MUDr.

Vlastimila Štruplová

Alergolog

Kontaktní informace

• J

Paní doktorka je opravdu skvělá ve svém oboru. Mohu jedině doporučit. Dceři pomohla s astmatem a alergií. Bohužel jen ta čekací doba než se dostanete do ordinace (ikdyž jste objednaní na určitou hodinu) je malou skvrnkou :-)

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• B

Léčí mě několik let a konečně se nám podařilo dostat mé astma a alergii pod kontrolu.Velice ji za vše děkuji.

• A

Přál bych si, aby takových to lékařů bylo více, nejen že disponuje velmi odbornými znalostmi, ale je i laskavá a příjemná bytost, z které vyzařuje velice pozitivní energie. Pomáhala mi léčit moji dcerku a to s pozitivním výsledkem a za to ji moc děkuji. Jsem rád, že mě cesta zavedla až k ní.

• Přístup paní doktorky je velmi příjemný a profesionální

• Celkem zanícená pro věc,sama má zdravotní problémy.Snaží se pomoci,když to jde.

• J

Paní doktorka je odborník. Je pravda, že je občas trochu náladová, ale je taky jen člověk, že? Je znát, že se stále vzdělává, aby měla stále aktuální přehled o preparátech atd. Mohu doporučit.

• :

super je sní sranda má good hlášky:oD

• P

Velice mi pomohla. Díky jejímu, velice nekompromisnímu, ale lidskému přístupu ke mně, jsem se dostal z problémů s nastupujícím astmatem. Patří k tomu typu lékaře, který svým vystupováním vůči pacientovi, jasně vymezí cestu, kterou se musí jít. A to tak, že se o tom nediskutuje, protože je to pravda. Takže všichni, kdo máte problémy v její specializaci, klidně za ní zajděte. Rozhodně budete spokojeni, je opravdu vynikající.

• Z

Velice příjemná lékařka