIM MUJ PARTNE ZVRACI KREV MNOHO JETO PUL ROKU A TED PRED MESICEM BYDLIME VE VELKE BRITANII POTREBOVALA BYCH ODVAS RADU CO MAME DELAT MUJ PARTNER BYL NA POZOROVANI V NEMOCNICI A NANIC NEPRISLI NIC NEJISTILI MAM O PARTNERA STRACH ,NEBOT PARTNERA TATA ZEMREL NA RAKOVINU PLIC OMLOUVAM SE ZE VAS OBTEZUJI ALE DOUFAM ZE NAM PORADITE S UCTOU VAS POZDRAVUJEM A MNOHO DEKUJEME ZA ODPOVET MEMU PARTNEROVI JE 59 LET

Je mi líto, ale za 37 let praxe jsem se ještě nenaučil ordinovat na dálku a přes internet. Abych mohl poradit, potřeboval bych Vašeho partnera vidět s kompletní dosavadní dokumentací, což vzhledem k bydlišti ve Velké Británii bude svízel. S pozdravem, MUDr. Zdeněk Havlíček, Ivančice

MUDr. Zdeněk Havlíček

Dobrý den, potřeboval bych se vás zeptat, jaké konkrétní následky mohou způsobit el. Cigarety (vape) bez nikotinu. Moje kamarádka tento produkt začala kouřit a říká, ze to nemůže nic způsobit, ale mně se to nějak nezdá. Proto píši sem, protože vím, že jste specialisté a chtěl bych vás tedy poprosit o nemoci či záněty, které tyto el. Cigarety( vape) mohou způsobit. Děkuji mockrát. S pozdravem

Dobrý den. Nikotin je v podstatě látka tělu vlastní a málo škodlivá. V těle máme muskarinové a nikotinové receptory. Na klasických cigaretách je nejškodlivějších asi 4000 látek, které obsahuje cigaretový kouř, z nichž nejméně 70 jsou tzv. kancerogeny, tedy látky způsobující rakovinu, a to nejen rakovinu plic. Elektronické cigarety však rovněž nejsou zcela neškodné, jak ukazuje zkušenost z nedávné doby z USA. Zde škodí pravděpodobně právě ta vaporizace (heslo viz Wikipedie).