Adresa

Odborný oční lékař
Liberecká 15, Jablonec nad Nisou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Odborný oční lékař Jiný

Jsem rok po operaci horních víček a jsem velmi spokojená, efekt je perfektní, velká pochvala paní doktorce. Je milá a šikovná a sestřička také. Děkuji.

K
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Plastyka powiek

Przeszlam plastyke powiek dolnych i górnych-Pani doktor MISTRZ
Jestem bardzo zadowolona
Efekt rewelacyjny
Blizny praktycznie nie widoczne obecnie
Bardzo miła i cierpliwa Pani doktor
Polecam wszystkim

L
Ověřený profil

K doktorce jsme se objednali s 3 měsíčním miminkem, přišli jsme na sjednaný čas a ještě téměř 45 min čekali, což je ještě krása, normálně se čeká přes 2 hodiny... Aniž by s námi cokoli konzultovala či vysvětlila, co se bude dít, najednou začala proplachovat kanálky... Očičko se nezlepšilo a tak jsem šla jinam. I tam nakonec propláchnutí bylo potřeba, ale bylo mi vše vysvětleno. V kanálku byly srůsty a muselo se dokonce prošťuchovat :-( kdyby to předtím udělala paní doktora pořádně, nemuseli bychom toto absolvovat dvakrát, což s kojencem, opravdu nechcete. Jinde jsme se objednali a šli na řadu hned, nečekali jsme ani 5 minut, takže to jde lépe :-( bohužel nedoporučuji

V
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce více než 20 let a jsem velice spokojená. Moc mi pomohla po úrazu oka
i následné léčbě. Má skutečný zájem o pacienta a při vyšetřeních je velice pečlivá. Její pečlivost samozřejmě prodlužuje dobu čekání, ale každý kdo zná kvality paní doktorky Vokurkové si rád počká.

J
Ověřený profil

K paní doktorce chodím od svých 2 let. Je to ta nejlepší doktorka, jakou znám - ochotná, milá, neskutečně hodná a trpělivá... I jako malá jsem k ní chodila ráda a to se nezměnilo. V čekárně se sice většinou čeká dlouho, ale na takovou péči si člověk rád počká.

R
Ověřený profil

Paní doktorka mi dělala operaci horních víček a mám dodnes u oka faldy. Musím na reoperaci jinam. Operace byla děsná. Probíhala na takovém starém křesle, paní doktorka přitom i telefonovala a sestra byla nepříjemná. Vůbec nedoporučuji!!!!! Jen k plastickému chirurgovi!!!!

K

Paní Zdena Vokurková je výborná oční lékařka. Vždy je milá a snaží se pomoct. Navíc pracuje velice pohotově a zároveň pečlivě. A to se cení!

M
Ověřený profil

Přidávám se ke kladnému hodnocení paní doktorky i sestřičky. V Liberci jsem se na očním odd. setkala s neochotou a nevhodným chováním, proto jsem hledala náhradu a paní doktorka Vokurková mě moc pomohla, že mě přijala. Děkuji, Marie Roubínková.

výborná oční lékařka

Paní doktorka je nejlepší,jelikož mě zjistila perfektním vyšetřením rakovinu oka. Ikdyž v čekárně člověk dlouho čeká na vyšetření zraku,tak vyšetření je poctivé a hloubkové.Paní doktorka i vše dobře vysvětlí.Děkuji za tak báječnou paní doktorku.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, jsem ze Žel. Brodu a chtěla jsem se zeptat paní doktorky na operaci horních víček.
Je mi 60 let. Mám na Vás je ty nejlepší reference. Moc děkuji

Dobry den,
zapolejte, prosim ,v dopoledních hodinách na pevnou telefonickou linku do ordinace.Zdravím Vok.

MUDr. Zdena Vokurková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti