Zdeněk Abel, pediatr

Zdeněk Abel

Pediatr Více

37 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského 366, Doudleby nad Orlicí
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
37 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Jsem velmi ráda, že jsme narazili na pana doktora. Je velmi vstřícný, milý, komunikuje přes mail a nemá problém poradit po telefonu. Sice za ním musíme dojíždět, ale neměnila bych. Navíc má v ordinaci i výbornou a ochotnou sestřičku. Za nás velká spokojenost.


V
Ověřeny pacient

Pan doktor i sestřička jsou absolutně super. Vše dobré, nezanedbá nic, úžasný přístup k dětem. Nemohu opravdu nic vytknout, jsem velmi spokojená a opravdu doporučuji.


P
Ověřeny pacient

Jediná dobrá věc,co bejvalka udělala je to,že děti přihlásila k tomuto lékaři.Pro děti kámoš a pro mě pohodový supr chlap který ví co dělá. Mám možnost jedit blýí k jiným lékařům,ale neměnil bych. Vřele doporučuji. Milan P.


K
Ověřeny pacient

Vynikající lékař, velmi vstřícný. Nechává rodiče rozhodovat o svém dítěti, nic nenutí. Vše vysvětlí, když zapomene, tak na požádání. Je s ním skvělá domluva. Je odborníkem na svém místě. Maminky zbytečně nestresuje, dítě vyšetří pečlivě, ale bez zbytečných stresů. Odešla jsem od pediatričky k němu a jsem ráda, že takový pediatr existuje.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je možná super, když dítě nemám žádné vážné problémy, ale jak má problém, není schopný to poznat, možná mu to neumožňuje pracovní vytíženost :-( možná něco jiného. Přešli jsme jinam a péče o dítě s problémem se nedá absolutně srovnat!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


mohu jen doporučit


Mám tři děti ve věku 18,14 a 7 měsíců,k panu doktorovi chodíme již léta a je to ten nejlepší dětský lékař, kterého známe. Jeho přístup jak k rodičům,ale zejména k dětem je obdivuhodný.Musím též vyzdvihnout skvělou sestřičku,jenž má v ordinaci.Lenka S.


Ověřeny pacient

Nejlepší, protože je velmi ochotný,příjemný,milý a to jak k rodičům, tak i k dětem a nejen pan doktor, ale i sestřička!!No prostě perfektní oba dva a jsem moc ráda, že mají mé děti takového doktora..... :-) Kostruhová Martina


je to moc hodnej doktor.Máme ho moc rádi a už bychom ho nikdy nevyměnili ;)


Mám dvě děti ve věku 7,5 roku a 2,5 měsíce a k panu doktorovi dojíždíme od jejich narození. Pan doktor je komunikativní a má úžasný přístup k dětem. Zároveň musím také říct, že má v ordinaci skvělou sestřičku. Oba jsou sehraný tým.
Jednoduše mohu pana doktora jen doporučit :o)
Jana L., Borohrádek


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti