Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Klofáčova 395, Třeboň
Ordinace interního lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace interního lékaře Jiný

Mám za sebou první návštěvu u paní doktorky a jsem velice vděčná, že mě přijala mezi své pacienty. Hodinu a půl vyšetření u paní doktorky, včetně přípravy u velmi milé a vstřícné sestřičky, jsem byla jak v Jiříkově vidění, jak se lidově říká. Obě jsou velmi milé dámy s lidským přístupem. Paní doktorka mě velmi pečlivě vyšetřila, naslouchala, dotazovala se na různé indície potíží anamnézy, hledala možná rizika na základě výsledků z odběrů.Celkově velmi profesionální přístup se zájmem o pacienta. Co musím velmi pochválit je týmová spolupráce sestry a lékařky. Když jsem dnes šla na první vyšetření, nedoufala jsem, že odejdu z ordinace již se jmény specialistů, které jsem marně sháněla již dva měsíce.Ba co víc, odešla jsem i s podrobným soupisem jmen lékařů, termínů a žádanek o konkrétní vyšetření, žádankou o doplňující odběry, recepty a vysvětlením od sestřičky. Táhne mi na 59. rok a dlouhé roky jsem své potíže neřešila. Víc jak deset let jsem řešila spíše stav své nemocné maminky, o kterou jsem se starala až do úplného konce. A když skonala, ocitla jsem se jako nahá na dlažbě našeho státního systému s almužnou od úřadu práce a snažila se bojovat za další své uplatnění. V tom boji mě letos v září dohnal covid, spíše bych řekla, že mě zastavil v tom rozjetém vlaku boje o důstojnou existenci. O to víc je pro mě jako pohádka, že existují takoví lékaři, jako paní doktorka, takové sestry... Jsou to lidé na svém místě. Děkuji

V
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace interního lékaře Jiný

Paní doktorka zachránila manželovi život,lékař který ho léčil 15let nepoznal ,že je to s ním špatně,paní doktorka během půl hodiny.Jsme ji vděčný.

Ověřeny pacient

Dokonalá péče ,pečlivost starostlivost a lidský přístup ke každému .Znalosti a snaha pomoci pacientovy - VLASTNÍ ZKUŠENOST

S

Jsem plně spokojen s prací paní doktorky! Ukžte mi na podobného doktora,který vás prohlédne,poslechne aplně se vám věnuje.Já znám spoustu doktorů co ordinují od počítače a pomalu se na vás ani nepodívají.

M

Zatímco mnozí ostatní lékaři mě považovali za simulanta apod., paní doktorka Hocková nic nepodcenila. Poslala mě na vyšetření u specialistů v nemocnicích v CB a JH. Díky ní, její pečlivosti a nezlehčování se přišlo na to, co je příčinou mých obtíží. Je člověkem na svém místě.

B

Souhlasím s pacientkou.Paní doktorka vystudovala před 40 lety a od té doby se do knih nepodívala.poslala mne s Infarktem do nemocnice.Ten se nepotvrdil.Mne ale málem v sanitě RLP infarkt postihl.Ze stresu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti