MUDr. Yifru Assefa

Svatopluka Čecha 268, Vrbno pod Pradědem

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ordinace Bruntál: pondělí 8 -16 středa 9 -19

Ordinace Vrbno: úterý 8-18 a pátek 8-14

Ve čtvrtek operuji v knovské nemocnice.

Umístění: Ordinace Vrbno Jiný

Jen a jen chvála, přístup velice milý a lidský, sestřička je perfektní, profesionál každým coulem poprvé má člověk veliký stud a strach ale po první návštěvě všechno zmizí.. děkuju pane doktore
Eva Weinerová

Umístění: Odborný lékař chirurgie

Pan doktor Assefa úspešně diagnostikoval a odoperoval perianální absces, který se objevil u našeho 4 měsíčního chlapečka. Tento pro nej rutinní zákrok na dospělém člověku, ale velmi vzacný u dětí, pro nej byl opravdovou výzvou u tak malého kojence. Rychle si získal naši důvěru srdečným přístupem, zasvěcením do problému a suveréním postojem k případu. Díky tomu jsme byli klidní, že náš malý pacient je v nejlepších rukou. Ocenili jsme také dobrou komunikaci a konzultace pres email. Tímto ještě jednou moc panu doktorovi děkujeme, Honzíka už nic netrápí a je díky Vašim zlatým rukám a dobrému srdci opět veselé miminko.

Pan doktor je pro me nejlepši človek jakého jsem poznala,moc mi pomaha neni slov kterymi bych vyjadřila co pro me znamena jeho velke srdce,jeho pekna slova dekuji za vše pane doktore věřim vam vaše pacientka velke diky yveta

Chtěla,bych touto cestou panu doktorovi velice moc poděkovat,za profesionální operaci hemeroidů a hóóóódně bolestivé praskliny v konečníku,které mě trápily cca 6 let,než jsem se odhodlala problém řešit.Už jeho příjemný úsměv a ochota vás při příchodu do ordinace zbaví strachu a bezbolestné vyšetření....stojí také za zmínku.Jsem nyní asi týden po zákroku a je mi vážně fajn.Sice první 3-4 dny stály za to....ale nyní jsem ráda,že jsem se odhodlala a operaci absolvovala.Děkuji Vám pane doktore za Vaši profesionalitu,která mě zbavila bolestí.Hanka Halamová Jeseník.

K panu doktorovi se chodí úplně v klidu a bez stresu. Je to jeden z mála lékařů, který se umí pěkně chovat k pacientům a nedává Vám najevo, kdo je tady pánem. Vyšetřuje opatrně a zákroky provádí bezbolestně. I když jsem z Opavy, ráda si zajedu až do Bruntálu, protože s takovým přístupem jsem se v Opavě nesetkala, (bohužel), a to se s hemeroidy léčím už hodně let. Oceňuji také pracovní dobu. Určitě doporučuji.

U pana doktora jsem byl poprvé minulý týden. Velmi pozitivní dojem jsem měl již ze sestřičky na příjmu, která byla milá a velmi ochotná. Pan doktor má nesmírně lidský a laskavý přístup, veškeré vyšetření dopředu vysvětlí a i jindy a jinde nepříjemná vyšetření se dají "přežít bez úhony".
Při intimních vyšetřeních odcházejí sestry automaticky do vedlejší místnosti, což je zejména pro stydlivější povahy více než příjemné.
Pokud by takovýchto lékařů bylo více, rád budu za ošetření v tomto prostředí a této kvalitě připlácet.

jednoznačně nejlépší

Perfektní přístup a profesionalita.

Velmi dobrý lékař, citlivý přístup a bezkonkurenční odborník na operace konečníku. Léčil i zpěváka Nedvěda

Pan doktor Assefa je vynikající chirurg,má milé vystupování a svému oboru opravdu ROZUMÍ!!!!!!!!!!!!!!
V našem okrese jme se s takovou ochotou nesetkali!!MOCKRÁT mu děkuji za rychlé vyřešení mých problémů.

Honza