MUDr. Zdena Hrádková

Náměstí 34, Křinec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

C
Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

K pani doktorce chodím již 15 let, řádně si čistím zuby, tak jak mě to paní doktorka naučila a tudíž problémy, které měli předchozí pacientu např.: kazy, umrtvování nervů, zhotovování protéz, se mě ještě dlouho nebudou týkat. Jsem spokojen a paní doktorku chválím. Navíc nechápu proč se předchozí pacienti nepodepsali. Příjemná byla i sestřička.

Umístění: Soukromá zubní ordinace

K paní zubařce docházím více než 20 let. Vždycky příjemná, usměvavá a snaží se co nejvíce pomoci a vyjít vstříct. Bohužel se i já setkávám v ordinacích s lidmi co o svůj chrup nepečují a pak se diví. Zkrátka pokud někdo správně pečuje o chrup, nemusí se ničeho bát.

K pi. doktorce chodím již 30 let,také moje děti a malá vnoučata,příjemná ,vzhledem tomu ,že se řádně i my staráme o svůj chrup ,nemáme žádné výhrady k její práci. Pokud si někdo nečistí zuby ,bude mít problémy u každého zubaře.

Tato zubařka je naposto nejhorší, o které jsem kdy slyšela. Půl roku mi léčila zub a až když jsem ji polootrávená Brufenem prosila, ať mi ho vytrhne, po menším váhání přikývla. Výsledek? Vytržená stolička v neskutečných bolestech, kořen zůstal v dásni a ona mě s klidem poslala do práce. To byla má poslední návštěva u ní! Odpoledne, když jsem si už rvala vlasy z hlavy, odvezli mě na pohotovost, kde lékař vydobil kořeny. Zánět okostice, neskutečná bolest. A proč to všechno? Protože tato paní Mudr mi kdysi nedokázala pořádně vyvrtat zub a pod plombou zůstala část kazu, která stále "pracovala". Bohužel totéž bylo i u jiného zubu, na což se přišlo cca za rok.

Tato zubařka je vážně děsná, jen vlezete mezi dveře a chce po vás 500 Kč. Byla jsem u ní a stála jsem si za tim, že prostě trvám na tom co chci a ona mi jen řekla, že to nedoporučuje. Přešla jsem k jiné zubařce a ta tu mojí žádost přijala a řikala že to je nejlepší možnost. A občas jsem měla pocit, že mě spíše léčí sestra než sama zubařka, nikdy si nevěděla sama rady a potřebovala její pomoc. A její nejčastější argument, že mi nemohla opravit zub: Uděláme to jindy, dnes jsem už vykoukaná, jak pořád koukám do toho světla. Takže hrůza.

Nedoporučuji,extrakce zubů probíhá občas i po špatně aplikovaném lokálním umrtvení,tudíž téměř středověké metody.