Zdeněk Abel, pediatr

Zdeněk Abel

Pediatr Více

37 názorů

Uložit


Adresa

Komenského 366, Doudleby nad Orlicí
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
37 názorů

Ověřeny pacient

Jsem velmi ráda, že jsme narazili na pana doktora. Je velmi vstřícný, milý, komunikuje přes mail a nemá problém poradit po telefonu. Sice za ním musíme dojíždět, ale neměnila bych. Navíc má v ordinaci i výbornou a ochotnou sestřičku. Za nás velká spokojenost.


V
Ověřeny pacient

Pan doktor i sestřička jsou absolutně super. Vše dobré, nezanedbá nic, úžasný přístup k dětem. Nemohu opravdu nic vytknout, jsem velmi spokojená a opravdu doporučuji.


P
Ověřeny pacient

Jediná dobrá věc,co bejvalka udělala je to,že děti přihlásila k tomuto lékaři.Pro děti kámoš a pro mě pohodový supr chlap který ví co dělá. Mám možnost jedit blýí k jiným lékařům,ale neměnil bych. Vřele doporučuji. Milan P.


K
Ověřeny pacient

Vynikající lékař, velmi vstřícný. Nechává rodiče rozhodovat o svém dítěti, nic nenutí. Vše vysvětlí, když zapomene, tak na požádání. Je s ním skvělá domluva. Je odborníkem na svém místě. Maminky zbytečně nestresuje, dítě vyšetří pečlivě, ale bez zbytečných stresů. Odešla jsem od pediatričky k němu a jsem ráda, že takový pediatr existuje.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je možná super, když dítě nemám žádné vážné problémy, ale jak má problém, není schopný to poznat, možná mu to neumožňuje pracovní vytíženost :-( možná něco jiného. Přešli jsme jinam a péče o dítě s problémem se nedá absolutně srovnat!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


mohu jen doporučit


Mám tři děti ve věku 18,14 a 7 měsíců,k panu doktorovi chodíme již léta a je to ten nejlepší dětský lékař, kterého známe. Jeho přístup jak k rodičům,ale zejména k dětem je obdivuhodný.Musím též vyzdvihnout skvělou sestřičku,jenž má v ordinaci.Lenka S.


Ověřeny pacient

Nejlepší, protože je velmi ochotný,příjemný,milý a to jak k rodičům, tak i k dětem a nejen pan doktor, ale i sestřička!!No prostě perfektní oba dva a jsem moc ráda, že mají mé děti takového doktora..... :-) Kostruhová Martina


je to moc hodnej doktor.Máme ho moc rádi a už bychom ho nikdy nevyměnili ;)


Mám dvě děti ve věku 7,5 roku a 2,5 měsíce a k panu doktorovi dojíždíme od jejich narození. Pan doktor je komunikativní a má úžasný přístup k dětem. Zároveň musím také říct, že má v ordinaci skvělou sestřičku. Oba jsou sehraný tým.
Jednoduše mohu pana doktora jen doporučit :o)
Jana L., Borohrádek


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti