Ordinace interního lékaře
Klofáčova 395, Třeboň

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace interního lékaře Jiný

Mám za sebou první návštěvu u paní doktorky a jsem velice vděčná, že mě přijala mezi své pacienty. Hodinu a půl vyšetření u paní doktorky, včetně přípravy u velmi milé a vstřícné sestřičky, jsem byla jak v Jiříkově vidění, jak se lidově říká. Obě jsou velmi milé dámy s lidským přístupem. Paní doktorka mě velmi pečlivě vyšetřila, naslouchala, dotazovala se na různé indície potíží anamnézy, hledala možná rizika na základě výsledků z odběrů.Celkově velmi profesionální přístup se zájmem o pacienta. Co musím velmi pochválit je týmová spolupráce sestry a lékařky. Když jsem dnes šla na první vyšetření, nedoufala jsem, že odejdu z ordinace již se jmény specialistů, které jsem marně sháněla již dva měsíce.Ba co víc, odešla jsem i s podrobným soupisem jmen lékařů, termínů a žádanek o konkrétní vyšetření, žádankou o doplňující odběry, recepty a vysvětlením od sestřičky. Táhne mi na 59. rok a dlouhé roky jsem své potíže neřešila. Víc jak deset let jsem řešila spíše stav své nemocné maminky, o kterou jsem se starala až do úplného konce. A když skonala, ocitla jsem se jako nahá na dlažbě našeho státního systému s almužnou od úřadu práce a snažila se bojovat za další své uplatnění. V tom boji mě letos v září dohnal covid, spíše bych řekla, že mě zastavil v tom rozjetém vlaku boje o důstojnou existenci. O to víc je pro mě jako pohádka, že existují takoví lékaři, jako paní doktorka, takové sestry... Jsou to lidé na svém místě. Děkuji

Umístění: Ordinace interního lékaře Jiný

Paní doktorka zachránila manželovi život,lékař který ho léčil 15let nepoznal ,že je to s ním špatně,paní doktorka během půl hodiny.Jsme ji vděčný.

Dokonalá péče ,pečlivost starostlivost a lidský přístup ke každému .Znalosti a snaha pomoci pacientovy - VLASTNÍ ZKUŠENOST

Jsem plně spokojen s prací paní doktorky! Ukžte mi na podobného doktora,který vás prohlédne,poslechne aplně se vám věnuje.Já znám spoustu doktorů co ordinují od počítače a pomalu se na vás ani nepodívají.

Zatímco mnozí ostatní lékaři mě považovali za simulanta apod., paní doktorka Hocková nic nepodcenila. Poslala mě na vyšetření u specialistů v nemocnicích v CB a JH. Díky ní, její pečlivosti a nezlehčování se přišlo na to, co je příčinou mých obtíží. Je člověkem na svém místě.

Souhlasím s pacientkou.Paní doktorka vystudovala před 40 lety a od té doby se do knih nepodívala.poslala mne s Infarktem do nemocnice.Ten se nepotvrdil.Mne ale málem v sanitě RLP infarkt postihl.Ze stresu.