Komenského 366, Doudleby nad Orlicí
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Jsem velmi ráda, že jsme narazili na pana doktora. Je velmi vstřícný, milý, komunikuje přes mail a nemá problém poradit po telefonu. Sice za ním musíme dojíždět, ale neměnila bych. Navíc má v ordinaci i výbornou a ochotnou sestřičku. Za nás velká spokojenost.

Pan doktor i sestřička jsou absolutně super. Vše dobré, nezanedbá nic, úžasný přístup k dětem. Nemohu opravdu nic vytknout, jsem velmi spokojená a opravdu doporučuji.

Jediná dobrá věc,co bejvalka udělala je to,že děti přihlásila k tomuto lékaři.Pro děti kámoš a pro mě pohodový supr chlap který ví co dělá. Mám možnost jedit blýí k jiným lékařům,ale neměnil bych. Vřele doporučuji. Milan P.

Vynikající lékař, velmi vstřícný. Nechává rodiče rozhodovat o svém dítěti, nic nenutí. Vše vysvětlí, když zapomene, tak na požádání. Je s ním skvělá domluva. Je odborníkem na svém místě. Maminky zbytečně nestresuje, dítě vyšetří pečlivě, ale bez zbytečných stresů. Odešla jsem od pediatričky k němu a jsem ráda, že takový pediatr existuje.

Pan doktor je možná super, když dítě nemám žádné vážné problémy, ale jak má problém, není schopný to poznat, možná mu to neumožňuje pracovní vytíženost :-( možná něco jiného. Přešli jsme jinam a péče o dítě s problémem se nedá absolutně srovnat!!!

mohu jen doporučit

Mám tři děti ve věku 18,14 a 7 měsíců,k panu doktorovi chodíme již léta a je to ten nejlepší dětský lékař, kterého známe. Jeho přístup jak k rodičům,ale zejména k dětem je obdivuhodný.Musím též vyzdvihnout skvělou sestřičku,jenž má v ordinaci.Lenka S.

Nejlepší, protože je velmi ochotný,příjemný,milý a to jak k rodičům, tak i k dětem a nejen pan doktor, ale i sestřička!!No prostě perfektní oba dva a jsem moc ráda, že mají mé děti takového doktora..... :-) Kostruhová Martina

je to moc hodnej doktor.Máme ho moc rádi a už bychom ho nikdy nevyměnili ;)

Mám dvě děti ve věku 7,5 roku a 2,5 měsíce a k panu doktorovi dojíždíme od jejich narození. Pan doktor je komunikativní a má úžasný přístup k dětem. Zároveň musím také říct, že má v ordinaci skvělou sestřičku. Oba jsou sehraný tým.
Jednoduše mohu pana doktora jen doporučit :o)
Jana L., Borohrádek