Praha, V Zářezu 902

O nás

Dostupnost
Naše klinika se nachází pár minut pěšky od stanice metra Jinonice. Pro klienty, kteří přijedou automobilem, je k dispozici bezplatné parkování v objektu.

Komfort
Klinika je vybavena klimatizačním systémem. Dále je pro klienty zajištěno parkoviště a bezbariérový přístup. Klienti si kromě toho mohou zpříjemnit chvíli čekání v pohodlné čekárně, kde mají k dispozici TV, teplé nápoje, něco ke čtení a bezplatné WIFI připojení k Internetu.

Individuální přístup
Naši odborníci navrhnou optimální a individuální plán léčby včetně prevence, a to s ohledem na přání a možnosti pacienta.

Vysoce kvalifikovaný personál
Veškeré výkony provádí vysoce kvalifikovaní a certifikovaní zubní lékaři, kteří se pravidelně zúčastňují postgraduálních kurzů, odborných seminářů a školení.

Moderní vybavení a nejnovější léčebné metody a postupy
Naše klinika je vybavena nejmodernějším zařízením od světových renomovaných firem jako jsou KODAK, NEOVO, MELAG, SLOVADENT. Klinika disponuje RVG zařízením (digitální rentgenografie). Používáme špičkové technologie pro léčbu a prevenci onemocnění dutiny ústní.

Bezbolestné ošetření
Individuální výběr anestetik, včetně těch, které jsou vhodné pro těhotné, kojící ženy a naše nejmenší pacienty.

Bezpečnost
Sterilní a čisté prostředí je pro naši kliniku samozřejmostí.

Záruka
Na všechny provedené stomatologické služby klinika poskytuje záruku.

Akce a slevy
Klinika pořádá různé akce, během kterých mají klienti možnost ocenit širokou škálu námi poskytovaných služeb. Stálým zákazníkům poskytujeme slevu.

Dětský koutek
Zatímco jsou rodiče zaneprázdněni, děti bezpochyby ocení dětský koutek s hračkami.
Přečtěte si více

Služby