Zdeněk Abel

Pediatr Více

Doudleby nad Orlicí 1 adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Komenského 366, Doudleby nad Orlicí

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Pan doktor mě mel za simulantku, když jsem k němu přišla s brutalnima bolestma v břiše, tak mi řekl, že simuluju a že se mi nechce do školy a poslal mě na vyšetření do nemocnice kde jsem strávila celý den jen proto aby mi řekli že mám zánět moči, což mi mohl říci pan doktor. Paní sestřička je taky pěkně nepříjemná. Bohužel jsem se bala chodit k panu doktorovi, i přes to ze mi opravdu něco bylo, aby mi neřekl, ze jsem simulantka nebo lharka, protože se to bohužel nestalo jenom jednou.. Díky bohu, ze už jsem dospělá a nemusím k němu chodit, protože chodit k doktorovi vystresovaná a od nej chodit s úzkostma, to není dobry pocit, doufám, ze si to pan doktor přečte, aby to všechno vedel.
Dřív byl pan doktor super, teď už by mel raději jít do důchodu a svou práci přenechat někomu, kdo ji bude dělat tak jak má.

Jsem velmi ráda, že jsme narazili na pana doktora. Je velmi vstřícný, milý, komunikuje přes mail a nemá problém poradit po telefonu. Sice za ním musíme dojíždět, ale neměnila bych. Navíc má v ordinaci i výbornou a ochotnou sestřičku. Za nás velká spokojenost.

Pan doktor i sestřička jsou absolutně super. Vše dobré, nezanedbá nic, úžasný přístup k dětem. Nemohu opravdu nic vytknout, jsem velmi spokojená a opravdu doporučuji.

Jediná dobrá věc,co bejvalka udělala je to,že děti přihlásila k tomuto lékaři.Pro děti kámoš a pro mě pohodový supr chlap který ví co dělá. Mám možnost jedit blýí k jiným lékařům,ale neměnil bych. Vřele doporučuji. Milan P.

Vynikající lékař, velmi vstřícný. Nechává rodiče rozhodovat o svém dítěti, nic nenutí. Vše vysvětlí, když zapomene, tak na požádání. Je s ním skvělá domluva. Je odborníkem na svém místě. Maminky zbytečně nestresuje, dítě vyšetří pečlivě, ale bez zbytečných stresů. Odešla jsem od pediatričky k němu a jsem ráda, že takový pediatr existuje.

Pan doktor je možná super, když dítě nemám žádné vážné problémy, ale jak má problém, není schopný to poznat, možná mu to neumožňuje pracovní vytíženost :-( možná něco jiného. Přešli jsme jinam a péče o dítě s problémem se nedá absolutně srovnat!!!

mohu jen doporučit

Mám tři děti ve věku 18,14 a 7 měsíců,k panu doktorovi chodíme již léta a je to ten nejlepší dětský lékař, kterého známe. Jeho přístup jak k rodičům,ale zejména k dětem je obdivuhodný.Musím též vyzdvihnout skvělou sestřičku,jenž má v ordinaci.Lenka S.

Nejlepší, protože je velmi ochotný,příjemný,milý a to jak k rodičům, tak i k dětem a nejen pan doktor, ale i sestřička!!No prostě perfektní oba dva a jsem moc ráda, že mají mé děti takového doktora..... :-) Kostruhová Martina

je to moc hodnej doktor.Máme ho moc rádi a už bychom ho nikdy nevyměnili ;)