Zdena Hrádková, zubař

MUDr. Zdena Hrádková

Uložit

Zubař Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Náměstí 34, Křinec
Soukromá zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá zubní ordinace

K paní zubařce docházím více než 20 let. Vždycky příjemná, usměvavá a snaží se co nejvíce pomoci a vyjít vstříct. Bohužel se i já setkávám v ordinacích s lidmi co o svůj chrup nepečují a pak se diví. Zkrátka pokud někdo správně pečuje o chrup, nemusí se ničeho bát.

N
Ověřeny pacient

K pi. doktorce chodím již 30 let,také moje děti a malá vnoučata,příjemná ,vzhledem tomu ,že se řádně i my staráme o svůj chrup ,nemáme žádné výhrady k její práci. Pokud si někdo nečistí zuby ,bude mít problémy u každého zubaře.

Tato zubařka je naposto nejhorší, o které jsem kdy slyšela. Půl roku mi léčila zub a až když jsem ji polootrávená Brufenem prosila, ať mi ho vytrhne, po menším váhání přikývla. Výsledek? Vytržená stolička v neskutečných bolestech, kořen zůstal v dásni a ona mě s klidem poslala do práce. To byla má poslední návštěva u ní! Odpoledne, když jsem si už rvala vlasy z hlavy, odvezli mě na pohotovost, kde lékař vydobil kořeny. Zánět okostice, neskutečná bolest. A proč to všechno? Protože tato paní Mudr mi kdysi nedokázala pořádně vyvrtat zub a pod plombou zůstala část kazu, která stále "pracovala". Bohužel totéž bylo i u jiného zubu, na což se přišlo cca za rok.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Tato zubařka je vážně děsná, jen vlezete mezi dveře a chce po vás 500 Kč. Byla jsem u ní a stála jsem si za tim, že prostě trvám na tom co chci a ona mi jen řekla, že to nedoporučuje. Přešla jsem k jiné zubařce a ta tu mojí žádost přijala a řikala že to je nejlepší možnost. A občas jsem měla pocit, že mě spíše léčí sestra než sama zubařka, nikdy si nevěděla sama rady a potřebovala její pomoc. A její nejčastější argument, že mi nemohla opravit zub: Uděláme to jindy, dnes jsem už vykoukaná, jak pořád koukám do toho světla. Takže hrůza.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Nedoporučuji,extrakce zubů probíhá občas i po špatně aplikovaném lokálním umrtvení,tudíž téměř středověké metody.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti