MVDr. Zdeněk Fiala

Veterinář Více

České Budějovice 1 adresa

Ordinace, Veterinární Ambulance
Lidická tř. 1137/193, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace, Veterinární Ambulance

Bydlíme daleko, proto k panu doktorovi jezdíme vždy jen s vážnějšími problémy.Exceletní veterinář, zkušený, věcný a velmi lidský. Po operacích nikdy žádná komplikace, vždy vše perfektní. Mohu jen doporučit. Neznám lepšího.Naposledy jsme řešili, zda u gfenky odstranit bradavku při podezření na malignitu z jiné ordinace. Odešli jsme s dg zánětu, fenka brala týden antibiotika a problém byl zcela vyřešen. Velké díky. Naprostá spokojenost.*****

Vynikající lékař jak po odborné tak po lidské stránce kéž by se tak chovavalil lékaři k lidem.

Na pana doktora Fialu si nemohu v žádném případě stěžovat je to příjemný,milý,starostlivý pan doktor a netahá zbytečně z pacientů peníze,vše vysvětlí a pejsky zkontroluje po všech stránkách a poradí se vším.Je to výborný veterinář,který si ví rady a zbytečně nenchá pejska trápit.Děkujeme pane doktore a přejeme zdraví a aby naši miláčci měli svého pana doktora stále rádi.
Musím hodnotit jen a jen kladně,akorát nyní po odchodu p. Vejšického z ordinace v S.V. přibývají pacienti odtud ,pan doktor aby se do ordinacve nastěhoval.Veterinární ošetřovna se netváří jako klinika,ale přístup k lidem i zvířatkům je rozhodně o 100% lepší a ceny /ani nemluvim/.

Pan doktor Fiala nám před lety zachránil našeho pudla Filípka,který měl protržené střevo. Nyní k němu jezdíme už s 12 letým Filípkem na injekce,protože mu selhávají ledviny a Filípek se každým dnem lepší.Všem pana doktora Fialu i pana doktora Hořejše doporučuji.Mají ke zvířatům vztah a léčí je s láskou.Tímto jim moc děkuji.

Je to pět let, kdy nám naše tehdy skoro třináctiletá fenečka přestala z ničeho nic jíst..mysleli jsme, že je to nějaká viróza nebo tak něco. Jenže ani třetí den nebyla lepší, ba dokonce horší, už se skoro neudržela na nohou. Neváhali jsme, naložili jí do auta a jeli k panu Fialovi. Ten nás okamžitě vzal, udělal sono bříška a našel cosi jako nádor. Hned nás objednal na druhý den na operaci, s tím, že nás upozornil, že je to starý pejsek,že to pro ní bude těžké a že jí tedy uspí na co nejkratší dobu, aby ne, třináct let je dost,fenečka dostala prášky a injekce na bolest,aby se jí ulevilo od bolesti. Pan doktor nám navíc dal soukromé číslo domů, prý aby jsme zavolali kdyby cokololiv..Nechtěl po nás ani žádné peníze. Úplně vyřízení a vyděšení jsme si vezli Betynku domů. Celou noc jsme nespali, na střídačku jsme u ní vždy někdo seděli, aby cítila, že jsme s ní. Druhý den jsme celý ubrečení nasedli do auta a jeli. Pan Fiala sám řekl, že pokud po otevření bříška bude nález špatný, nechá jí spinkat. Řekl ať přijdem za čtyřicet minut. Bylo to nejdelších 40min.v našem životě.Vrátili jsme se po 40min.do čekárny a čekali až se otevřou dveře a strašně se báli, co řekne..Pan Fiala najednou otevřel a usmál se, my se rozbrečeli..jen řekl,,no pojďte, nebrečte, je to dobrý,,Betynka měla obrovský kámen v močovém měchýři. Po dvou dnech už byla čilá a žila ještě další čtyři roky :-)) Nakonec nám bohužel ve svých sedmnácti letech zemřela stářím. Nicméně jen díky panu Fialovi se dožila takového vysokého věku.

už spoustu let vozím své psí miláčky právě do ordinace Dr Fialy. Jsme spokojeni s jeho přístupem, plně mu důvěřuji, zároveň jsem mile překvapena při placení, vždy je to méně než očekávám. I když si ordinace nehraje na "kliniku", pacienti zde dostávají skvělou péči. I jeho kolega(omlouvám se, jméno si nevybavím) má přístup prvotřídní. Vyhovuje mi, že ordinují i v neděli dopoledne. Jednoznačně doporučuji.