Medicentrum Biomed s.r.o.

Nestátní zdravotnické zařízení BIOMED bylo otevřeno v lednu 1995 a od té doby se snaží poskytovat pacientům nejvyšší možnou péči v těchto klasických oborech (praktický lékař pro dospělé, interna, chir... Více

O nás

Ordinace

Medicentrum Biomed s.r.o.

nám. Míru 3

301 00 , Plzeň , plzeňský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Nestátní zdravotnické zařízení BIOMED bylo otevřeno v lednu 1995 a od té doby se snaží poskytovat pacientům nejvyšší možnou péči v těchto klasických oborech (praktický lékař pro dospělé, interna, chirurgie, gynekologie a rehabilitace) a v několika netradičních (akupunktura, homeopatie, hypnóza, lázeňské procedůry, EAV testování, léčba laserem, BST terapie atd.). Dále jsou v činnosti tyto poradny (obesita, odnavykání kouření, křečové žíly, chronické záněty, sterilita, léčba alergií a ekzémů, léčba poruch imunity).

Poskytujeme pacientovi maximální možnou dostupnou péči, která je individuálně šitá na míru právě jen pro něho. Moderní prostředí, příjemný personál, krátké objednací lhůty a tím i spokojenost návštěvníků je vidět na neustálém růstu počtu pacientů jak vlastních registrovaných, tak i cizích ambulantních nejen z celého kraje, ale i z celých Čech.

Nestátní zdravotnické zařízení BIOMED má uzavřené smlouvy o poskytování zdravotnické péče s následujícími zdravotními pojišťovnami:

201 - Vojenská zdravotní pojišťovna
205 - Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
207 - Zdravotní pojišťovna bank a pojišťoven
209 - Zdravotní pojišťovna Škoda - Ml. Boleslav
211 - Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra
213 - Revírní bratrská pokladna

NZZ BIOMED nemá uzavřenou smlouvu a poskytování zdravotnické péče se zdravotní pojišťovnou 111 - Všeobecná zdravotní pojišťovna, to znamená, že klienti této pojišťovny si musí veškerou péči hradit v hotovosti.

Přijímáme a registrujeme k praktickému lékaři a na gynekologii nové pacienty všech pojišťoven kromě VZP. I méně časté jako 209, 213 atd..

Otevírací doba:
Po - Pá 8 - 12,30
Po, Út, Čt jen na objednání - od 14 hod.


Celý kolektiv lékařů a sester se těší na Vaši návštěvu.

Prim. MUDr. Jaromír Pelčík
MUDr. Eliška Frimlová
MUDr. Štěpánka Langmajerová
MUDr. Helena Kostková
Bc. Adéla Kroupová
Mgr. Renata Faměrová
Ivana Černá
Mgr.Alena Tintěrová