MUDr. Yvona Musilová

Zubař Více

Vranovice 1 adresa

Soukromá stomatologická ordinace
č.d. 131, Vranovice

Paní doktorka je namyšlená, arogantní a neumí se chovat k lidem. Spravuje zuby podle obličeje. I když za bílou plombu dáte 500 kč, tak za půl roku vypadne. S jejím přístupem nejsem vůbec spokojená, šetří plombou, rozvrtané všechny zuby a mému příteli stihla vyvrtat 4 zuby za deset minut, protože jí tam čekal někdo důležitější( i při dalších návštěvách stíhá několik plomb za pár minut - ze zdravého zubu udělá nemocný a zaplombovaný do minuty - DOSLOVA !!! ). Jenom z nás vytáhla peníze. Nejhorší zubařka, kterou jsme měli. Nedoporučuji v žádném případě. A s tou její technikou je to dost vtipné. Za půl roku nebyla schopná nahrát rentgen do počítače. Umrtvující injekce píchne a hned začne vrtat, takže žádný účinek. A když řeknete, že to bolí a má počkat, řekne že to vydržíte. Pokud chcete mít zkažené zuby, běžte k ní.

Paní doktorku bezchybnou a suveréní opravdu nedoporučuji!Nechce, neumí a nepřizná chybu!! Díky jejich předražené technologii jen zbytečně vysypete peněženku a potom si musíte zákrok stejně opravit někde jinde a za poloviční cenu!A líp

Paní doktorky Musilové si velmi vážím. Chválím moderně vybavenou ordinaci, práci s nejmodernější stomatolickou technikou a materiály, kdy během jedné návštěvy odházíte s novou korunkou či jinou protetikou. Děkuji též za vyšetření bez čekání. Oceňuji pěkný přístup lékařky i sestřičky, příjemné prostředí, estetiku a čistotu veškerých prostor. Přeji hodně dalších spokojených pacientů. Hana.

Chodím k ní celej svůj život, a musím říct, probléy se zuby, zaplombovaná celá pusa, každej půlrok mi minimálně dvě vypadnou. S její odbornou prací nejsem ani trochu spokojen. A její manžel to je to stejný, akorát víc sadový :D tam zase chodí můj otec

K paní doktorce chodím pravidelně již 7 let a s péčí paní doktorky jsem naprosto spokojená.
Chodí k ní i má dcera, která si profesionální péči paní doktorky nemůže vynachválit.

jako dítě jsem sem chodila... všechny zuby zaplombovany - podle me zbytecne, doted mam problemy...njn to bylo fajn, kdyz to nebolelo
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

pani doktorka je příjemná,ale není žádný odborník,plomby vypadávají,zuby léčit neumí a korunky taky nedrží,takže jako zubařka k ničemu a ještě se u ní za všechno platí

Děti k ní chodily,ale kdykoliv jsme u ní byli,tak jim dala plombu přes celý zuby hned do nových zubů,tak jsme odešly od ní.Plomby od ní vypadávají,takže k ní musíte pořád chodit.Moc jsem s ní spokojená nebyla.