MUDr. Zbyněk Brada

Praktický lékař Více

Hřivice 1 adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
č.d. 110, Hřivice

Jsem pacientem pana MuDr.Brady 20let a zatím mu nemohu nic vytknout, vždy se snaží zdravotní problém řešit a to i posláním k dalším odborníkům, takže s některými zde uvedenými názory nemohu souhlasit. Jeho trochu extravagantní oblečení zřejmě vychází z jeho rokersky založené duše. Pokud se to někomu nelíbí tak může klidně lékaře změnit.

fakt dobrý...

takových doktorů by mělo být více.

Mudr. Brada je velmi dobrý lékař, rozumí své práci. Moc rád k němu chodím.Se sestřičkou je to horší.Když nemá náladu, neměla by chodit do práce a hlavně neumí držet jazyk za zuby.Toto je velká chyba a Brada by to měl vzít na vědomí a udělat opatření.

Říkají mu vesnický mastičkář, ale je to ve skutečnosti velice dobrý lékař, vždy naší rodině pomohl. Má vinikající cit pro zjištění srdečních šelestí a aritmií.

JE TO DOBRY LEKAŘ ALE VŠICHNI SE POŘAD UČIME TO PLATI I PRO DOKTORY

Je to ochotný a příjemný lékař. Svoji práci vykonává dle svého nejlepšího vědomí a svědomí

Jako na lékaře si na něj nemohu stěžovat. Měl by ale chodit oblékán jako lékař a ne jako vandrák. Sestřička by se měla oblékat jako zdravotní sestra a ne chodit v civilu, v teplácích a podobně a hlavně by měla být diskétnější.

nebyl jsem s panem doktorem moc spokojeny a tak jsem ho vymenil . ma zvlastni pristup k lidem,ktery mi zrovna moc nesedi...a sestricka by mohla byt diskretnejsi...

Je skvělej a skromnej.Kdekterý lékař v nemocnici nemá znalosti jako on.Přeji mu hodně poslušných pacientů.A všichni, co si čtou podobná hodnocení si musí uvědomit,že ne každý občan vyjadřující své názory je svéprávný, poctivý člověk.